Zavraždí Deep State Donalda Trumpa?

Donald Trump

Stačí se podívat na nedávnou nevázanou tirádu Roberta Kagana v deníku The Washington Post, v níž popisuje Trumpovo znovuzvolení jako apokalyptickou událost, která zničí Ameriku, aby se člověk vážně zamyslel nad tím, zda Deep State skutečně uvažuje o nemyslitelném.

Prezidentské volby v roce 2024 ještě nejsou v plném proudu. Jak se však blíží – první klání GOP se uskuteční 15. ledna v Iowě -, objevuje se stále více předpovědí o tom, co se bude dít.

Donald Trump má již řadu měsíců republikánskou nominaci pevně v rukou. Nikdy se mu nestalo, že by nad ostatními kandidáty nebyl o více než 30 procent. Ve skutečnosti mu většina průzkumů ukazuje kolem 60 procent, zatímco Nikki Haleyová, Ron DeSantis a Vivek Ramaswamy získali každý kolem 15 procent.

Žaloby podané protidemokratickými liberály, jejichž cílem bylo zabránit Trumpovi v účasti na státních volbách, byly dosud soudním systémem zamítnuty. A přestože žaloba Newyorské advokátky Letitie Jamesové, podporované Georgem Sorosem, připravila bývalého prezidenta o spoustu času, peněz a energie, pravděpodobnost, že Trump v jejím důsledku skončí ve vězení, se zdá být velmi nepravděpodobná.

Volání Deep State, aby zabránili Trumpovu zvolení?
Nevyhnutelnost další Trumpovy nominace – a případného volebního vítězství v listopadu příštího roku – je něco, s čím se elity Beltwaye začínají vyrovnávat. Robert Kagan, neokonzervativní manžel liberální sionistky Victorie Nulandové, to uvedl v nedávném sloupku pro hlásnou troubu CIA deník The Washington Post. Nulandová je byrokratický parazit (to, čemu média říkají „diplomat“), který v současnosti slouží v Bidenově režimu. Jejím hlavním úkolem je právě teď zajistit, aby vaše a moje daně putovaly do stále širších kapes Volodymyra Zelenského.

Kaganův článek má několik tisíc slov. Je to ukázka toho, proč patří do blázince. Jde o pomatené žvásty o tom, jak Trump nastolí „diktaturu“, pokud bude někdy znovu zvolen, což, jak Kagan připouští, vypadá velmi pravděpodobně. Kagan teoretizuje, že pokud Trump vyhraje prezidentský úřad, „okamžitě se stane nejmocnější osobou, která kdy tento úřad zastávala.“

Kagan se pak zlověstně ptá svých posluchačů – z nichž většina jsou pravděpodobně agenti zpravodajských služeb -, co udělají, aby tomu zabránili. „Kdybychom si mysleli, že existuje padesátiprocentní pravděpodobnost, že za rok do Severní Ameriky narazí asteroid, spokojili bychom se s tím, že budeme doufat, že se tak nestane?“ ptá se. „Nebo bychom přijali všechna myslitelná opatření, abychom se tomu pokusili zabránit, včetně mnoha věcí, které by nemusely fungovat, ale vzhledem k rozsahu krize je třeba je přesto vyzkoušet?“

Trumpovo zvolení by mohlo vést ke „ztrátě majetku a možná i svobody“, pokračuje Kagan, zjevně lhostejný k tomu, že se to dělo tradičním katolíkům, konzervativcům a zastáncům života už za Joe Bidena. Amerika je dnes „tomuto bodu blíže než kdykoli předtím, a přesto se dál řítíme k diktatuře a stále doufáme v nějaký zásah, který nám umožní uniknout důsledkům naší kolektivní zbabělosti.“

Kagan je zkušený v umění klamání. To, co nazývá „diktaturou“, je ve skutečnosti, jak často říkají sami liberálové, „to, jak vypadá demokracie.“ Trumpovo znovuzvolení by nebylo „tyranií“, ale odrazem toho, jaké jsou v současnosti lidové nálady. Jednoduše řečeno, pokud mají voliči dost Bidenovy politiky otevřených hranic, podpory Ukrajiny a příšerných výsledků v domácích otázkách, pak mají právo ho sesadit. Popisovat to jako přijetí komunismu-light je jen odvádění pozornosti od kleptokracie, v níž Američané žijí a žili po desetiletí.

Nejvíce znepokojující na Kaganových poznámkách není ani tak jeho zavádějící charakteristika toho, co by znamenalo Trumpovo vítězství v roce 2024. Je to jeho vlastní odpověď na otázku, „budeme s tím něco dělat?“ Kagan opět tvrdí, že soudní systém, konzervativní média a političtí vůdci jako Mitch McConnell dosud zabránili Trumpovi, aby se dostal na vrchol GOP. Teprve poté, co na to poukáže, říká: „Stále se suneme směrem k diktatuře a stále doufáme v nějaký zásah, který nám umožní uniknout důsledkům naší kolektivní zbabělosti.“

Zdá se, že slovy „stále doufá v nějaký zásah“ se snaží říci, že vyzývá Deep State, aby zavraždil Donalda Trumpa.

To, že Kagan učinil tak drzý návrh v jedněch z nejvlivnějších novin v zemi, vypovídá o tom, jak na tom USA v současné době jsou. Ostatní o této možnosti pouze spekulují. On k tomu v podstatě vyzývá.

Jsme programováni, abychom přijali atentát na Trumpa?
O možném atentátu na Trumpa hovoří i další političtí pozorovatelé. Tucker Carlson v srpnu řekl komikovi Adamu Carollovi, že si myslí, že je to reálná možnost. „Když začnete kritikou, pak přejdete k protestům, pak k impeachmentu, teď k obžalobě a nic z toho nezabere. Co bude dál? Vykreslete si to, člověče,“ řekl. „Zřejmě se řítíme k atentátu… Rozhodli se – permanentní Washington, obě strany se rozhodly -, že na Trumpovi je něco, co je pro ně tak ohrožující, že ho prostě nemohou nechat.“

Carlson se na to zeptal samotného Trumpa. Trump jednoduše odpověděl slovy: „Jsou to divoká zvířata. Jsou to lidé, kteří jsou nemocní.“

Alex Jones, zakladatel InfoWars, Carlsonovi řekl, že dalším logickým krokem je atentát, protože Trumpa nelze zastavit.

„Deep State skutečně zabíjí lidi. A to je jejich jediný další krok,“ předpověděl na začátku tohoto měsíce.

O těchto prognózách lze uvažovat dvěma způsoby. Jedním způsobem je považovat je za pouhé informované názory odborníků, kteří jsou obeznámeni s fungováním politiky a Deep state. Druhým způsobem je chápat je jako druh programového nástroje, který má telegrafovat, co přijde. Takový pohled by ovšem vyžadoval, abychom Carlsona, Jonese i Kagana považovali přinejmenším za různá křídla téže kabaly, která ovlivňuje veřejné mínění na příkaz malé skupiny mocných loutkářů. Je to to, co se zde děje? Možná.

Kdyby byl Trump zavražděn, hnutí America First by bylo bez svého vůdce. Po useknutí hlavy by se pravděpodobně zmítalo, dokud by se nerozpadlo na různé frakce. Komu by to prospělo? Zcela zjevně křídlu establishmentu Republikánské strany, zejména vojensko-průmyslovému komplexu, který se v roce 2024 shromáždil za Nikki Haleyovou v jejím prezidentském klání.

Pokud se Trump nějakým způsobem dožije dne voleb – a nakonec vyhraje – hádám, že Deep State mu nikdy neodpustí (ani Američanům), že ho znovu dosadil do Oválné pracovny. V tu chvíli by si dodali odvahy k pomstě tím, že by zhroutili celou zemi pomocí falešných vlajek, útoků na energetické sítě a zasévání domácího chaosu, který by nakonec vedl k občanské válce. Doufám, že se v tom mýlím a že naše modlitby zabrání uskutečnění takových nekalých plánů. Ale možná si to Američané zaslouží za to, že se vysmívají Bohu všemi hříchy, které ve své zemi dovolují. Jestli někdy nastal čas, abychom důvěřovali Bohu, a ne lidem, pak je to právě teď.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x