Americké biolaboratoře na Ukrajině jsou skutečné, ale nikdo o tom nesmí mluvit

Tucker Carlson

Tucker Carlson varoval, že Bidenova administrativa ve spolupráci s mainstreamovými médii aktivně tají skutečnost, že americká vláda financovala biolaboratoře na Ukrajině, které vyvíjely nebezpečné patogeny.

Tucker Carlson

„Po našem včerejším pořadu Pentagon zveřejnil něco, co ironicky nazval ‚přehled faktů‘, který měl příběh o biologické laboratoři učinit bezvýznamným a směšným. Prakticky všechny zpravodajské organizace v Americe bez výjimky doslovně zopakovaly tvrzení administrativy bez jakéhokoli ověření,“ řekl Tucker ve čtvrtečním pořadu.

„Ověření faktů: Ministerstvo obrany od roku 2005 spolupracuje s Ukrajinou na likvidaci biologických zbraní po Sovětském svazu.“

„Ale počkejte. Rok 2005 byl před 17 lety. Jak dlouho trvá likvidace sovětských biologických zbraní? Sedmnáct let se zdá být dlouhá doba. A přesto Pentagon za stejnou dobu, tedy za 17 let, jaksi nedokončil odstraňování zkumavek z mrazáků ze sovětské éry,“ pokračoval Tucker.

Mezitím CNN, která si možná uvědomuje, že první vysvětlení nedává smysl, když se nad ním zamyslíte, nabídla nové alibi. Podle webu CNN laboratoře na Ukrajině existují proto, aby „zabezpečily“ staré sovětské zbraně. Zabezpečit, nikoliv zlikvidovat, což vyvolává otázku – co to znamená zabezpečit biologickou zbraň a znovu, proč to trvá 17 let? A mimochodem, pokud jsou to skutečně jen staré sovětské zbraně, proč se Victoria Nulandová tolik obává, že skončí v rukou starých Sovětů, kteří pravděpodobně tytéž zbraně již mají?

Den po ruské invazi na Ukrajinu poskytl Robert Pope, který v ministerstvu obrany řídí „program pro snižování hrozeb“, rozhovor pro webovou stránku Bulletin of the Atomic Scientists. Pope je mužem, který má na starosti zabezpečení nebo likvidaci biologických zbraní ze sovětské éry, takže o tomto tématu ví hodně, možná víc než kdokoli jiný. Ukázalo se však, že ne všechny tyto sovětské zbraně jsou zničeny nebo dokonce zabezpečeny, což Pope v rozhovoru přiznal. Podle rozhovoru Pope uvedl, že v laboratořích „mohou být uchovávány kmeny patogenů, které zůstaly ze sovětského programu biologických zbraní a které jsou uchovávány v mrazácích pro výzkumné účely.“

Otázkou je, proč Spojené státy financují tyto biolaboratoře, které nedělají ani zdaleka to, co Pentagon tvrdí, že dělají? Proč tiskový mluvčí Bílého domu z pódia popírá to, co ředitel programu Pentagonu pro kontrolu biologických zbraní již přiznal, že je pravda? Proč to dělá a jak bychom se k tomu všemu měli stavět? Uraženi, ale také velmi znepokojeni. Je tu naprosto závažný příběh, na kterém záleží. Je jasné, že právě proto o tom lžou.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x