WEF prohlašuje, že „sexuální orientace“ pedofilie musí být přidána k LGBTQ+

Klaus Schwab

Světové ekonomické fórum v Davosu prohlásilo, že pedofilie je přijatelná sexuální orientace, která si zaslouží respekt, a duhová komunita LGBTQ+ musí přidat P.

Podle Klause Schwaba a jeho globalistických kumpánů je třeba pedofily přidat k chráněné skupině občanů v Západních zemích, kteří se hlásí k LGBTQ a požívají výhod ochrany proti zločinům z nenávisti.

Podle Schwabovy zvrácené směrnice hrozí v zemích včetně Trudeauovy Kanady za urážku pedofila pět let až doživotí.

Schwab se chlubil, že WEF zcela pronikl do Kanadské vlády, a nyní vidíme, jak tato dystopická vize vypadá ve skutečnosti.

Deník Daily Telegraph uvádí, že Trudeau usiluje o získání pravomoci uvěznit Kanaďany, u nichž má vláda podezření, že by se v budoucnu „mohli“ dopustit „zločinu z nenávisti.“

Přesně tak – Kanadská vláda se chystá zavést trest za myšlenkové zločiny, za které budou hrozit desítky let vězení. Zdá se, jako by Trudeau četl Orwellův román 1984 a myslel si, že je to skvělý návod k použití.

Politika myšlenkových zločinů bude součástí Trudeauova krajně levicového fašistického zákona „Online Harms Bill“, který potírá jakoukoli opozici vůči autoritářské agendě režimu.

Jedno z opatření v návrhu zákona by udělovalo pravomoc uvalit na jednotlivce domácí vězení a přinutit ho nosit elektronický náramek, pokud se stát domnívá, že by se dotyčný mohl v budoucnu dopustit trestného činu z nenávisti.

Ale je to ještě horší.

Počkejte, až uslyšíte, co Kanadská vláda infiltrovaná WEF považuje za „zločin z nenávisti.“

Nápověda: jde o zraňování citů používáním ošklivých slov, která popisují WEF chráněnou třídu lidí.

To se WEF a jejich vizi zničení rodinné jednotky a vylidnění země líbí.

WEF, který nařídil své armádě vlivných lidí, aby začali prosazovat tento narativ, chce zavést mezinárodní politiku, která bude vyžadovat, aby většina zemí dekriminalizovala nebo alespoň zmírnila své zákony proti pedofilii.

Jako by to nebylo dost znepokojivé, další influenceři WEF přesvědčují své stoupence, aby pedofily přijali a vážili si jich jako cenných členů společnosti s jedinečným nadáním a rozhledem díky utrpení, kterým denně procházejí.

Znásilňování a mučení dětí a ničení jejich životů se podle globální elity nerovná tomu, že dělají něco špatného.

Ale za urážku pedofilů a dalších chráněných druhů může být v Kanadě a dalších Západních zemích odsouzen k desítkám let vězení.

Něco se tu velmi pokazilo a bylo by vám odpuštěno, kdybyste nepochopili, o co přesně jde. Teprve když se ponoříte do hlubin plazího mozku psychopatické elity, lze pochopit její zvrácenou logiku.

Soudě podle událostí ve Španělsku z minulého měsíce se hnutí za normalizaci pedofilie daří. Rodiče byli pobouřeni, když se objevily záběry dětí ve věku 9 let a mladších, které se promenádovaly po ulicích ve spodním prádle ve stylu burlesky, s bradavkami a parukami a s duhovými Pride vlajkami připevněnými na zádech.

V Německu mezitím vláda zvažuje návrh na otevření „místností pro zkoumání těla“ pro malé děti, které chtějí s dospělými zkoumat svou sexualitu.

Elita je posedlá legalizací pedofilie a vynakládá všechny síly, aby veřejnost přiměla k přijetí jejich neřesti.

Deník New York Times, který je vždy v čele globalistické agendy, uveřejnil článek, v němž tvrdí, že pedofilie není zločin.

Aby toho nebylo málo, CNN kontrovala článkem, v němž hlásá, že pedofilové nejsou „monstra“ ani „sociální devianti žijící ve stínu.“ Podle CNN je nejvyšší čas, aby společnost aktualizovala svůj obraz pedofilů.

CNN na tento článek navázala ještě explicitnější výzvou k soucitu. Podle CNN bychom jim měli vyjít vstříc a snažit se pochopit násilníky na dětech, protože „člověk si nemůže vybrat, že nebude pedofil.“

Psycholog Jesse Bering, autor knihy „Perv: Sexuální deviant v každém z nás“, také nabádá čtenáře, aby s pedofily soucítili, a píše, že lidé s pedofilií „nežijí svůj život ve skříni; jsou věčně zalezlí v panice.“

Do hry se zapojil i Salon, který nás nabádá, abychom se setkávali s takzvanými ctnostnými pedofily, kteří údajně chtějí pro naše děti to nejlepší, a přijímali je.

A BBC, která desítky let kryla Jimmyho Savila, nejznámějšího Britského pedofila, také chce, abychom o tzv. nových pedofilech smýšleli pozitivně.

Toto hnutí se nyní dostalo i do Kongresu. Když Klaus říká skok, demokraté říkají, jak vysoko.

Fascinace elity ze zločinů na dětech mate mnoho normálních lidí, kteří v sobě nedokážou najít pochopení pro tak zvrácené choutky.

Oceněná bývalá novinářka z pořadu 60 minut Lara Loganová vysvětluje, proč je globální elita tak posedlá znásilňováním a mučením dětí.

Jak Loganová vysvětluje, elita je odhodlána porazit boha.

Slova Lary Loganové je třeba brát velmi vážně. Ačkoli mohou být pro mnohé šokující, její slova jsou, pokud vůbec, podceněním.

Vedou duchovní válku proti našim dětem, která nevykazuje žádné známky ústupu.

Reprobaté neodhalili žádnou novou vlajku, aby podpořili své snahy o normalizaci své neřesti, protože nadále prosazují „občanská práva pro pedofily.“

Podle propedofilního hnutí je 25. duben „dnem Alenky“, zvláštním dnem pro pedofily, kdy mohou oslavovat svou „Bohem danou sexualitu.“

Jde o odkaz na Lewise Carrolla, autora Alenky v říši divů, který byl údajně sám pedofil.

Dávejte na své děti pozor a dbejte na jejich bezpečnost. Tohle je jedna z králičích děr, do které nechcete, aby se dostaly.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post WEF prohlašuje, že „sexuální orientace“ pedofilie musí být přidána k LGBTQ+ first appeared on Akta […]

trackback

[…] základných práv dieťaťa nič také nenachádza, len najlepší záujem dieťaťa tu.Denník SME zverejnil na svojom webe viacero článkov, vykazujúcich znaky kampane, stavajúcich […]

Drak
Host
Drak
23 dní před

S těmi pitomci z WEF se nemá cenu zahazovat. IV.říši stejně nevytvoří.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x