Jsme v závěrečné fázi přechodu k Velkému resetu; musíme vyhrát teď, nebo prohrajeme navždy!

Klaus Schwab

Sir Klaus Schwab (královnou povýšený do rytířského stavu za služby v oblasti konspirace) touží pokračovat ve Velkém resetu. Stejně tak jeho spoluspiklenci. Vědí, že jsou nyní velmi blízko vítězství.

Klaus Schwab

Podvod s COVID-19 vyděsil, demoralizoval a vycvičil naivní a nevědomé lidi a inicioval řadu nemocí a úmrtí vyvolaných očkováním. Podvod s klimatickými změnami vyvolal v obyvatelstvu falešnou úzkost. A nyní záměrně vyvolaná hysterie kvůli ruské invazi na Ukrajinu vyvolala masivní nedostatek pohonných hmot a potravin, který bude mít za následek stovky milionů mrtvých.

Tuto hysterii vytvořila, zorganizovala a vedla obvyklá média s BBC a The Guardian v čele. BBC již dávno přestala být poskytovatelem zpráv a stala se propagandistickou jednotkou – popírá, zamlčuje nebo překrucuje pravdu, a to spíše s hrdostí než s lítostí nebo rozpaky. (Když BBC hrdě oznámila, že nedělá rozhovory s lékaři zpochybňujícími očkování, vzdala se veškerých nároků na to, že je zpravodajskou organizací).

Příběh, který média vyprávějí, je, že Putin je hrozbou pro demokracii. Pokud někdo najde důkazy o tom, že na Západě nějaká demokracie existuje, budu rád, když na ně poukáže. Kde je demokracie v Kanadě? V Austrálii? Na Novém Zélandu? Ve Spojeném království? V USA? Kdekoli?

Svoboda projevu zemřela v únoru 2020 a od té doby ji nikdo neviděl.

Museli byste být naivní jako pětileté dítě, abyste si neuvědomili, že Západ tuto válku zosnoval; manipuloval Putinem na pozici jako šachovou figurkou.

V posledních letech proběhly desítky válek, invazí a masakrů, ale nikdy předtím nedošlo k takové masové hysterii. Nikdy předtím politici nesportovali s barevnými laskavostmi na podporu své oblíbené strany v konfliktu. Nevzpomínám si na velké znepokojení establishmentu, když Američané a Britové zabili v Iráku milion dětí. Nepamatuji si, že by si média stěžovala na náš útok na Libyi.

Britský obchod s potravinami Sainsbury’s tvrdí, že stojí jednotně na straně ukrajinského lidu. Nevzpomínám si, že by stáli jednotně s lidmi umírajícími v desítkách jiných konfliktů.

Sankce Rusům příliš neuškodí, ale sankce nejsou namířeny proti Rusku – jsou namířeny proti nám. Jsou součástí cesty k Novému světovému řádu.

Museli byste být slepí, hloupí nebo koupení, abyste neviděli, jak se děj vyvíjí a jak se rychle blíží konec hry.

A přitom slepota, hloupost a zkorumpovanost jsou běžné.

Například úřady nyní tvrdí, že COVID-19 může zmenšit mozek. Zaplacení mediální komentátoři ignorují skutečnost, že je již měsíce známo, že poškození mozku způsobují právě vakcíny proti COVID-19.

Oficiální linie zní, že jediným skutečným příznakem dlouhodobého působení COVID-19 je ztráta čichu. A ten je téměř jistě důsledkem poškození čichového nervu v důsledku bezcenných PCR testů.

Oficiální stanovisko zní, že hráč kriketu Shane Warne zemřel na vrozenou srdeční vadu. Žádný oficiálně přijatelný komentátor ani nenaznačil, že by mohla existovat souvislost s jeho očkováním proti COVID-19. A nikdo z mainstreamových médií nezpochybnil závěr, že u dalšího supersportovce se náhle objevil smrtelný, dosud netušený vrozený srdeční problém.

Každý zarytý zastánce vakcín, který si alespoň na chvíli nepoloží otázku, zda pana Warnea nemohla zabít vakcína proti COVID-19, je idiot. Každý lékař, který si nepoloží otázku, kolik lidí očkování zabíjí, by měl být vyškrtnut z lékařského registru pro naprostou hloupost.

Kanadská provincie Quebec bude od svých nejinteligentnějších obyvatel vybírat zvláštní zdravotní daň z očkování proti COVID-19. Třináct procent obyvatel Quebecu, kteří byli natolik moudří, že se nenechali otrávit jedovatým lékem, bude muset platit dodatečné daně – pravděpodobně proto, aby pomohli zaplatit dodatečnou zdravotní péči potřebnou pro ty méně inteligentní a méně informované obyvatele, kteří podlehli nátlaku a nechali se otrávit.

Premiér Francois Legault připustil, že šikanované a prostoduché duše, které se nechaly píchnout, „přinesly určité oběti“ a že jim „takové opatření náleží“.

Alespoň uznává, že experimentální jedovatá injekce byla obětí.

Všude, kam se podíváte, jsou známky toho, že spiklenci utahují sítě.

Ceny akcií po celém světě se propadají, protože cena ropy a plynu stále stoupá. To se týká každého, kdo doufá, že bude mít důchod. Zaměstnanci radnic, kteří si myslí, že jejich důchody jsou v bezpečí, na tom prodělají, protože mnoho místních úřadů neuváženě investovalo a jejich hodnota se propadá.

Místní úřady všude zdvojnásobují ceny parkovacích lístků – to vše je součástí synchronizovaného plánu na bankrot místních podniků a součástí procesu ekonomické destrukce v rámci Agendy 21.

Neinformovaní občané všude reagují na nápor médií a požadují zákaz ruské ropy a plynu. Zajímalo by mě, kolik z těch, kteří si stěžovali, že Shell nakoupil nějakou ruskou ropu, si bude stěžovat, až nebude palivo do jejich aut nebo na topení.

Média hrdě oznamují, že motoristé budou jezdit méně a kratší cesty. To je skvělé, pokud vám nevadí, že do obchodů musíte jít pěšky nebo jet na kole 10 kilometrů v každém směru. Venkovské obce zemřou pečlivě naplánovanou smrtí. A staří a nemohoucí lidé zůstanou uvězněni ve svých domovech. To vše je samozřejmě součástí plánu.

Ve Skotsku bude brzy legální, aby si školáci měnili pohlaví, kdy se jim zachce – bez lékařské diagnózy. Chlapci se nepochybně budou ve čtvrtek měnit na dívky, aby mohli využívat dívčí šatny na hodiny tělocviku. A v pátek se zase budou měnit zpátky, aby mohli hrát fotbal a vyhnout se domácím naukám 21. století.

Už teď se mluví o přísnější kontrole internetu. Jak dlouho ještě potrvá, než webové stránky nadobro zmizí? Budu překvapen, jestli tu za půl roku ještě budeme.

Většina velkých investičních společností (zejména ve Velké Británii) by ráda zakázala ruskou ropu a plyn, aby se zavděčila kultistům globálního oteplování, kteří získali mnohem větší moc a vliv, než odpovídá jejich počtu. Nedostatek ropy bude mimo jiné znamenat, že si zemědělci nebudou moci dovolit hnojiva. Zásoby potravin se prudce sníží.

Nedávné výzkumy ukazují, že vzdělávací systém ve Velké Británii byl v posledních několika letech pečlivě, systematicky a záměrně ničen. Přibližně polovina dospělých Britů má matematické znalosti na úrovni žáků základní školy. Pouze jeden z pěti dospělých Britů má funkční numerické znalosti. Tato neznalost znamená, že se lidé nechají snadno oklamat dezinformacemi šířenými BBC, dalšími mediálními skupinami a vládními poradci.

Vlády a média burcují lidi připravené na dlouhou válku. Bylo nám řečeno, že válka může trvat deset let nebo déle. Jak to věděl Orwell?

Spiklenci vyvolávají nenávist a démonizují mírumilovné občany všude na světě. Celé mi to připomíná kdysi populární televizní pořad „Cena je správná“. Před začátkem pořadu rozcvičovatel rozvášňoval diváky. To se děje i nyní. „Bučte a syčte, když uvidíte Rusa!“

Ceny pohonných hmot a potravin prudce vzrostou. Pohonných hmot a potravin bude nedostatek. Inflace se vyšplhá do nových výšin. Výsledkem bude zbídačení a smrt. Rostoucí inflace zničí ty, kdo mají úspory. Rostoucí úrokové sazby zničí ty, kdo mají hypotéky s variabilní úrokovou sazbou.

Stovky milionů lidí v Africe zemřou hlady, ale demonstranti za práva černochů budou příliš zaneprázdněni fňukáním nad sochami, než aby si toho všimli.

Spiklenci vědí, že Čína si už měsíce dělá zásoby potravin a kovů. Číňany nezajímají nesmysly o globálním oteplování. Staví uhelné elektrárny a rodinám povolili mít tři děti.

Čína a Rusko spolupracují a spiklenci vědí, že pokud se Číňané a Rusové nezúčastní Velkého resetu, pak se Západ zmenší sám – a bude slabý a zranitelný.

A tak se bude nenávist, strach a hněv vůči Rusku (a Číně) ještě více rozdmýchávat.

Válka je samozřejmě dost reálná, ale využívají ji (a pravděpodobně ji vyvolali) konspirační praktici; zlí miliardáři, jejichž plán na ovládnutí světa může znít jako něco ze starého filmu o Jamesi Bondovi, ale který je velmi reálný.

Jsme v závěrečné fázi směřování k Velkému resetu.

Buď teď vyhrajeme, nebo navždy prohrajeme.

A abychom vyhráli, musíme každému, koho známe nebo potkáme, vysvětlit, co se děje a proč.

Máme na to čas do konce roku 2022 – pokud budeme mít štěstí.

Autor: Dr Vernon Coleman

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x