Ruská „speciální operace“, která se změnila v „demilitarizaci“ Ukrajiny, je pro Deep state mocenskou strukturu utlačující Západ natolik nepříjemná, že Pentagon nyní hrozí jadernou válkou, pokud Vladimir Putin okamžitě nestáhne všechny ruské jednotky z Ukrajiny.

Vladimir Putin

Nová „Národní obranná strategie“ Pentagonu odmítla jakákoli omezení pro použití jaderných zbraní v případě, že Putin odmítne uposlechnout jeho rozkaz nechat ukrajinské laboratoře na výrobu biologických zbraní, operace na praní špinavých peněz a jakékoli další operace Deep state, které tam probíhají, na pokoji.

„Do roku 2030 budou Spojené státy poprvé ve své historii čelit dvěma velkým jaderným mocnostem jako strategickým konkurentům a potenciálním protivníkům,“ oznámilo ministerstvo obrany (DoD) v dlouho očekávaném dokumentu – tou druhou mocností se samozřejmě myslí komunistická Čína.

Reakcí USA na tuto situaci, jak se dále vysvětluje v dokumentu, bude „udržení velmi vysoké laťky pro použití jaderných zbraní.“ To by mohlo zahrnovat nasazení jaderné reakce na nejaderné strategické ohrožení buď „vlasti“, nebo amerických vojenských sil a jejich spojenců v zahraničí.

Biden opět přistižen při LŽI poté, co slíbil, že jaderné zbraně použije pouze v reakci na skutečný jaderný útok
Tato prohlášení ministerstva obrany jsou v rozporu s tím, co falešný „prezident“ Joe Biden řekl již v roce 2020 během své prezidentské kampaně, když slíbil, že jaderné zbraně použije pouze v reakci na použití jaderných zbraní nepřítelem.

Protože Putin zatím návnadu nesežral, západní Deep state síly začínají být nedočkavé jaderného holokaustu, po kterém zřejmě touží. Proto nyní vyhrožují, že jaderné zbraně použijí, i když je jako první nepoužije žádná jiná země, čímž porušují americkou politiku „nepoužití jaderných zbraní jako první.“

Je úžasné sledovat, jak se to všechno vyvíjí, zejména proto, že to byli demokraté, kdo tvrdil, že nás Donald Trump všechny přivede do třetí světové války. Ukazuje se, že Trump byl mírumilovný prezident a to Biden a jeho kumpáni zoufale touží stisknout tlačítko atomové bomby.

Tito psychopati chtějí globální jadernou válku, ale zdá se, že chtěli, aby Putin udeřil jako první, aby to mohli využít jako záminku k rozpoutání jaderného pekla na světě. Protože Putin odmítá hrát, příběh se nyní stupňuje do oblasti prvního úderu.

Nezapomeňte, že levice bývala stranou „míru, ne války“ – alespoň v době, kdy byl prezidentem George W. Bush. Od té doby se toho hodně změnilo, protože levice je nyní stranou válečných jestřábů připravených svrhnout atomové bomby, protože Putin narušuje jejich operace s biologickými zbraněmi a obchod s dětmi na Ukrajině.

Bidenův režim tvrdí, že pokračování v politice „nepoužití jaderných zbraní jako první“ by „vedlo k nepřijatelné míře rizika s ohledem na řadu nejaderných schopností, které vyvíjejí a nasazují konkurenti a které by mohly způsobit škody strategické úrovně“ USA a jejich spojencům.

Putin na to reagoval zdůrazněním skutečnosti, že jedinou skutečnou hrozbou pro svět jsou v současném scénáři USA, které jsou stále jedinou zemí na světě, která použila jaderné zbraně proti nejadernému státu.

Západní Deep State se zoufale snaží udržet si moc, kterou si užíval a využíval ke zdánlivě neomezenému zlu po celá desetiletí. Proto jsme nyní svědky toho, jak z Pentagonu proudí naprosté šílenství, protože odpovědní činitelé přicházejí na to, že jejich čas téměř vypršel.

Zdroj