Vědci nyní vyvíjejí mRNA zeleninu, aby obchody s potravinami mohly prodávat „vakcíny“ ukryté v potravinách.

mRNA zelenina

Většina Američanů má od vlády stále zakázáno pěstovat doma přírodní léčivé byliny (např. konopí, psilocybinové houby, peyotl). Stejná vláda však utrácí hromady peněz z amerických daní na vývoj umělých mRNA rostlinných „vakcín“, které budou Američané nuceni konzumovat a případně i sami pěstovat, aby se „ochránili“ před nejnovějšími designovými „viry“.

mRNA zelenina

Nedávné oznámení Kalifornské univerzity v Riverside (UCR) vysvětluje, že Národní vědecká nadace (NSF) poskytla skupině vědců z UCR grant ve výši 500 000 dolarů financovaný daňovými poplatníky na genetickou modifikaci (GMO) nového ovoce a zeleniny pro potřeby Big Pharma, které obsahují skryté vakcíny uvnitř rostlinného materiálu.

„Budoucnost vakcín se možná bude podobat spíše konzumaci salátu než injekci do ruky,“ napsal Jules Bernstein v oznámení školy o projektu. „Vědci z Kalifornské univerzity v Riverside zkoumají, zda mohou jedlé rostliny, jako je salát, proměnit v továrny na mRNA vakcíny.“

Vzhledem k tomu, že stávající mRNA vakcíny v tradičních lahvičkách musí být uchovávány při velmi nízkých teplotách, aby zůstaly „životaschopné“, je problém dostat je do rukou lidí dříve, než „vyprší jejich životnost“.Tento problém by podle vědců mohla vyřešit mRNA zelenina a ovoce.

„V ideálním případě by jedna rostlina vyprodukovala dostatek mRNA k očkování jednoho člověka,“ řekl Juan Pablo Giraldo, docent na katedře botaniky a rostlinných věd UCR, který vede výzkum společně s dalšími vědci z University of California San Diego (UCSD) a Carnegie Mellon University (CMU).

„Tento způsob testujeme se špenátem a salátem a dlouhodobě usilujeme o to, aby si ho lidé pěstovali na vlastních zahradách. Zemědělci by také mohli časem pěstovat celá pole.“

V Americe je přirozené „nelegální“ a nepřirozené je normou
Giraldo dále vysvětlil, že klíčem k přeprogramování rostlin na výrobu umělých nanočástic mRNA je zásah do jejich chloroplastů.

Tyto malé rostlinné buněčné orgány obvykle přeměňují sluneční světlo na energii, kterou rostliny využívají k růstu a prosperitě. Po manipulaci Giraldem a jemu podobnými lze tyto chloroplasty využít k pěstování mRNA léků pro farmaceutický průmysl.

„Jsou to malé továrny poháněné sluneční energií, které produkují cukr a další molekuly umožňující rostlině růst,“ říká Giraldo. „Jsou také nevyužitým zdrojem pro výrobu žádoucích molekul.“

Slovem „žádoucí“ má Giraldo samozřejmě na mysli patentovatelný a hlavně výnosný. V této plandemické operaci jde koneckonců o velké peníze, a jakmile injekce, kterým říkají „vakcíny“, ztratí na popularitě, dalším krokem bude jejich maskování za čerstvé produkty.

Šílení vědci, jako je Giraldo, zjevně věří, že více lidí se nechá přesvědčit k užívání „vakcín“, pokud budou vypadat spíše jako jídlo než jako injekční stříkačka. A udělají vše, co je v jejich silách, aby tohoto cíle dosáhli.

„Naším záměrem je znovu využít přirozeně se vyskytující nanočástice, konkrétně rostlinné viry, pro přenos genů do rostlin,“ dodala Nicole Steinmetzová, profesorka nanoinženýrství na UCSD, k tomuto ohavnému projektu.

„Aby se nanočástice dostaly do chloroplastů a zároveň nebyly pro rostliny infekční, je zapotřebí určitého inženýrství.“

Giraldo říká, že vyvinout něco takového byl jeho „sen“ (mluvíme o pomatenosti…). Přeměna přírodních rostlin v umělé továrny na léky je prý jedním z jeho celoživotních cílů.

„Jedním z důvodů, proč jsem se začal zabývat nanotechnologiemi, bylo to, že jsem je mohl aplikovat na rostliny a vytvářet nová technologická řešení,“ řekl. „Nejen pro potraviny, ale i pro výrobky s vysokou hodnotou, jako jsou například léčiva.“

Giraldo také pracuje na projektu, jehož cílem je uměle upravit rostliny tak, aby si samy vstřikovaly dusíkaté hnojivo přímo do chloroplastů.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x