Němečtí politici požadují „maximální“ tresty pro mladé lidi, kteří vyjadřují nespokojenost s neomezenou migrací

Nemecko

Němečtí politici požadují, aby skupina mladých lidí, kteří protestují proti neomezené migraci, byla uvězněna a případně jim byl uložen nejvyšší trest za různé údajné trestné činy.

Jedná se o skupinu mladých Němců, kteří byli na dovolené na terase baru na Syltu, malém turistickém ostrově v Severním moři. Jednotlivci skandovali „Deutschland den Deutschen, Auslander raus!“ („Německo Němcům, cizinci ven!“), zatímco tančili na píseň „L’Amours Toujours“ Italského DJ Gigiho D’Agostina.

Zpráva se objevila poté, co se v Německých zprávách a na sociálních sítích objevilo několikasekundové video incidentu, které pobouřilo prakticky celou zemi a v němž politici tvrdili, že mladíci sympatizují s nacistickým vůdcem Adolfem Hitlerem.

Německý kancléř Olaf Scholz dokonce vystoupil s odsouzením videa a označil mladíky za „hnusáky“ a jejich činy za „nepřijatelné.“

„Toto video je znepokojivé, protože ukazuje, že se neradikalizují jen lidé bez občanských práv, ale že radikalizace vychází i z nitra společnosti,“ obvinil ve svém prohlášení spolkový prezident Frank-Walter Steinmeier.

Předsedkyně Spolkového sněmu (Bundestagu) Barbel Basová z vládnoucí levicové Sociálnědemokratické strany vyzvala k tomu, aby mladíci dostali nejpřísnější možné tresty, včetně „možná i nejvyššího trestu.“

Mladíci jsou obviněni z porušení § 86a Německého trestního zákoníku, který se týká „protiústavních symbolů.“ Pokud budou mladíci shledáni vinnými, mohou být odsouzeni až ke třem letům vězení. Pokud budou mladíci shledáni vinnými také z „podněcování proti lidu“, mohou dostat k trestu odnětí svobody dalších pět let.

„Toto video existuje a určité osoby lze identifikovat,“ řekla Basová. Dodala, že „takové věci, protiústavní hesla, se mají trestat… Doufám, že dostanou pořádný trest.“

Migranti páchají násilí po celém Německu
Denes Albert na zpravodajském webu ReMix, který se zaměřuje na střední Evropu, poznamenal, že zatímco někteří z nejvyšších Německých politiků se na videu, na němž mladíci nejsou násilní a „nikdo nebyl fyzicky napaden, znásilněn ani zmrzačen“, pozastavují, cizinci a lidé s cizím původem se nadále dopouštějí extrémního násilí po celém Německu v incidentech, které jsou rovněž natáčeny a sdíleny na sociálních sítích.

„Německá vláda se k nim nevyjadřuje, protože tato videa nezapadají do jejího narativu,“ upozornil Albert.

„Je důležité poznamenat, že tito mladí lidé se nedopustili žádné násilné loupeže, nikoho neznásilnili, ani po sobě za bílého dne nemáchali mačetami,“ napsal Albert. V případě kategorie skupinových znásilnění Německo zažívá rekordně vysoké počty a je to, jednoduše řečeno, způsobeno masovou imigrací – to je statistický fakt. A přesto tento údaj sotva vyvolal byť jen nepatrný zlomek rozhořčení, které toto video vyvolalo, včetně nepřetržitého zpravodajství a veřejných komentářů vrcholných politiků, včetně prezidenta republiky.

Konzervativní, proti masové imigraci zaměřená strana Alternativa pro Německo (AfD) upozornila, že počet případů hromadného znásilnění dosáhl v Německu v roce 2022 rekordní úrovně, přičemž v některých dnech byly zaznamenány až dva incidenty a celkový počet za rok dosáhl 789, což je více než 677 případů v předchozím roce a předchozí rekordní počet 710 případů v roce 2019.

„Čísla o zastoupení pachatelů jsou také jasná a ukazují, že všechna tvrzení o neexistenci souvislosti mezi masovou migrací a kolapsem vnitřní bezpečnosti jsou lživá,“ napsala AfD na své oficiální facebookové stránce. „Podezřelých pachatelů s Německým pasem bylo 471 oproti 472 cizincům – přibližně polovinu pachatelů tedy tvoří cizinci, ačkoli jejich podíl na celkové populaci je ‚jen‘ kolem 14 procent. Do 50 procent však není započítán počet Německých podezřelých s cizím původem! Hlavními zeměmi původu podezřelých cizinců byly opět Sýrie a Afghánistán.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Němečtí politici požadují „maximální“ tresty pro mladé lidi, kteří vyjadřují nespoko… first appeared on Akta […]

Viking
Host
Viking
2 dní před

To nejsou politici, to jsou dosazení vlastizrádci s možností útěku, kdyby něco. Ničí své země za miliony úplatků. Jednou se to zveřejní.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x