Diktátor Zelenskyj: Zelenskyj vyhlásil, že na Ukrajině nebudou žádné další volby, dokud neskončí válka

Volodymyr Zelenskyj

Stejně jako ve Spojených státech se i na Ukrajině budou v roce 2024 konat další prezidentské volby. Pokud však bude stále platit válečný stav v důsledku války, pak je současný prezident Volodymyr Zelenskyj plánuje odvolat a zůstat prezidentem na dobu neurčitou.

Volodymyr Zelenskyj

V nedávném rozhovoru pro BBC Zelenskyj prozradil, že jeho pětileté funkční období, které má skončit v roce 2024, bude jednoduše prodlouženo do doby, než se Rusko stáhne z Ukrajiny.

Zelenskyj se minulý měsíc pro deník The Washington Post vyjádřil podobně i k nadcházejícím parlamentním volbám, které se měly konat letos v říjnu, ale které budou pravděpodobně také odloženy až do konce války.

„Pokud máme válečný stav, nemůžeme mít volby,“ prohlásil Zelenskyj. „Ústava zakazuje jakékoli volby během válečného stavu. Pokud nebude válečný stav, pak volby budou.“

Konání voleb na Ukrajině během stanného práva by mohlo „rozbít stát“, říká předseda parlamentu
Ruslan Stefančuk, současný předseda ukrajinského parlamentu, zopakoval začátkem tohoto měsíce podobnou myšlenku, když prohlásil, že vyhlášení válečného stavu zakazuje konání jakýchkoli dalších voleb až do doby jeho ukončení.

„Ukrajinská legislativa stanoví, že během válečného stavu není možné konat žádné volby,“ řekl. „A to dává smysl.“

Pokud by se ukrajinské volby konaly ještě během vyhlášení stanného práva, pak by to mohlo „vést k rozpadu státu, na který náš nepřítel čeká,“ dodal Stefančuk.

„Proto si myslím, že nejsprávnějším a nejmoudřejším rozhodnutím je uspořádat volby ihned po skončení stanného práva.“

Nezapomeňte, že to byl sám Zelenskyj, kdo vyhlásil stanné právo. Od té doby Zelenskyj nedělá nic jiného, než že upevňuje svou moc, mimo jiné tím, že zakázal hlavní ukrajinské opoziční straně s názvem Opoziční platforma – Za život zastávat jakákoli místa. Předtím měla strana Opoziční platforma – Za život 44 křesel v ukrajinském parlamentu.

Zelenskyj údajně zakázal křesla v ukrajinském parlamentu i dalším 10 opozičním stranám a také znárodnil všechna ukrajinská média pod státní kontrolou.

Mnozí se již léta obávají, že totéž nastane i v Americe. Za Baracka Husseina Obamy se věřilo, že je to možné, a někteří měli podezření, že za Donalda Trumpa bude možná vyhlášeno stanné právo. Nyní to vypadá, že Joe Biden může být tím, kdo zde v Americe vytáhne Zelenského, aby zabránil svému sesazení z Bílého domu v roce 2024.

Je nad slunce jasné, že Pedo Joe je velmi neoblíbený, a to i mezi demokraty. Do Bílého domu byl navíc dosazen nezákonně prostřednictvím ukradených voleb a státního převratu, ačkoli ještě nedokázal přímo zakázat opozici, republikánům a některým demokratům, aby obsadili křesla v Kongresu.

Stačil by však jeden velký incident pod falešnou vlajkou, aby Bidenův režim vyhlásil stanné právo. Pak je vše v sázce, pokud jde o to, co se stane s volbami v roce 2024.

Bidenův režim se již snaží zakázat opozici prostřednictvím svého rozsáhlého cenzurního průmyslového komplexu, který se snaží vymazat první dodatek a právo na svobodu projevu na internetu. To by mohlo brzy přerůst v plnohodnotný policejní stát v Zelenského stylu, který Bidenovi a jeho kumpánům umožní zůstat ve Washingtonu na neurčito.

Existují jisté náznaky, že nově objevená obava z malárie možná rozkvete do podoby incidentu pod falešnou vlajkou, který bude dostatečným důvodem k zavedení omezení Pandemie 2.0. Pokud k tomu dojde, pak je pravděpodobné, že Bidenův režim využije všech možností, aby umlčel veškerou opozici a udržel „velkého chlapa“ usazeného v Bílém domě jako loutku Deep State i v dohledné budoucnosti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
10 měsíců před

DOBRÁ ZPRÁVA, BUDE E VÁLČIT DÁL

aamater
Host
aamater
10 měsíců před

Tak to aby do roka zo ŠVO skončili. Nech si ho môžu Ukrajinci ugrilovať sami.

Fero Fedík
Host
Fero Fedík
10 měsíců před
Reply to  aamater

Verím iba tým voľbám, ktoré sám sfalšujem…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x