Vysvětlení velkého podvodu s globálním oteplováním

podvod s globálním oteplováním

Současný podvod s globálním oteplováním samozřejmě není nový. Stejně jako většina dobrých podvodů je i tento znám již dlouho.

podvod s globálním oteplováním

V roce 1817 varoval předseda Královské společnosti v Londýně, že došlo k „výrazné změně klimatu, která je pro nás v současnosti nevysvětlitelná“, a uvedl, že to povede ke změnám v přístupnosti arktických moří. Byl to samozřejmě nesmysl.

O sto let později, v roce 1922, varoval Washington Post, že se Arktida otepluje, ledovců ubývá a na některých místech je voda pro tuleně příliš horká.

V roce 1947 citoval list The West Australian švédského geofyzika Dr. Ahlmanna, který varoval před záhadným oteplováním klimatu. A v roce 1958 londýnský Sunday Telegraph varoval, že se klima otepluje.

Pak náhle strašáci zařadili zpátečku a v 70. letech 20. století odborníci varovali, že nová doba ledová může svět zachvátit ještě za života současných generací. Nigel Calder, vědecký spisovatel, varoval ve velkém televizním dokumentu BBC, že hrozba nové doby ledové musí stát vedle jaderné války jako zdroj hromadné smrti a utrpení. Calder tvrdil, že severní polokoule se ochlazuje již od 50. let 20. století a že sucha v Africe a Indii jsou způsobena „malou dobou ledovou.“

V roce 1975 vyšel v časopise Newsweek článek s názvem „Ochlazující se svět“, který předpovídal začátek dramatického globálního ochlazování, jež by mohlo vést k drastickému poklesu produkce potravin. Hovořilo se o ekonomických a sociálních úpravách v celosvětovém měřítku. (V roce 2006, o více než 30 let později, Newsweek zveřejnil opravu.)

Podstatné je, že politici, novináři a odborníci nás věčně varují před hroznými věcmi, které se mají stát. Jejich neměnným argumentem je, že by nás mohli před hroznou budoucností, kterou předpovídají, zachránit, pokud jim poskytneme obrovské množství peněz, obrovskou prestiž a celostránkový profil v novinách.

BBC a další zkorumpované a zjevně nečestné zpravodajské organizace nyní tvrdí, že globální oteplování je přijatelné a není třeba o něm diskutovat. To je samozřejmě lež. (Stejně bizarní tvrzení BBC se týká téměř všech sporných vědeckých otázek.)

Globální oteplování je prostě pseudovědecký kult pro sebestředné pokrytce a lidé, kteří mýtus globálního oteplování prosazují, jsou za svou poslušnost bohatě odměňováni, zatímco ti, kteří se odváží o něm pochybovat, jsou tvrdě trestáni.

Vlády, velké průmyslové podniky (které mají zájem na změnách, jež jsou nám vnucovány), bezohlední lobbisté a samozřejmě OSN udržují každodenní teror neustálým bombardováním lžemi, podvody a pseudovědou. Je to, abych použil výstižný výraz, který vymyslel můj přítel Dr. Colin Barron, zdánlivě nekonečný příklad „porna strachu ze smrti.“

Vláda Spojeného království tvrdí, že boj s globálním oteplováním bude vyžadovat řadu nových pobídek, zákonů, pravidel, zákazů, daní, norem pro spotřebiče a institucionálních inovací. V listopadu 2020, kdy se britská ekonomika rozpadla, vláda oznámila další balíček investic v hodnotě 12 miliard liber do zelené infrastruktury, jako jsou cyklostezky. Současně se objevil obrovský tlak na to, aby bylo „popírání klimatu“ kriminalizováno a aby ti, kdo zpochybňují nové sektářské dogma, byli stíháni, místo aby byli pouze pronásledováni. (Stojí za to připomenout, že v roce 2015 bývalý americký viceprezident Al Gore prohlásil, že „popírači si zaslouží být potrestáni“. Gore byl samozřejmě moderátorem nechvalně proslulého videa, které prokazatelně obsahovalo zavádějící pseudovědu.)

Podobně je tomu všude.

V USA chce prezident Joe Biden vynaložit 2 biliony dolarů na „dekarbonizaci americké ekonomiky“. Evropská unie vyčlenila 30 % ze svého fondu pro obnovu ve výši 880 miliard dolarů na opatření v oblasti klimatu.

Odhaduje se, že dnes 85 % veškeré energie pochází z fosilních paliv, a plánuje se nahradit ji solární a větrnou energií. EU i Čína se zavázaly dosáhnout nulových čistých emisí uhlíku, ačkoli to bude nevyhnutelně znamenat spoustu podvodů, šikany a lží.

Zdroj

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Slava
Host
Slava
1 rok před

Jasně, budeme mít dokonale čistou planetu bez stopy karbonu, která ale shoří v jaderné katastrofě.

Štefan
Host
Štefan
1 rok před
Reply to  Slava

Keď nebude uhlík, prevládne kyslík a planéta zhorí. Ani jadrová katastrofa nemusí byť.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x