Washington žene svět do jaderné války

Washington žene svět do jaderné války

Od začátku ruské akce na Ukrajině, vyprovokované chladným přístupem Washingtonu k ruským bezpečnostním obavám, Washington kromě toho, že dělá vše pro to, aby konflikt pokračoval, vrhl na Kreml další tři provokace: pokus o převrat nebo „barevnou revoluci“ v bývalé ruské provincii Kazachstán, vojenské manévry NATO, které v současné době probíhají v bývalé ruské provincii Gruzie, která není členem NATO, a manévry NATO v Polsku na hranicích Běloruska, bývalé ruské provincie a současného ruského spojence.

Washington žene svět do jaderné války

Signál, který Washington soustavně vysílá do Kremlu, je agresivní. Proč na to žádný člen žádné vlády v západním světě, žádný presstitut v západních médiích neupozornil? Je těžké pochopit nezodpovědnost Washingtonu, který k ukrajinské provokaci přidal další tři provokace současně. Proč provokovat zemi, která se již stará o svou bezpečnost, dalšími bezpečnostními obavami, pokud se nesnažíte rozšířit válku?

Americké ministerstvo financí ve spolupráci s Kongresem brání Rusku v použití jeho zlatých rezerv, které drží ve vlastních rukou, přičemž většina ruských rezerv byla zabavena, což je krádež usnadněná hloupým hlupákem, kterého Putin drží v čele ruské centrální banky. Je mimořádné, že ruská centrální banka držela ruské rezervy v rukou Západu, zatímco Rusko vojensky intervenovalo na Ukrajině. Ruská centrální banka musela chtít, aby Rusko o své rezervy přišlo.

Nyní mají být zbývající rezervy tímto způsobem zaměřeny na Washington. Sankce budou uvaleny na každou zemi, která umožní nebo usnadní ruské platby ve zlatě nebo nákup a prodej zlata Ruskem. To podle amerického senátora Anguse Kinga povede ke zhroucení ruské ekonomiky a Rusko zůstane bez platebních prostředků.

Senátor King a americké ministerstvo financí přehlížejí, že všechny válečné akty nejsou vojenské, a to, co senátor sponzoruje, je válečný akt. Putin to jako takový uznává. Prohlásil, že jde o „naprosto neskrývanou agresi“ a „válku vedenou ekonomickými, politickými a informačními prostředky.“

Co tedy Rusko dělá v reakci na deklarovaný záměr Západu zničit ho? Umožňuje své vlastní zničení. Rozděluje své devizové rezervy mezi západní banky, kde se jich mohou zmocnit. Udržuje při životě ekonomiky svých nepřátel tím, že jim nadále dodává energii a nerostné suroviny – to vše proto, že si její debilní centrální banka myslí, že Rusko potřebuje devizové prostředky, které mu budou bez ohledu na to zabaveny.

Pokračuje v pomalé válce, která dává jejím nepřátelům více času na démonizaci Ruska a vytváření trvalé nenávisti vůči Rusku u západního obyvatelstva, což dává západním idiotům více času na to, aby se zmýlili v širší válce, jako je západní plán na rozmístění mírových sil NATO na Ukrajině. Reakce Kremlu na sankce je zkrátka bezmyšlenkovitá.

Zde je například vlastní německé hodnocení dopadů na Německo, pokud Rusko přestane udržovat existenci Německa ruskou energií: „Zátěžový test z roku 2018, který provedla německá agentura civilní obrany BBK, zjistil, že výpadek dodávek plynu ovlivní všechny klíčové služby. Dvoudenní cvičení krizového řízení Lukex 18, do kterého se zapojilo několik spolkových zemí na jihu Německa, zjistilo, že výpadek dodávek plynu bude mít „drastický dopad na veřejný život“, včetně uzavření veřejných a soukromých zařízení. Přerušení dodávek povede podle BBK také k „dalekosáhlým, těžko předvídatelným důsledkům pro sektor služeb a výrobu zboží“.“

Pokud by Rusko vypnulo energii, Německo by si vynutilo ukončení sankcí vůči Rusku nebo by Německo opustilo NATO, přestože by Německo okupovala americká vojska. Kreml však zřejmě raději riskuje zničení Ruska, než aby porušil smlouvu nebo se vzdal devizových příjmů, které nemůže využít. Zdá se, že Kreml je předurčen vzdát se možnosti potlačit sankce a pokračovat v prodeji energie Německu, dokud Německo nebude mít čas najít a vybudovat zařízení pro alternativní způsob zásobování.

Otevřená agrese Západu a bezstarostnost Kremlu jsou zárukou širší války, která skončí zničením světa. Copak to nikdo z vedoucích představitelů nevidí? Věří západní politici, že se Rusko nechá porazit nevojenskými prostředky? Věří Kreml, že vyřešení situace na Ukrajině ukončí útoky Západu na Rusko? Jako vždy v lidských záležitostech převládá hloupost.

To, že se Washington a jeho opovrženíhodné loutkové státy promenádují jako hodné boty a vykřikují obvinění na adresu Ruska, zatímco je to Washington a jeho loutky, kdo provokuje válku, a všichni jim na to skočí, mi říká, že Washington vede svět na cestu k jadernému armagedonu.

Autor: Paul Craig Roberts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x