Donald Trump vyzývá k okamžitému uspořádání nových voleb poté, co se objevily další náznaky, že volby 2020 byly ukradeny

Donald Trump

Bývalý prezident Donald Trump, stejně jako většina z desítek milionů jeho příznivců, kteří mu v roce 2020 odevzdají hlas, dobře ví, že mu znovuzvolení ukradl levicový Deep State.

Donald Trump

A nyní konečně požaduje, aby se s tím něco udělalo.

„Takže nyní přesvědčivě vychází najevo, že FBI POHŘBILA PŘÍBĚH O LAPTOPU HUNTERA BIDENA PŘED VOLBAMI s vědomím, že kdyby to neudělala, ‚Trump by prezidentské volby 2020 snadno vyhrál‘,“ napsal Trump na své platformě Truth Social.

„Jedná se o masivní PODVOD a VYVOLENÍ na úrovni, jakou naše země ještě nezažila. NÁPRAVA: Vyhlásit právoplatného vítěze nebo, a to by bylo minimální řešení, prohlásit Volby 2020 za nenapravitelně ohrožené a okamžitě uspořádat nové Volby!“ dodal.

Netřeba dodávat, že šance, že by mocní uspořádali nové volby, je nulová, a pokud by se je někdo vážně pokusil vyhlásit, skuteční domácí teroristé na levici by se nepřetržitě bouřili, dokud by je nepoložili nebo dokud by nebylo co pálit.

Přesto je skutečnost, že Američané připustili, aby byly prezidentské volby (a kdo ví, kolik dalších volebních klání) přímo ukradeny, znamením, že naše demokratická republika je možná příliš slabá na to, aby ještě dlouho vydržela. Protože není pochyb o tom, že volby byly ukradeny.

„Musíme uspořádat slyšení. A to je to, na co se těším v republikánské většině ve Sněmovně reprezentantů,“ řekla v květnu republikánka Lauren Boebertová (R-Colo.) poté, co zhlédla dokumentární film z produkce Dineshe D’Souzy „2000 Mules.“

Film obsahuje všechny důkazy, které politický a mediální establishment požadoval od chvíle, kdy Trump a jeho právní tým v týdnech po volbách v listopadu 2020 tvrdili, že výsledky byly změněny nezákonně – důkazy, kterým Deep State ve Washingtonu a jeho kamarádi v médiích stále odmítali uvěřit.

„Pokud můžeme mít geosledování, když se jedná o 6. leden, a přijít k lidem domů, kteří drželi ceduli před Kapitolem, a vyslechnout je – nechat je vyslechnout FBI … pak si určitě myslím, že můžeme použít stejnou technologii, abychom se podívali na lidi, kteří mohli nelegálně sbírat hlasovací lístky a případně, potenciálně dokonce za to platit neziskovým organizacím,“ řekla a dodala, že by chtěla vyšetřování, „pokud je některá z těchto“ informací ve filmu „prokazatelná.“

V dubnu, ještě před vydáním dokumentu, poskytl zakladatel a výkonný ředitel Turning Point USA Charlie Kirk rozhovor skupině True the Vote Catherine Engelbrechtové a Greggu Philipsovi, kteří byli hlavními členy výzkumného týmu pro film 2000 Mules. A oba uvedli, že našli spoustu videozáznamů a důkazů z mobilních telefonů, které dokazují, že volební urny byly plné nelegálních hlasovacích lístků pro Joea Bidena.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x