Všichni jsme teď řidiči kamionů

Konvoj svobody

S tím, jak se konvoj svobody v Kanadě rozjíždí a proniká do USA a jak se podobné konvoje objevují v Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu, se lidé společně staví proti dvouletému omezování, lžím, utrpení a zneužívání ze strany našich vládních pánů. A za to všechno vděčíme kanadským řidičům kamionů. Ach, kanadští řidiči kamionů! Milujeme vás!

Konvoj svobody

Nejde však jen o řidiče kamionů. Jsou to i jejich rodiny, které cestují s nimi. Jsou to obyčejní občané, kteří jim vozí palivo, teplé nápoje a jídlo. Jsou to davy lidí, kteří se statečně brání mrazu a na znamení solidarity vyvěšují vlajky s javorovými listy. Jsou to ti, kteří sedí stranou a fandí jim – doufají, že neustoupí; modlí se, aby pokračovali v odporu. Jsou to novináři, kteří nejsou členy MSM, kteří skutečně dělají rozhovory s řidiči kamionů a poprvé slyší jejich dobře formulované stížnosti a odhalují, že, jak se ukazuje, nejsou nacisté, teroristé, rasisté, bílí supremacisté, malá okrajová menšina nebo neandrtálci, jak by si Trudeau-Bidenovy elity přály.

Řidiči kamionů se jasně zasazují o svobodu. Chápou tyranii, když ji vidí. Jak se objevuje jeden kamioňák za druhým, ať už jako sikhové, Židé, černoši, Asiaté, Ukrajinci nebo obyčejní běloši, vysmívají se zjednodušeným a přehnaně používaným, dnes už hochštaplerským a plně očekávaným, vykonstruovaným obviněním, že jsou rasističtí teroristé. Ti, kteří přišli na Západ z dalekých zemí, se však obávají, že bída a útlak, které zanechali ve svých domovských zemích, přicházejí do jejich adoptivní vlasti.

Žádné kapuce. Žádné hákové kříže. Žádné konfederační vlajky. To všechno jsou jen vládou živené výmysly.

A jaká je reakce úředníků v Kanadě i v USA? Nátlak na GoFundMe, aby zrušil 10 milionů dolarů vybraných na Konvoj svobody; vyhrožování řidičům kamionů a jejich dětem, že jim policie v mrazivém počasí odebere kanystry s palivem; zatýkání starého muže za troubení; a vyhrožování řidičům kamionů a jejich rodinám, že budou zatýkat lidi, kteří jim přinesou jídlo a pití. Mezitím Bidenova administrativa a Pete Buttigieg spřádají plány na nalezení náhradních tras kolem mostů, na nichž se kvůli koloně kamionů vyskytují velká zpoždění, a stát Michigan se ohání možností násilně odstranit velké kamiony a jejich příznivce z mostu Ambassador Bridge.

A nezapomeňme na ministerstvo vnitřní bezpečnosti, které slibuje, že bude jako domácího teroristu vyšetřovat každého, kdo bude vyjadřovat názory na COVID-19 v rozporu s oficiální vládní agitací a pokusí se zmařit americký konvoj ještě před jeho zahájením. Chápete to? To je podle mě protiústavní předběžné omezení projevu.

Zapomeňte na politiky. Jsou bezcenní. Ale policie v Kanadě i v USA se bude muset rozhodnout, zda chce podporovat ty, kdo bojují za právo na svobodný život, nebo být jako dřívější fašistické boty a hnědé košile a roboticky plnit příkazy svých pánů.

Tohle už není běžné vymáhání práva – chránit a sloužit, zajišťovat klid a bezpečnost občanů. Jde o to, že naše vlády používají virus jako záminku k omezení naší možnosti pracovat, žít, cestovat, mluvit, modlit se a vychovávat děti; jako obušek k uplatňování moci nad našimi životy; a k šíření dezinformací, které nás udržují ve strachu a štvou nás proti sobě. Policie je využívána k zatýkání a zadržování zákonů dbalých, tvrdě pracujících a daně platících občanů, jejichž názory na COVID se autoritářům nelíbí, ale kteří byli dohnáni na pokraj sil a nemají jinou možnost než podniknout odvážné (ale pokojné a zákonné) kroky, aby získali zpět své životy a svobody.

Mnozí se už nemohou dočkat, až něco udělají – cokoli – aby toto šílenství zastavili. Příliš mnoho lidí však bylo zastrašeno pronásledováním J6ers ze strany Bidenovy administrativy a neustálými výhrůžkami ze strany DHS, že odlišné názory na COVID-19 nebo volby v roce 2020 budou považovány za nesprávné, dezinformační a špatné informace. Toto zastrašování je záměrné.

Ale řidiči kamionů se chopili iniciativy a zbavili nás těchto obav. Museli to být oni. Byli to oni, kdo byl předurčen k akci, protože nejenže pracovali během plandemie, aby nás zahřáli, nakrmili a zásobili léky, ale také v podstatě kontrolovali dodavatelský řetězec. Žádní řidiči kamionů? Zásobovací řetězec se zhroutí. Jsou jediní, kdo by mohl vládu donutit – stejně jako američtí rodiče byli jediní, kdo mohl zastavit osnovy CRT, LGBTQ osvojování a škodlivé COVID-19 mandáty v našich školách.

Pokud vláda zatkne všechny řidiče kamionů – kdo nám bude dodávat potraviny? Pokud vláda povolí konvoj, kdo nám bude dodávat topný olej? Pokud jim vláda zabrání shromáždit se a protestovat, řidiči kamionů dali jasně najevo, že nebudou pokračovat v jízdě a rozvozu. Neustoupí, dokud mandáty nebudou minulostí. Je to jejich cesta, nebo dálnice. Jsou to fialové veverky pro tuto práci.

Z ničeho nic se vrhli dolů, aby se postavili mezi nás a vládu. A tak je povinností nás všech je podpořit – ať už přispějeme na GiveSendGo, vyvěsíme kanadskou vlajku na verandě, nasedneme do auta a připojíme se k očekávanému americkému konvoji do Washingtonu, přivezeme jim jídlo nebo je budeme povzbuzovat u silnice. Takto plandemie skončí.

A pokud to bude trvat několik měsíců, budiž. Pokud se nám nepodaří sehnat všechny potřebné zásoby, uděláme, co bude v našich silách. Sáhneme do našich zásob ve skříni pro soudný den. Uděláme si zásoby, dokud ještě můžeme. Ujistíme se, že máme dostatek léků na několik měsíců.

V tomto střetu vláda versus lid zvítězíme. Elity nemají nic než pohrdání lidmi, na kterých závisí jejich život – lidmi, kteří pracují rukama, aby elity nemusely; kteří jim staví domy a budovy; vyrábějí téměř vše, co potřebují; opravují jejich elektrické, vodovodní a topné systémy; instalují jim klimatizaci a opravují jejich auta; starají se o jejich děti; dodávají jim jídlo, palivo, stavební potřeby, nové trouby, cokoli. Učitelé, zdravotní sestry, obsluha čerpacích stanic. Právě ti lidé, o kterých levice tvrdí, že jim na nich záleží, jsou nyní domácími teroristy a rasisty. My přežijeme, ale elity se rozpadnou.

Ztratili jsme toho tolik: své blízké, zdraví, svobodu, sny, práci, prosperitu a lidskost. Ztratili jsme samotnou podstatu toho, co znamená být Američanem nebo Kanaďanem.

Tohle je náš okamžik „pojďme se rozjet“. Tento okamžik nám dali řidiči kamionů. Nepromarněme ji, protože jsme příliš zaneprázdněni nebo příliš vystrašeni. A je nás celá legie. Toto hnutí je mezinárodní a na rozdíl od celosvětového marxistického hnutí je silou dobra. Řidiči kamionů celého světa, spojte se!

Všichni jsme teď kamioňáci!

A co vy ostatní?

Autor: Sally Zelikovsky

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zuzi
Host
Zuzi
2 let před

Len tak ďalej 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x