Velký reset: Předseda představenstva společnosti Siemens během projevu na Světovém ekonomickém fóru vyzval lidi, aby přestali jíst maso

Jim Hagemann Snabe

Jim Hagemann Snabe, předseda představenstva německého průmyslového gigantu Siemens, vyzval veřejnost, aby přestala jíst maso a nahradila ho syntetickými bílkovinami.

Jim Hagemann Snabe

„Když miliarda lidí přestane jíst maso, řeknu vám, že to má velký dopad. Nejenže to bude mít velký dopad na současný potravinový systém, ale bude to také inspirací pro inovaci potravinových systémů. Předpovídám, že v budoucnu budeme mít bílkoviny nepocházející z masa; pravděpodobně budou chutnat ještě lépe,“ řekl Snabe 18. ledna během panelu „Mobilizace pro klima“ na každoročním Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu.

„Budou bezemisní a mnohem zdravější než potraviny, které jíme dnes, to je mise, na kterou se musíme vydat.“

Podle šéfa společnosti Siemens ho „inspirovala“ jeho 24letá dcera, která se ho zeptala, jak může prosazovat „bezuhlíkové hodnotové řetězce“ a přitom jíst masné výrobky, a tak přestal jíst masné výrobky.

Globalisté po celém světě prosazují stejný příběh.

Dva profesoři z univerzity v Indianě vyzvali v článku, který WEF zveřejnil v únoru 2022, k většímu využívání hmyzích bílkovin ve stravě lidí i zvířat. V listopadu Nizozemsko oznámilo, že zabaví 3 000 farem a zavře je, aby do roku 2030 snížilo emise dusíku o 50 %. Nový Zéland také představil plány na zdanění říhání a prdění hospodářských zvířat, jako jsou krávy a ovce.

Během panelu v Davosu Snabe propagoval organizaci Eat, globální neziskovou organizaci, která se na svých webových stránkách popisuje jako organizace usilující o „spravedlivý a udržitelný globální potravinový systém pro zdravé lidi a planetu, který by transformoval náš globální potravinový systém prostřednictvím spolehlivé vědy, netrpělivého narušování a nových partnerství.“

WEF stojí v čele hnutí za bezmasou budoucnost a tvrdí, že lidé by měli volit „klimaticky příznivější potraviny“, jako jsou řasy, mořské řasy a kaktusy. Prosazuje program Velkého resetu a myšlenku konzumace hmyzích bílkovin namísto masa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x