Ukrajinský televizní moderátor vyzývá ke genocidě Rusů a cituje nacistického válečného zločince Adolfa Eichmanna

Fakhrudin Sharafmal

Moderátor jednoho z hlavních ukrajinských televizních kanálů v přímém přenosu citoval nechvalně známého nacistického válečného zločince Adolfa Eichmanna a vyzval k „vyhlazení“ ruských dětí, aby došlo ke genocidě ruského národa.

Fakhrudin Sharafmal

Eichmann byl vůdcem eskader smrti Třetí říše a klíčovým architektem nacistického holocaustu.

Ukrajinská vláda a její západní podporovatelé trvají na tom, že země nemá problém s nacismem a krajně pravicovým extremismem, ale neofašisté mají v ukrajinském státě značný vliv, zejména v bezpečnostním aparátu. A velká média často pomáhají posilovat ukrajinskou neonacistickou propagandu.

Šokující výzvu ke genocidě Rusů pronesl v přímém přenosu ukrajinského televizního kanálu 24 moderátor Fakhrudin Šarafmal.

„Protože mě nazýváte nacistou, hlásím se k učení Adolfa Eichmanna a udělám vše pro to, abyste vy a vaše děti už nikdy nežili na této zemi,“ řekl Šarafmal.

„Musíte pochopit, že nejde o mír, ale o vítězství ukrajinského lidu,“ pokračoval. „Potřebujeme vítězství. A pokud kvůli tomu budeme muset zmasakrovat všechny vaše rodiny, budu jeden z prvních, kdo to udělá.“

Kanál 24 vlastní bohatá ukrajinská podnikatelka Kateryna Kit-Sadová, která je manželkou pravicového starosty Lvova Andrije Sadového.

Lvov je město na západě Ukrajiny, které je semeništěm ultranacionalistických extremistů. Ukrajinští nacističtí kolaboranti zde za druhé světové války prováděli rozsáhlé pogromy na Židy.

15. března zveřejnila stanice Channel 24 na svých oficiálních internetových stránkách vlažnou omluvu, v níž uvedla, že Šarafmal byl rozzlobený, protože jeho přítele zabili ruští vojáci poté, co Moskva 24. února vtrhla na Ukrajinu.

Moderátor se omluvil také ve vysílání, a to ve videu zveřejněném na oficiálním kanálu Channel 24 na YouTube. Za ním se však na obrazovce objevil ukrajinský text: „Ruská válečná loď, táhněte do pr*ele!.“ (To se ve válce stalo nacionalistickým heslem.)

Níže je video s titulky Šarafmalova krvežíznivého řečnění.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x