Německo: Migranti jsou zodpovědní za 100 % případů závažných sexuálních útoků ve Frankfurtu

znásilnění

Nové statistiky kriminality z Německého Frankfurtu obsahují šokující údaje o cizincích a závažných trestných činech, včetně jednoho konkrétního údaje, podle kterého jsou cizinci zodpovědní za 100 % všech závažných trestných činů sexuálního napadení a 57,4 % všech trestných činů.

Z údajů vyplývá, že i u těch nejhorších trestných činů tvoří více než polovinu všech podezřelých cizinci, tedy ti, kteří nemají Německý pas. Zbytek podezřelých, 42,6 procenta, jsou Němečtí občané, ale je důležité poznamenat, že údaje nesledují, zda tito Němečtí podezřelí mají migrační původ, protože Německo tyto údaje neeviduje.

Pokud jde o trestné činy proti životu, 54 procent případů vražd spáchali cizinci a 64,8 procenta případů neúmyslného zabití.

Sexuální trestné činy
Pokud jde o závažné sexuální trestné činy, jsou cizinci také výrazně nadměrně zastoupeni – podle údajů mají na svědomí 64,1 procenta všech případů znásilnění. V jednom z nejextrémnějších údajů z nových statistik byli cizinci zodpovědní za 100 procent případů závažných sexuálních útoků.

V případech sexuálního obtěžování byli cizinci zodpovědní za 64,4 procenta případů, zatímco cizinci byli zodpovědní za 57,1 procenta případů zneužití nezletilých osob.

Policejní ředitel Stefan Müller v reakci na statistiky kriminality uvedl: „Rozbuška v konfliktech je krátká a vzájemný respekt se stále více vytrácí. Lidé jsou připraveni jít velmi brzy do fyzické konfrontace.“

Loupeže, krádeže a obchodování s lidmi
Cizinci byli také výrazně nadměrně zastoupeni v případech loupeží, včetně 65,5 % loupeží, 75,6 % loupeží s přitěžujícími okolnostmi, 93 % krádeží aut, 87,5 % krádeží kabelek, 93 % kapesních krádeží, 87,5 % násilných vloupání, 80 % denních vloupání a 72,9 % pouličních krádeží.

Cizinci se také dopustili 75 procent trestných činů padělání peněz a 62,5 procenta případů sexuálního vydírání.

Cizinci se navíc podíleli na 83,3 % případů obchodování s lidmi a na stejném počtu případů nucené prostituce.

Mluvčí Frankfurtské policie řekl Německému deníku Bild: „Máme tady letiště. To je vstupní brána. Pokud ze statistik vyloučíme porušení imigračního zákona, máme podíl Neněmeckých podezřelých 57,4 procenta.“ Toto číslo je vysoko nad celostátním průměrem, který činí 35 procent.

Frankfurt má vyšší podíl cizinců než zbytek Německa, ale v důsledku toho může ukázat, co čeká zbytek Německa, pokud bude počet cizinců nadále růst. Není také jedinou spolkovou zemí, která tento znepokojivý vývoj zažívá.

Celostátní a státní trend
Federální statistiky kriminality také ukazují, že cizinci jsou výrazně nadměrně zastoupeni u závažných trestných činů, jako jsou vraždy, znásilnění, loupeže a přepadení.

A minulý týden Bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann prohlásil, že cizinci mají na svědomí výrazně vyšší podíl trestné činnosti v porovnání s jejich podílem na obyvatelstvu.

„Nepřipustíme nárůst kriminality, i když se jedná o celostátní trend, za který jsou zodpovědní zejména cizinci a přistěhovalci,“ uvedl Herrmann v pondělí minulý týden v tiskovém prohlášení. „Statistiky kriminality jasně ukazují, že nekontrolované přistěhovalectví má negativní dopad i na bezpečnostní situaci.“

„Je obzvláště důležité, aby cizinci, kteří představují hrozbu pro veřejnou bezpečnost, byli po odpykání trestu co nejrychleji vyhoštěni ze země. Kromě toho potřebujeme konečně zásadně změnit kurz azylové politiky a především účinně omezit nelegální migraci,“ dodal.

Pokud jde o sexuální útoky a znásilnění, ženy se v Německu stávají stále častěji oběťmi v důsledku masové imigrace. Z údajů zveřejněných na začátku tohoto roku vyplývá, že od roku 2015 bylo cizinci znásilněno nebo sexuálně napadeno 8590 žen a mužů.

V reakci na tyto údaje uvedl poslanec křesťanských demokratů (CDU) Christoph de Vries, který je rovněž členem výboru pro vnitřní záležitosti: „Je zřejmé, že riziko, že se ženy v Německu stanou oběťmi znásilnění nebo jiných sexuálních trestných činů, se v posledních letech v důsledku azylové migrace z Arabských a Maghrebských zemí výrazně zvýšilo.“

Spolupředsedkyně Alternativy pro Německo (AfD) Alice Weidelová pro NZZ uvedla, že čísla jsou „neuvěřitelná“ a že „za každým případem je strašný osobní osud.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Německo: Migranti jsou zodpovědní za 100 % případů závažných sexuálních útoků ve Frankf… first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x