Konzervativní aktivista, podnikatel,zakladatel a generální ředitel společnosti MyPillow Mike Lindell oznámil, že 23. listopadu podá žalobu k Nejvyššímu soudu ve snaze zachránit volby v roce 2020 před lidmi, kteří je ukradli.
Lindell to oznámil 16. listopadu v pořadu „Health Ranger Report“ s Mikem Adamsem na Brighteon.TV. „23. listopadu budou Nejvyššímu soudu předloženy dokumenty od generálních prokurátorů Spojených států,“ řekl Lindell.
Doufá, že se k případu připojí nejméně 20 generálních prokurátorů jednotlivých států. Konzervativní aktivista je také otevřený možnosti, že se připojí někteří demokratičtí generální prokurátoři.
Během rozhovoru Lindell vyprávěl, že od listopadu loňského roku bojuje za to, aby byly výsledky voleb zrušeny a aby byl bývalý prezident Donald Trump uznán za legitimního vůdce Spojených států.
Mike Adams se Lindella zeptal, zda je podle něj americký lid nyní ochotnější přijmout pravdu, že volby v roce 2020 byly ukradeny, a to kvůli současné situaci, v níž se země nachází.
„Za tu dobu, co tak urputně bojujete za Ameriku, trpí americký lid pod Bidenovým režimem každým dnem víc a víc,“ řekl Adams. „S růstem cen, inflací potravin, omezováním dodávek energií, zhroucením dodavatelského řetězce. Zjišťujete nyní, že Amerika je stále více připravena na poselství, které jste nechal zabalit a připravit?“
Lindell odpověděl historkou o senátních volbách v Georgii a o tom, jak se modlil za vítězství demokratů. Tvrdil, že kdyby republikáni mohli v Georgii spravedlivě zvítězit, mohla by být údajná Trumpova porážka ve volbách v roce 2020 zametena pod koberec.
„Kdyby se to stalo, nebyli bychom teď tady,“ řekl. „Všichni v zemi by si řekli: ‚Zmlkněme o volbách. Miku, prostě je v roce 2022 dostaňme.“
Taková situace by Lindellovi a dalším vyšetřovatelům neumožnila dozvědět se o obrovském rozsahu volebních podvodů, ke kterým během voleb došlo.
Protože však demokraté obsadili obě křesla v Senátu, „všechny přepadl strach“, řekl Lindell. „Všichni se začali angažovat.“
Lindell upozornil, že od voleb se stále více lidí přiklání k názoru, že volby byly ukradeny. „Až se [můj případ] dostane k Nejvyššímu soudu a ten ho přijme, bude to velké sjednocení naší země, nikoliv její rozdělení,“ řekl.
„Tolik Američanů se právě teď probouzí. A nyní dochází ke sjednocení, ke sblížení bez ohledu na rasu nebo etnickou příslušnost,“ řekl Adams. „Pane Lindelle, historie bude oslavovat vás, vaše úsilí, vaši odvahu, to, že jste to dal všanc.“
Čína pomohla Bidenovi ukrást volby
Mezi tvrzeními, která chce Lindell 23. listopadu předložit Nejvyššímu soudu, je i to, že volby byly ukradeny s pomocí komunistické vlády Číny.
„Uvidí tento útok, toto vniknutí ze strany Číny. Je konec, musí něco udělat,“ řekl Lindell, když mluvil o Nejvyšším soudu. „Jsou tu od toho, aby chránili naši zemi. Je mi jedno, v jaké jsou straně, až uvidí tyto důkazy, něco s tím udělají.“
Lindell se odvolává na údaje, které nashromáždil za posledních několik měsíců. Jeho 37 terabajtů „nezvratných“ důkazů dokazuje, že hackeři podporovaní čínskými státními orgány pronikli do volebních systémů země a přehodili miliony hlasů od Trumpa k prezidentu Joe Bidenovi.
Prokázat, že Čína zasahovala do voleb, je pro Lindella klíčové. V případu, který připravuje, doufá spolu s dalšími navrhovateli dokázat, že státy nezajistily bezpečné volby. To je přímé porušení čtvrtého článku ústavy a nezajištění bezpečných voleb je pro Nejvyšší soud důvodem ke zrušení výsledků voleb.