WHO: K připravenosti na budoucí pandemie potřebujeme celosvětovou poslušnost

budoucí pandemie

Nedávné výroční zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu bylo plné obvyklých děsivých, ale předvídatelných globalistických projevů, s nimiž se setkáváme každý rok, ale obzvláště znepokojivé poznámky zazněly z úst generálního ředitele Světové zdravotnické organizace Tedrose Adhanoma Ghebreyesuse.

V projevu na zasedání nazvaném „Nemoc X“ o budoucích epidemiích virů řekl, že svět se musí připravit na „společného nepřítele“ a že „bez společné reakce budeme čelit stejnému problému jako v případě COVID-19.“ Jeho řešení? Finanční prostředky ve výši bilionu dolarů a globální dohoda zemí celého světa o předání kontroly WHO.

„COVID můžete dokonce nazvat první nemocí X a může se to opakovat,“ řekl Tedros přítomným globalistům.

„Samozřejmě se najdou lidé, kteří říkají, že to může vyvolat paniku. Ne, ve skutečnosti je lepší předvídat něco, co se může stát, protože se to v naší historii stalo mnohokrát, a připravit se na to,“ dodal.

Hypotetický virus, na který se chtějí připravit, by byl dvacetkrát smrtelnější než COVID-19, zabil by až 50 milionů lidí na celém světě, a přestože se předpokládá, že zatím neexistuje, tlačí na svět, aby pro něj vymyslel aktivní plán opatření.

Podle něj by například systém včasného varování a plán, jak zabránit přetížení zdravotnické infrastruktury, mohly pomoci snížit počet úmrtí. Uvedl, že WHO spolupracuje s dalšími světovými organizacemi na zavádění iniciativ pro přípravu, včetně pandemického fondu, který má pomoci se zdroji, a centra pro transfer technologie mRNA vakcín, které má řešit nerovnosti v distribuci vakcín.

WHO naléhá na přijetí kontroverzní dohody o pandemiích
Šéf WHO rovněž uvedl, že kontroverzní „Pandemická smlouva“ této skupiny musí být přijata na celém světě, aby bylo možné se lépe připravit na další pandemii.

Bývalá asistentka ministra financí pro veřejné záležitosti Monica Crowleyová napsala na X: „Právě včas před volbami nová nákaza, která jim umožní zavést novou dohodu WHO, znovu uzavřít, omezit svobodu slova a zničit další svobody.“

Do termínu přijetí legislativy zbývá jen několik měsíců a mnoho zemí se ohrazuje proti míře kontroly, kterou chce WHO nad tím, jakým způsobem budou reagovat na propuknutí virózy. Tedros je požádal, aby daly své národní zájmy stranou, a řekl: „Jedná se o společný globální zájem a velmi úzké národní zájmy by neměly stát v cestě.“

Dodal: „Národní zájmy jsou samozřejmě přirozené, ale mohou být obtížné a ovlivnit jednání.“

Jakmile smlouva o pandemii vstoupí v platnost, všechny členské země WHO musí dodržovat její ustanovení. Agentura se tak stává odpovědnou za prevenci, přípravu a reakci a její směrnice by měly přednost před zákony každého státu, včetně Americké ústavy.

Dr. Meryl Nassová, internistka a epidemioložka zabývající se biologickými zbraněmi, varovala před ochranou lidských práv, kterou smlouva zruší. Podle ní bude sloužit k prosazování používání digitálních pasů a cenzury, čímž bude lidem odebrána svoboda projevu. Bude také nutit vlády, aby prosazovaly centrální „oficiální příběh.“ Kromě toho bude WHO moci diktovat, jaké léky mohou země na nemoc předepisovat.

Tedros by navíc mohl vyhlašovat pandemie, jak uzná za vhodné, i když se jedná pouze o hrozbu, nikoliv o legitimní epidemii, aby získal tuto kontrolu. Na základě smlouvy by dokonce mohl vydávat celosvětové výluky pro pandemie a mimořádné události související se změnou klimatu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x