Světový vládní summit: Přichází centralizovaná digitální měna a nebude existovat žádné soukromí ani autonomie jednotlivce

centralizovaná digitální měna

Na Světovém vládním summitu byly nedávno zveřejněny nové podrobnosti o vytvoření centralizované programovatelné digitální měny. Bidenův režim nyní experimentuje s digitální měnou americké centrální banky (CBDC) na „experimentální“ bázi ve více zemích. Dochází k normalizaci totalitního „nového světového řádu“; dodržování pravidel je finančně odměňováno.

centralizovaná digitální měna

COVID-19 propaganda a nezákonné mandáty nevyřešily infekční onemocnění, respirační onemocnění, lékařské chyby ani imunodeficienci. Ve skutečnosti se tyto problémy v posledních dvou letech jen zhoršily, protože vlády nastolily masovou formační psychózu a pozastavily občanské svobody a právní stát.

Tyto akty podrobení a zneužití však nikdy neměly za cíl cokoli zlepšit – ani léčbu, ani kvalitu života, nic. Místo toho COVID-19 mandáty podmínily obyvatelstvo, aby přijalo totalitní kontrolu nad svými životy. Kolektivní podvědomí je nyní přizpůsobeno světu, který je méně svobodný – světu, který se více podřizuje podvodné moci a falešným autoritám. To je nezbytný krok k provedení „velkého resetu“ nebo „nového světového řádu.“

Jsme na pokraji nového finančního světového řádu
Loutkový americký prezident Joe Biden nedávno hovořil o nadcházejícím „novém světovém řádu.“ „Nyní je doba, kdy se věci mění,“ řekl Biden 21. března na čtvrtletním setkání generálních ředitelů u kulatého stolu. „Nastane nový světový řád a my ho musíme vést. A musíme při tom sjednotit zbytek svobodného světa.“

Co je to ten „nový světový řád“, o kterém Biden mluví? Tento „nový světový řád“ nejspíše odkazuje na „nový finanční řád.“ Biden nedávno podepsal exekutivní příkaz, který zkoumá „digitální měnu americké centrální banky (CBDC).“ Příkaz ukládá „naléhavost výzkumu a vývoje potenciální CBDC Spojených států, pokud bude emise považována za národní zájem.“

Vláda nyní varuje před chystanými ruskými kybernetickými útoky. Budou tyto kybernetické útoky operací pod falešnou vlajkou s cílem zavést tuto digitální měnu „v národním zájmu?“ Federální vláda v současné době vyvíjí technologickou infrastrukturu pro zavedení digitálního dolaru a spolupracuje s Federální rezervní bankou na zavedení tohoto systému v blízké budoucnosti.

Toto úsilí zahrnuje „experimentování ve více zemích“ s cílem „zajistit vedoucí postavení USA v mezinárodním měřítku.“ Amerika se snaží „vést nový světový řád“, který se řídí centralizovanou, programovatelnou digitální měnou.

Na Světovém vládním summitu byl oznámen nový systém kontroly digitálních měn
Na Světovém vládním summitu v Abú Zabí naznačil jeden ze zasvěcených členů Světového ekonomického fóra (WEC), co se chystá. Pippa Malmgrenová je americká ekonomka, která radila bývalému prezidentovi Georgi W. Bushovi. Radí prezidentům a premiérům po celém světě a přednáší o „odvrácené straně COVID-19.“ Hodnoty Malmgrenové se shodují s hodnotami Klause Schwaba a WEC, protože vidí COVID-19 jako příležitost k velkému resetu, který upřednostňuje kontrolu populace. Během rozhovoru na Světovém vládním summitu Malmgrenová ambiciózně prohlásila, že se blíží bezhotovostní společnost.

„Jsme na pokraji dramatické změny, kdy se chystáme, a řeknu to odvážně, opustit tradiční systém peněz a účetnictví a zavést nový,“ řekla Malmgrenová. „A ten nový; nové účetnictví je to, čemu říkáme blockchain… Znamená to digitální, znamená to mít téměř dokonalý záznam každé jednotlivé transakce, která se v ekonomice uskuteční, což nám poskytne mnohem větší přehled o tom, co se děje.“ To znamená ŽÁDNÉ soukromí jednotlivce a ŽÁDNÉ právo na autonomii těla.

Přichází centralizovaná, vládou řízená digitální měna. Tento nový systém účetnictví a kontroly měny by navždy změnil tradiční bankovní systém, převrátil by účetní systémy a zavedl nový systém měnové kontroly a vynucování sociálního kreditního hodnocení a podmíněnosti chování.

Malmgrenová připustila, že nová digitální měna „vyvolává obrovské nebezpečí, pokud jde o rovnováhu moci mezi státy a občany.“ Podle Malmgrenové lidé nebudou mít žádné soukromí, takže budeme potřebovat „digitální ústavu lidských práv.“ Měna bude programovatelná a mohla by být snadno spojena se sociálním kreditním skóre, které monitoruje a dohlíží na online aktivity, uhlíkovou stopu, stav očkování, náboženské přesvědčení a jakékoliv probuzené myšlenky, které jsou v danou chvíli v módě.

Nová digitální měna bude prosazovat „spravedlivé rozdělování“ zdrojů, včetně limitů na nákup zbraní a munice, nákup potravin (aby se regulovaly dodávky potravin) a benzínu atd. Tento digitální systém dodržování a kontroly zavede osobní digitální identitu, díky níž bude těžké nakupovat a prodávat bez ní. Očkovací pasy, mandáty na masky, digitální certifikáty PCR a dodržování očkování jsou jen předkrmem toho, co přijde.

„Vidím, že digitální měnu zavádějí velmoci,“ řekla Malmgrenová. „První byli Číňané. Myslím, že USA jsou na pokraji cesty stejným směrem. Evropané se k tomu zavázali také.“ Zeptala se: „Bude tento nový systém digitálních peněz a digitálního účetnictví vyhovovat konkurenčním potřebám občanů všech těchto míst, aby každý člověk měl šanci na lepší život? To je jediné měřítko toho, zda světový řád skutečně slouží.“

Její slova odrážejí výroky Klause Schwaba a WEC: „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.“ V rámci tohoto nového systému dohledu a kontroly nebude nikdo vlastnit své tělo ani majetek. Jejich chování a činnost budou řídit centrální ekonomičtí plánovači, kteří budou sledovat všechny nákupy a diktovat, co lidé smějí kupovat a prodávat a jaké podmínky k tomu musí splňovat.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x