Projekt Looking Glass: Elity zpanikařily, když viděly budoucnost – ať udělají cokoli, lidstvo nakonec zvítězí

Projekt Looking Glass

„Technologie projektu Looking Glass ukázala, že Velké probuzení nelze zastavit,“ říká armádní informátor.

Zpráva od Davida Ickeho
Lidé vítězí, když se probouzejí k pravdě. „Jak jsem říkal, výsledek je napsán úrovněmi vědomí, které jsou daleko za vesnickými idioty kultu. V letech 2021, 2022 a v roce 2023 prožíváme nejtemnější dny, než se rozední a objeví se zcela nová realita založená na lásce a svobodě. Zůstaňte silní, nepodléhejte tyranii – svoboda JE na cestě a ‚všemocný‘ Kult je v posledních zoufalých smrtelných křečích.“

Jak už loni vysvětlili whistlebloweři/insideři, současná plandemie byla ve skutečnosti naplánována na rok 2050, ale „elity“ se kvůli Velkému probuzení dostaly do panického stavu a uspíšily ji. Nový světový řád ještě není ani zdaleka dokonalý a už selhává.

Podle zasvěcených osob „elity“ provedly tuto operaci bez souhlasu svých temných pánů, a proto použily název „Build Back Better“ místo původního „New World Order“.

Nyní je více než kdy jindy důležité, abyste zůstali v klidu a v LÁSCE. Místo toho, abyste se soustředili na násilné rozptylování, které nepřetržitě prosazuje MSM, měli byste svůj tvůrčí záměr zaměřit na Lásku, Jednotu a Velké probuzení.

„Nekonečná láska je jediná pravda. Vše ostatní je iluze.“ – David Icke

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x