Světové ekonomické fórum tvrdí, že misinformace jsou největším rizikem pro společnost… přitom všude šíří misinformace

misinformace WEF

Nová zpráva globalistů ze Světového ekonomického fóra označila „misinformace a dezinformace“ za největší nebezpečí pro společnost.

Ve své zprávě nazvané „The Global Risks Report 2024“ tvrdí: „Jako nejzávažnější globální riziko, které se očekává v příštích dvou letech, se objevují zahraniční i domácí aktéři, kteří budou využívat misinformace a dezinformace k dalšímu prohlubování společenských a politických rozdílů.“

Zpráva uvádí, že v nadcházejících letech budou volit téměř tři miliardy lidí, mimo jiné v USA, Velké Británii, Indii, Mexiku, Pákistánu a Indonésii, a tyto kampaně mohou být využity k „podkopání legitimity nově zvolených vlád.“

Všichni samozřejmě víme, že když levice mluví o „dezinformacích“, je to obvykle kódové slovo pro „pravdu“, jak dokazuje pandemie COVID-19. A když říkají, že je třeba to „řešit“, ve skutečnosti tím myslí, že je třeba je umlčet – a obvykle zde mají na mysli nezávislá média, protože to je jediný typ médií, který má dost odvahy na to, aby se pokusil informovat veřejnost o tom, co se skutečně děje.

Během pandemie se mainstreamová média velmi pečlivě snažila opakovat, že vakcíny proti COVID-19 jsou bezpečné, účinné a užitečné. Vzhledem k tomu, že Big Pharma sponzoruje tolik mainstreamových zpravodajských kanálů a stanic, neměla vlastně na výběr.

Není žádným tajemstvím, že i sociální média hrála stejnou roli a zesilovala příspěvky, které tvrdily, že vakcíny nejsou nebezpečné, zatímco pohřbívala příspěvky těch, kteří se snažili varovat před vedlejšími účinky nebo se jednoduše podělit o své příběhy s negativními následky v naději, že pomohou ostatním vyhnout se podobnému osudu.

Nyní se díky těmto snahám potýkáme s nárůstem náhlých úmrtí mladých lidí, srdečních problémů, rakoviny a dalších zdravotních problémů v nebývalém množství a nespočet lidí trpí vážnými psychickými problémy poté, co byli nuceni k výlukám, izolaci, sociálnímu odloučení, uzavření škol a všem inflačním a finančním dopadům těchto neuvážených opatření.

Misinformační nálepka slouží k cenzuře pravdy
Mnozí zástupci nezávislých médií se nemusí zodpovídat korporátním sponzorům a snažili se varovat před nebezpečím všech těchto opatření a nadměrné vládní moci, kterou ztělesňují. Od těch, kteří byli u moci, si tím vysloužili pouze výtky a obvinění z „šíření misinformací“ a nálepky pro každého, kdo mluvil pravdu. Ti, kteří se odmítli podvolit výhrůžkám a nadále opakovali veřejnosti pravdu, čelili zákazům, demonetizaci, šikaně a mnozí z nich se stále snaží postavit na vlastní nohy.

Nyní se ukázalo, že skutečnými šiřiteli misinformací byla mainstreamová média. Dokonce i ti nejzarytější obhájci očkování už netrvají na tom, že tato očkování nějak zastavují šíření nemoci, ačkoli se nikdo neomluvil těm, kteří přišli o práci nebo s nimi bylo zacházeno jako s nebezpečnými pro veřejné zdraví, protože nechtěli vystavit své tělo těmto experimentálním očkováním. Dokonce i doktor Anthony Fauci, jeden z největších šiřitelů misinformací, připustil, že společenský odstup nebyl ve skutečnosti nutný.

V září federální odvolací soud USA rozhodl, že úředníci CDC, FBI, Bílého domu a generálního chirurga pravděpodobně porušili první dodatek, když vedli „koordinovanou kampaň“ s cílem zastrašit platformy sociálních médií, aby odstranily svobodu projevu, která je chráněna ústavou USA.

Bohužel, vzhledem k tomu, že Světové ekonomické fórum sleduje „misinformace“ s novou vervou, budeme svědky ještě většího množství tohoto chování. Není to překvapivé vzhledem k tomu, že jejich cílem je ovládat globální společenství. Pod záminkou zastavení nebezpečných misinformací se snaží shromáždit autority, aby kontrolovaly vyprávění a umlčely ty, kdo sdílejí informace, které jsou v rozporu s jejich zájmy, aby mohly pokročit ve svých plánech na globální nadvládu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x