Ruské ministerstvo obrany: Hunter Biden, George Soros, Pentagon a CDC zapojeni do Ukrajinských biolaboratoří

Hunter Biden, George Soros

Ruské ministerstvo obrany (MOD) ve čtvrtek zveřejnilo řadu dokumentů, které mají dokazovat, že Pentagon na Ukrajině vyvíjí a provozuje nelegální biolaboratoře.

Hunter Biden, George Soros

Ve veřejném prohlášení MOD Rusové tvrdí, že do systému biolaboratoří byli přímo zapojeni syn amerického prezidenta Joe Bidena Hunter, známý globalistický miliardář George Soros, CDC a další.

Přestože nám o těchto vazbách, které nedávno podrobně popsalo několik médií, nemusí Rusko vyprávět, je pro nás velkou novinkou, že Rusko upozorňuje na korupci na světové scéně.

Podle ruského ministerstva obrany dokumenty získané od ukrajinských vědců pracujících v laboratořích financovaných USA dokazují, že „biologický projekt UP-2“ byl vyvinut a schválen Pentagonem.

„Hlavním cílem tohoto projektu bylo provést molekulární analýzu zvláště nebezpečných infekcí endemických pro Ukrajinu,“ uvádí ruské MOD. „Tato práce zahrnovala odběr vzorků patogenu ze starých zvířecích pohřebišť za účelem získání nových kmenů antraxu.“

Z informace náčelníka odboru jaderné, biologické a chemické ochrany ruské armády vyplývá, že investiční společnost Rosemont Seneca Huntera Bidena je spojena s americkými vojenskými dodavateli Metabiota a Black and Veach.

Ruská vojenská zpráva vysvětluje: „Kromě vojenského oddělení se na projektu přímo podílí americká Agentura pro mezinárodní rozvoj, Nadace George Sorose a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí. Vědecký dohled zajišťují přední výzkumné organizace, včetně Národní laboratoře v Los Alamos, která v rámci projektu Manhattan vyvíjí jaderné zbraně.“

„Všechny tyto činnosti jsou prováděny pod plnou kontrolou Pentagonu,“ pokračuje brífink a tvrdí, že má důkazy o tom, že operace zahrnuje 30 laboratoří ve 13 ukrajinských sídlech.

Registrační karta nalezená v jedné z ukrajinských biolaboratoří byla údajně podepsána ukrajinským náměstkem státního tajemníka kabinetu ministrů Viktorem Polščukem.

Karta údajně ukazuje, že patogeny v laboratořích by mohly být použity k vývoji biologických zbraní.

Rusové dále uvádějí, že na projekty biolaboratoří dohlíží Agentura pro snižování obranných hrozeb amerického Pentagonu.

Zapojení američtí vládní pracovníci a dodavatelé jsou prý osvobozeni od placení daní a dalších poplatků vybíraných na Ukrajině.

V rámci projektu UP-8 byly podle Ruska ukrajinským vojákům odebírány vzorky krve za účelem výzkumu virových protilátek a pravděpodobného „výběru biologických látek nejnebezpečnějších pro obyvatelstvo určitého regionu.“

Rusko několikrát obvinilo USA z pokusu o vytvoření biologických zbraní zaměřených na Rusy na genetické úrovni.

Biolaboratoře provozované USA na Ukrajině údajně předávají nebezpečné materiály i dalším laboratořím v Gruzii, Velké Británii a Německu.

„To vše vytváří rizika pro přenos citlivých genetických informací do zahraničí a také hrozby pro biologickou bezpečnost nejen Ukrajiny, ale i regionů, kam byly vzorky přeneseny,“ tvrdí ruská armáda.

Na snímku poskytnutém Rusy je údajně vidět, že v rámci projektu UP-2 američtí vojenští biologové zkoumali antrax a hmyzí přenašeče v pohřebištích zvířat.

Dokument také tvrdí, že americké farmaceutické společnosti využívají laboratoře k testování léků na ukrajinských vojácích v rámci studií, které by byly v USA nezákonné.

„Podle údajů zveřejněných v bulharských médiích bylo jen při pokusech v charkovské laboratoři zabito asi 20 ukrajinských vojáků a dalších 200 bylo hospitalizováno,“ tvrdí dokument.

Na závěr Rusové vyzývají k mezinárodnímu vyšetřování amerických biolaboratoří, a to jak domácích, tak zahraničních, a k tomu, aby USA objasnily cíle těchto zařízení.

Celou zprávu ruských ozbrojených sil a dokumenty poskytnuté ruskou vládou naleznete ZDE a ZDE.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x