Vrchní velitel ukrajinských vojenských lékařů se chlubí, že nařídil hromadnou kastraci všech zraněných ruských vojáků

Gennadij Druženko

Šéf zdravotnické služby ukrajinské armády prohlásil, že ukrajinští vojáci dostali přísný rozkaz kastrovat všechny zraněné Rusy, kteří byli zajati během probíhajícího konfliktu na Ukrajine.

Gennadij Druženko

Podle Gennadije Druženka, který dříve pracoval pro americkou Agenturu pro mezinárodní rozvoj (USAID) , jsou Rusové „švábi, nikoli lidé“, a proto si zaslouží, aby se s nimi tak zacházelo. To je nacistická eugenika v plné parádě, kterou oslavuje nejen Druženko, ale i některá západní média včetně CNN.

„Ne všichni fašisté nosí hákové kříže nebo vlčí tesáky,“ napsal na Twitteru filmař Dan Cohen z Mint Press News o Druženkových výrocích v nedávném rozhovoru pro Channel 24.

Vláda Spojených států stále říká Američanům, aby „podporovali Ukrajinu“, ale právě toto podporují, když tak činí: protiruskou nenávist a rasismus spojený s násilím a genocidou. Tohle bychom měli hlásit jen proto, že Vladimir Putin je údajně ten „zlý“?

„Druženko je úzce spjat s vládou USA,“ dodal Cohen. „Má za sebou působení v USAID/Chemonics a ve Wilsonově centru.“

Nedlouho poté, co Druženko pronesl tyto odporně rasistické výroky, které se rovnají válečným zločinům, prohlásil, že byly „vytrženy z kontextu“ a byly to jen „emoce.“

„Je mi to líto,“ řekl a stále popíral, že by udělal něco špatného. „Zachraňujeme životy. Tečka.“

Druženko změnil náladu poté, co prohlásil, že obdržel zprávu obsahující jeho osobní údaje včetně telefonních čísel a adresy spolu s příslibem, že anonym „přijde bez ohlášení“, aby mu „uřízl koule.“

Druženko se zjevně nechce nechat vykastrovat, a tak se rozhodl vydat prohlášení, v němž svá slova popírá a doufá v to nejlepší. Uvidíme, zda to bude stačit k odvrácení hněvu nad jeho nehorázným přiznáním k protiruské eugenice.

Zdá se, že ukrajinský televizní moderátor Fahruddin Šarafmal s Druženkovými protiruskými náladami souhlasí. Ve vysílání prohlásil, že přejímá „doktrínu“ nacistického válečného zločince Adolfa Eichmanna, a dodal, že „udělám vše, co je v mých silách, abych zajistil, že vy a vaše děti nebudete nikdy žít na této zemi.“

„Šarafmal, který je původem z Blízkého východu, to zdůvodnil tím, že masovým vražděním dětí národa lze zlikvidovat národ samotný,“ uvedla RT.

Stejně jako Druženko i Šarafmal později couvl a „omluvil se“ za obhajobu genocidy ruského národa. Uvedl, že lituje toho, co řekl, ne proto, že by to bylo špatné, ale proto, že by to mohlo poškodit pověst ukrajinských vojáků.

Zajímavé je, že Šarafmal použil stejný jazyk jako Druženko a ze svých výroků na podporu genocidy obvinil „emoce.“ Šarafmal dodal, že kvůli tomu, že údajně kvůli konfliktu ztratil přítele, cítí vůči Rusům velkou agresi a nenávist.

Šarafmal i Druženko jsou nyní v Rusku vyšetřováni pro možné zločiny proti lidskosti.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x