Rusko varuje před atentátem pod falešnou vlajkou na summitu NATO

NATO summit

Joe Biden se stal pro globální Deep state přítěží, a proto se ho možná pokusí zavraždit, aby urychlili světovou válku proti Rusku.

NATO summit

Hlavní diplomatický poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v sobotu požádal Bidena, aby příští týden během své cesty do Bruselu navštívil rozbouřený Kyjev, a v posměšném vzkazu uvedl, že „člověk by se neměl bát pokud je statečný.“

Pozvat úřadujícího amerického prezidenta do aktivní válečné zóny asi není nejmoudřejší nápad.

Shodou okolností se tak děje v době, kdy ruská armáda oznámila, že obdržela zpravodajské informace o ukrajinských nacionalistických zastáncích tvrdé linie, kteří plánují zaútočit na americká a západní vojenská zařízení ve Lvově.

„Důstojník hovořil… o plánovaných teroristických činech ve Lvově proti zaměstnancům a zařízením diplomatických misí udržovaných USA a dalšími západními státy,“ uvedl mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov.

Navíc ukrajinská vláda o tomto spiknutí zřejmě ví, ale nedělá nic, aby ho zastavila.

„Rád bych zdůraznil, že kyjevský režim si je plně vědom plánů, které nacionalisté spřádají, ale nedělá nic, aby jim zabránil,“ dodal Konašenkov.

Zdá se, že se připravuje půda pro atentát na Bidena během jeho diplomatické návštěvy Evropy.

Takový scénář by mohl být ozvěnou předehry k první světové válce, kdy vraždu rakouského arcivévody Františka Ferdinanda srbskými teroristy z Černé ruky v roce 1914 ve skutečnosti zorganizovala britská tajná služba.

Bidenův atentát by mohl být pro globalisty potenciálně nesmírně užitečný nejen k vyvolání globální války, ale také ke zmírnění politických následků pro demokraty v Americe.

Demokraté se dostávají politicky dolů kvůli Bidenovým příšerným průzkumům veřejného mínění v důsledku jeho katastrofálních radikálních vnitropolitických a zahraničněpolitických postojů.

Demokraté se připravují na masivní ztráty v nadcházejících volbách a dokonce mezi sebou diskutují o tom, jak Bidena v roce 2024 nejlépe nahradit.

V tuto chvíli je pro globalisty Biden nyní užitečnější mrtvý než živý, což je pro celý svět prekérní situace.

Bidenova tisková mluvčí Jen Psakiová však v neděli v reakci na žádost Ukrajiny uvedla, že Biden během své návštěvy Bruselu na Ukrajinu nepojede.

Biden má místo toho vystoupit na zasedání NATO, kde se bude jednat o „pokračujícím odstrašování a obranném úsilí“ proti Rusku, a na zasedání skupiny G-7 s evropskými lídry.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x