Teorie Nikoly Tesly 3 6 9 je označována za klíč k vesmíru

Teorie Nikoly Tesly 3 6 9 je označována za klíč k vesmíru

Nikola Tesla, největší myslitel všech dob, nebyl jen vynálezce, nebo jak mnozí tvrdí, skutečný otec elektrického věku, ale také člověk s tajemstvími a záhadami, které si nikdy nedokážeme představit.

Teorie Nikoly Tesly 3 6 9 je označována za klíč k vesmíru

Přestože byl slavný, ale ne tolik, jak by měl být, protože většinu patentů si zaregistrovali Edison nebo Westinghouse, Tesla sám, byl altruista, a když se dozvěděl o tom, že jeho nápady využívají jiní, pravděpodobně jim přál vše dobré.

Nebyl finančně motivován jinak než přežitím a snažil se o své myšlenky podělit s celým světem, ať už sám, nebo prostřednictvím jiných. Jednou z jeho nejrozšířenějších teorií je Teslova teorie čísel 3 6 9.

Záhadné věci, které Tesla dělal
Tesla prováděl nespočet záhadných experimentů, ale sám o sobě byl úplně jinou záhadou. Jak říká známé rčení „Největší mozky jsou vždy zvědavé“, platí i pro Nikolu Teslu.

Před vstupem do budovy třikrát oběhl blok

Vybral si pouze ty hotelové pokoje, jejichž číslo bylo dělitelné třemi

Myl nádobí pouze s 18 ubrousky

Někteří říkali, že trpí obsedantně-kompulzivní poruchou, a někteří věřili, že je pověrčivý, ale Tesla říkal:

„Kdybyste znali podstatu čísel 3, 6 a 9, měli byste klíč k vesmíru.“

Na tento citát, o kterém se tvrdí, že ho řekl Tesla, jsme mohli narazit všude na internetu, ale nikde není odkaz na to, že by ho skutečně řekl on. I když neexistuje žádný důkaz, ale fakta a věci, které Tesla dělal, činí věrohodnějším, že byl těmito čísly posedlý, a lze z toho vyvodit, že citát je pravý.

Mohlo by to dávat větší smysl, kdybychom si vzali příklady z reálného života, od atomu složeného ze tří subatomárních částic (proton, neutron a elektron) až po Svatou trojici (Bůh, Ježíš a Duch svatý) z Bible. V egyptské mytologii se také vyskytovali tři bohové, kteří představovali nebe, zemi a propast.

Navíc vývoj našich myšlenek pochází z minulosti, naše zkušenost je vždy přítomnost a všechny naše představy a touhy jsou z budoucnosti, což tvoří tři kaaly (sanskrtský výraz pro čas).

Teorie Nikoly Tesly 3 6 9 aneb klíč k vesmíru
Nikola Tesla byl posedlý čísly, zejména čísly 3 6 a 9. Chtěl, aby svět poznal význam čísla 3 6 9, tvrdil, že jde o mimořádně důležitá čísla, ale otázkou je proč?

Co to bylo, co chtěl Nikola Tesla, aby svět pochopil? Jak se z toho stala teorie Nikoly Tesly 3 6 9?

Abychom tomu porozuměli, musíme se nejprve seznámit s matematikou. Proč je všude ve vesmíru tak odlišná a přitom stejná. Matematika byla a je nejoceňovanějším předmětem všech dob a také nejmocnějším. Dva plus dva budou vždy a všude ve vesmíru čtyři. Je možné, že Nikola Tesla znal sílu čísel 3 6 9.

Zlatý řez v matematice je speciální číslo, které se zjistí rozdělením přímky na dvě části tak, že delší část dělená menší částí je zároveň rovna celé délce dělené delší částí. Často se symbolizuje pomocí fí, podle 21. písmene řecké abecedy. Ve formě rovnice vypadá takto:

a/b = (a+b)/a = 1.6180339887498948420 …

Zlatý řez se používal k dosažení rovnováhy a krásy v mnoha renesančních malbách a sochách. Sám da Vinci použil zlatý řez k určení všech proporcí ve své Poslední večeři, včetně rozměrů stolu a proporcí stěn a pozadí. Zlatý řez se objevuje také v da Vinciho Vitruviánském muži a Moně Lise.

Ve vesmíru se přirozeně vyskytují zákonitosti, které jsme objevili v životě, galaxiích, hvězdných útvarech, evoluci a téměř všech přírodních systémech, a Zlatý řez je jednou z nich.

Přesto matematika byla a stále je jedním z nejmocnějších a nejdůležitějších jazyků, který byl po staletí používán velkými mozky. Matematika neboli čísla jsou kolébkou všech výtvorů. Bez ní se svět nepohne ani o píď. Každý člověk, každý, potřebuje matematiku ve svém každodenním životě.

Dokonce i zvířata, rostliny a hmyz mají zlatý řez, geometrický obrazec, používají matematiku v každodenním životě ke své existenci. Musel existovat alespoň nějaký důvod, proč byl Tesla posedlý rovnicemi a čísly.

Ve Vortex matematice (věda o anatomii torů). pokud budete postupovat podle určitého vzoru jako na obrázku níže, získáte něco takového:

Vortex matematika

Jak vidíte, počínaje jedničkou a jejím zdvojnásobením (1+1) jsme dostali dvojku, opět zdvojnásobením dvojky (2+2) jsme dostali čtyřku. Dále zdvojnásobením 32 (32+32) jsme dostali 64 a součtem 6+4 jsme dostali 10, což opět součtem dvou číslic dalo 1. Pokud budete postupovat podle tohoto vzoru, vždy nám to dá číslice 1, 2, 4, 5, 7, 8. Dokonce při součtu 7+7 dostaneme 14, které dále dává 5 (1+4).

Všimněte si, že čísla 3, 6 a 9 v tomto vzoru nejsou. Vědec Marko Rodin (objevitel Vortex matematiky) se domnívá, že tato čísla představují vektor ze třetího do čtvrtého rozměru, který nazývá „proudové pole“. Toto pole má být energií vyšší dimenze, která ovlivňuje energetický okruh ostatních šesti bodů (1, 2, 4, 5, 7, 8).

Odtud to začíná být divné… Vezmeme-li tato tři čísla (3, 6 a 9), začneme trojkou a zdvojnásobíme ji (3 + 3 = 6; 6 + 6 = 12; 1 + 2 = 3), zjistíme, že o devítce není ani zmínka!

Gíza – Orion Korelační teorie
Najdeme mnoho důkazů, že příroda používá trojnásobnou a šestinásobnou symetrii, včetně šestiúhelníkového tvaru dlaždic běžných včelích pláství. Zajímavé je, že nejen v přírodě, ale i starověká zařízení mají tuto symetrii. Jedním z největších z nich je teorie korelace Gíza – Orion.

Podle ní existuje korelace mezi umístěním tří největších pyramid v Gíze a Orionovým pásem souhvězdí Orion a že tato korelace byla takto zamýšlena původními staviteli gízského pyramidového komplexu.

Hvězdy v Orionu byly ve starém Egyptě spojovány s bohem znovuzrození a posmrtného života Osirisem. V závislosti na verzi teorie mohou být do obrazu souhvězdí Orion zahrnuty další pyramidy a řeka Nil, aby odpovídala galaxii Mléčná dráha.

Bezprostředně od tří větších pyramid vidíme také skupinu tří menších pyramid, takže celkový počet pyramid je 6. Tři pyramidy korelují se souhvězdím Orion. Je to náhoda, nebo existuje nějaký význam 3 a 6?

pyramidy v Gíze

Citát Nikoly Tesly:

„Chcete-li odhalit tajemství vesmíru, přemýšlejte v termínech energie, frekvence a vibrace.“

Je možné, že na těchto záhadných číslech 3, 6 a 9 je něco zvláštního? Bylo 3 6 9 Teslovým kódem? Je možné, že Tesla odhalil toto tajemství a použil tyto znalosti k posunutí hranic vědy a techniky?

To nevíme, ale rozhodně nás fascinuje, jak tato čísla nějakým způsobem souvisejí s vesmírem.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dyk
Host
dyk
11 měsíců před

Zabúdame na kráľa Šalamúna. On mohol tiež napísať toho viac ako to, čo je v Biblii. Možno napísal niečo o technike, elektrike, mechanike, letectve, chémii, vesmíre, prírode, … . Sám o sebe píše, že na zemi a vo vesmíre nebolo pred ním žiadne tajomstvo. Vedel všetko. Možno taký boli aj Adam a Eva, len vplyvom hriechu sa to vytrácalo, až sa to vytratilo úplne a teraz všetko musíme krvopotne objavovať znova. Kráľ Šalamún to dostal od Boha zdarma a hneď.

publius scipio
Host
publius scipio
10 měsíců před

Docela by mě zajímalo, jak chce někdo dělit přímku. Nejspíš si autor článku neuvědomuje, že přímka je nekonečně velká, takže ji nejde dělit. Plete si ji s úsečkou. Asi chyběk, když se probíral rozdíl mezi úsečkou a přímkou!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x