Pochopení parazitické spolupráce mezi globalisty a levičáky

Globalisté

Musím přiznat, že při svém úsilí analyzovat a rozebírat krajně levicové/globalistické ideologie a programy jsem dospěl do bodu, kdy jsem stejně fascinován jako zděšen.

Globalisté

Vezměme si na chvíli progresivní „intersekcionální“ narativ, který často označujeme jako „woke“: To není aktivistické hnutí, protože už mají rovná práva podle zákona. Částečně je to politické hnutí, ale jejich cíle jdou mnohem dál než k dosazování kandidátů do vlády – Velká část vlády už je na jejich straně. Tvrdí, že se staví proti „kapitalismu“ a moci korporací, ale jejich hnutí je financováno především těmi samými peněžními elitami, kterými prý pohrdají.

Ne, toto hnutí je něco jiného – Je to systém slepé víry a invaze kultu, který uctívá sám sebe, který uctívá moc a snaží se podkopat pravdu, kdykoli je to možné, jako prostředek k dosažení cíle. Jsme svědky toho, jak se tvoří dějiny; zrodu zrůdného náboženství morálního relativismu.

Chcete-li pochopit politickou levici a její taktiku, musíte pochopit její vztah ke globalistům. Probuzené skupiny jsou výtvorem korporátního/globalistického režimu. Think-tanky jako Fordova nadace a Rockefellerova nadace po desetiletí vychovávají univerzity, aby produkovaly stálý přísun členů kultu, kteří jsou všichni indoktrinováni pečlivě vytvořeným narativem, jenž lpí na socialismu a jako měnu používá status oběti.

Hnusí se jim meritokracie a mají iluze o spravedlnosti. Požadují nemožnou utopii, která zaručuje rovné výsledky. Soběstačnost považují za zločin, za snahu uniknout kolektivnímu dohledu. A jsou více než ochotni racionalizovat nepoctivost, dezinformace, dekonstrukci, chaos a vraždu jako prostředek k dosažení toho, co chtějí.

Jak jsem již v minulosti poznamenal, je obtížné bojovat s hnutím bez morálky a studu. Pokud je vaším cílem přesvědčit je, aby přestali s tím, co dělají, pomocí logiky, dat, zdravého rozumu a apelů na svědomí, neuspějete. Nic z toho je nezajímá. Levicová posedlost mocí je absolutní – je to jediné, o čem mluví. Je to kořen každého jejich argumentu.

Přesto je jejich pojetí moci poněkud omezené a dětinské.

Pro probuzené je moc založena na zrušení kultury. Moc je v davu. Moc je v projevech kolektivní destrukce a kontroly. Ptají se sami sebe: „Co můžeme vzít ostatním a jak můžeme vyvolat strach?“ Věří, že čím více si mohou vzít, tím větší moc mají.

Globalisté vnímají moc podobně jako levičáci, ale rozšiřují manifest o otázku „Jak můžeme přesvědčit ostatní, aby nám dobrovolně předali kontrolu?“

Probuzení užiteční idioti považují moc za něco, co je třeba ukrást zastrašováním nebo silou. Globalisté vidí moc jako něco, co jim užiteční idioti předávají. Aby tuto moc získali, vynakládají globalisté naprostou většinu své energie a bohatství na výrobu souhlasu. Nestačí ovládat obyvatelstvo, musíte je přimět, aby uvěřili, že vaše oligarchie je JEJICH NÁPAD. Tak se nikdy nepokusí bránit.

Zatímco probuzení aktivisté pobíhají jako opice se sirkami a snaží se zapálit svět, globalisté se dívají na aktivisty a říkají si: „Jak ty opice donutit, aby zapálily věci, které chci, aby zapálily?“

Vyrobit souhlas poloviny obyvatel národa vyžaduje masivní dezinformační aparát. Pochybuji, že si většina levičáků vůbec uvědomuje, že celá jejich filozofie byla financována a vykonstruována korporátními zájmy. A pokud je poučíte o tom, že jsou nyní spojenci stejných ultrabohatých korporátních upírů, o kterých tvrdí, že je nenávidí, brzy zjistíte, že jim to nevadí. S radostí přijmou ďáblovu smlouvu, protože v ní vidí prostředek k „vítězství.“ Tímto způsobem jsou političtí levičáci a globalisté nesmazatelně propojeni.

Proto už neberu argumenty o „falešném levicovém/pravicovém paradigmatu“ příliš vážně. Jistě, v Republikánské straně jsou stále neokonzervativci, kteří o sobě tvrdí, že jsou konzervativní, zatímco ve skutečnosti jsou globalisté a levičáci. O to ale nejde. Jde o to, že miliony a miliony obyčejných levicových lidí se dobrovolně rozhodly postavit na stranu globalistů a cíleně se zaměřily na zničení konzervativní a vlastenecké kultury.

Jsou nepřítelem stejně jako globalisté. Bez levicového davu nemají globalisté žádnou moc. Je načase přijmout tuto realitu místo toho, abychom se vraceli ke stále stejným líným argumentům: „Ale problém je na obou stranách…“ Ne, problémem je pouze jedna strana. Vždycky byly problémem bez ohledu na politické masky, které nosí.

Pokud se na pyramidu podíváte zdola nahoru, nic takového jako „falešné paradigma levice/pravice“ už neexistuje. Existuje VELMI SKUTEČNÉ levicové/pravicové paradigma. Rozdělení je skutečností. Hranice byly vytyčeny establishmentem; buď jste s nimi, nebo proti nim. Neexistuje nic mezi tím.

Ve filmu „Kabinet doktora Caligariho“ promění elitní člen společnosti pomocí hypnózy muže v monstrum a pošle ho, aby slídil po krajině a zabíjel lidi, které chce elita odstranit z cesty. Globalisté také používají hypnózu k vyvolání svého vlastního levicového monstra, kdykoli potřebují vykonat nějakou špinavou práci. Existují dva klíčové pilíře, které chtějí levičáci zbořit – lidské vnímání svobody a lidské vnímání objektivní skutečnosti.

Podívejte se například na nedávnou „COVID-19 krizi“ a drakonickou reakci, kterou většina levičáků podporovala. Podívejte se také na hysterické vyprávění o změně klimatu a volání po omezení emisí uhlíku, které by nevyhnutelně vedlo k masovému vylidňování; opět z velké části podporované politickou levicí.

Obě agendy se opírají o představu existenční hrozby, která vyžaduje, aby lidé obětovali své svobody na mikroúrovni. Přesto kovidové mandáty naznačují, že je třeba zachránit populaci před smrtí, zatímco mandáty týkající se změny klimatu naznačují, že je třeba zabít většinu populace, abychom ochránili životní prostředí. Nedává to smysl, pokud nechápete, že zmenšování svobody je konečným smyslem. Covid nikdy nebyl o záchraně životů a kontrola klimatu nemá nic společného se záchranou planety.

Pokud jde o vnímání objektivní skutečnosti, stačí se podívat na transgenderové hnutí, abychom viděli, že samotné základy pravdy jsou v ohrožení. Pokud je biologie subjektivní, pokud je identita subjektivní, pokud jsou genetické detaily, které používáme k definování a kategorizaci našeho druhu, „sociálními konstrukty“ namísto faktů, pak může být cílem téměř jakákoli pravda. Domnívám se, že tato snaha učinit z biologické pravdy výsadní záležitost je činěna s úmyslem učinit morální pravdu proměnlivou.

Pokud se civilizaci podaří přesvědčit, aby přijala chirurgické/chemické mrzačení a sterilizaci naší mládeže, pokud se podaří přesvědčit, aby přijala sexualizaci dětí od útlého věku, pak se snadno necháme přesvědčit, abychom přijali téměř cokoli jiného. Pedofilie? Otroctví? Vraždění? Vše ve jménu hédonismu vydávaného za svobodu.

Opuštění univerzálních pravd pak nevyhnutelně vede k odsouzení svobody jako takové. Co je vlastně svoboda? Je to oprávněná starost o budoucnost? „Žijeme přece ve společnosti“ a podle levičáků vše, co děláme, „ovlivňuje všechny ostatní.“ Proto může být svoboda nebezpečná; může ostatním ublížit nebo je rozrušit. Může zničit planetu. Nejlepší by bylo se jí úplně zbavit pro dobro kolektivu…

Je to věčná dichotomie – bez pravdy nemůže být svoboda – bez svobody nemůže být pravda. Na temné straně této mince je dichotomie globalisté/levičáci – Bez globalistů není levicový dav, bez levicového davu budou globalisté vymazáni.

Globalisté se snaží podmanit si svět a k tomu potřebují podkopat základní principy lidské interakce a porozumění. Spojili se s politickou levicí, aby obyvatelstvo zasypali chaosem, udržovali lidi rozptýlené a vyvedené z rovnováhy, zatímco mocní omotávají svá chapadla kolem každého posledního zbytku soukromé svobody.

Naší největší nadějí je, že občané zaujmou nepřátelský postoj a odmítnou ustoupit o píď. Musíme začít nazývat politickou levici tím, čím ve skutečnosti je – údernou rukou globalistické kabaly. Pokud jde o naše základní principy, nelze ustupovat. Už žádná tolerance dekonstrukce, žádné podvolování sabotérům. Pokud se podvratná skupina snaží rozvrátit morální strukturu, která činí Západ funkčním a svobodným, pokud touží vymýtit dědictví, za jehož vytvoření bojovali naši zakladatelé, pak musíme postupovat jako zakladatelé a hrozbu odstranit.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x