Dr. David Martin: Vakcíny proti COVID-19 jsou biologické zbraně určené ke genocidě

Vakcíny proti COVID-19 jsou biologické zbraně určené ke genocidě

Dr. David Martin varoval veřejnost, že v současné době probíhá genocida pod rouškou masového očkování.

Vakcíny proti COVID-19 jsou biologické zbraně určené ke genocidě

„Jedná se o pandemii biologického ozbrojování lidského organismu. Tohle není veřejné zdraví. A Anthony Fauci je architektem této genocidy,“ řekl Martin, když 24. března vystoupil v epizodě „The Stew Peters Show.“ V průběhu pořadu Martin hovořil o chimérickém modelu spike proteinů a o tom, jak to ovlivňuje organismus.

Hlavní vědecký proud přišel se zprávou, že vakcíny proti COVID-19 přetrvávají v lidském těle po neurčitou dobu a přežijí až osm týdnů v lymfatickém systému, kde budou nepřetržitě produkovat spike protein. Vědci vidí důkazy o tom, že se spike proteiny objevují v odpadních tocích ve znepokojivě vysoké míře.

To se stane, když se do těla vstříkne chimérický model syntetického spike proteinu a když tento typ genové terapie nebyl řádně otestován. Ukázalo se, že nikdo neví, jak dlouho by každý očkovaný jedinec po podání vakcíny vyráběl patogeny ve svém těle.

Proč se v odpadních tocích objevují tak vysoké koncentrace spike proteinu?

„Důvod je opravdu jednoduchý,“ řekl Martin. „Lidský organismus je nyní modifikován a je modifikován tak, aby neustále produkoval toxický protein, o kterém se ví a který má škodit lidstvu.“

Martin dodal, že tyto proteiny jsou známé jako škodlivé a podléhají biologickým a chemickým zbraním, smlouvám a zákonům, které byly ve Spojených státech prosazeny. Tyto chimérické viry jsou výsledkem záměrné manipulace s virem SARS-CoV-2 s cílem začlenit do něj nukleové kyseliny, což je nezákonné.

Vzhledem k tomu, že ve Spojených státech nyní probíhá čtvrté očkování proti COVID-19, Fauci hovoří o možném provedení dalšího kola lockdownů a zdá se, že se ho zúčastní spousta Američanů, protože mnozí z nich mají mozky vymyté takzvanými odborníky.

Chimérické viry SARS-CoV-2 výsledkem záměrné manipulace
Chimérické viry SARS-CoV-2 jsou výsledkem jakékoli záměrné manipulace s virem za účelem začlenění nukleových kyselin pro faktory virulence SARS-CoV-2. To se skutečně objevuje ve třech oddílech Code of Federal Regulations, které podléhají programu biologických a toxinových látek definovanému v kapitole 18 U.S. Code Section 178.

Jako biologické činidlo podléhá také oddílu 175 zákoníku USA 18, neboli zákazu biologických zbraní. V zákoně se uvádí, že to, co Big Pharma pod vedením Fauciho dělá, je trestný čin, za který hrozí až 99 let vězení a až 100 milionů dolarů za každý bod obžaloby.

Vyjádření „orgánů“ jsou v této věci tak ohavná, že není třeba vymýšlet spiknutí, protože vše, co dělaly, bylo zaznamenáno a zveřejněno. Podle Martina také porušují zákony o zločinném spolčení a vydírání a přiznali se k tomu.

Podle údajů výrobce vakcíny, společnosti Pfizer, „v současné době neexistuje žádný precedens, kdy by imunoterapie založená na mRNA, jako je ta, kterou vyvíjíme, byla schválena k prodeji FDA [Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv], Evropskou komisí nebo jakoukoli jinou regulační agenturou jinde na světě.“

„Nejedná se o vakcínu pro veřejné zdraví. Jedná se o počítačem vytvořenou syntetickou chimérickou alternativu virulentního faktoru SARS-CoV-2,“ zdůraznil Martin.

„To je realita, která říká, že jsme vystaveni věčné závislosti na známém patogenu a toxickém činidle. A důvod, proč Anthony Fauci nyní obhajuje další kolo boosterů.“

Dokumenty mezitím odhalily, že zoolog Peter Daszak a jeho spolupracovníci plánovali uvolnit nanočástice, které by mohly proniknout kůží. Tyto částice obsahují „nové chimérické spike proteiny“ z netopýřích koronavirů, které mohou po zesílení proniknout kůží. Dokumenty dále odhalily, že COVID-19 je víc než jen virus. Jedná se o biologickou zbraň, která byla strategicky vyvinuta a určena k nasazení.

Plánovali také vytvořit chimérické viry, geneticky vylepšené tak, aby snadněji infikovaly člověka, a na financování této práce požádali Agenturu pro pokročilé obranné výzkumné projekty (DARPA) o 14 milionů dolarů. DARPA žádost zamítla.

Daszak je prezidentem neziskové organizace EcoHealth Alliance, která získala finanční prostředky od Fauciho Národního institutu pro alergie a infekční choroby na studium netopýřích koronavirů s vědci z Wuhanského virologického institutu.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x