Už to není konspirační teorie: Biden oznámil zapojení USA do Nového světového řádu

Joe Biden

Když Irák 2. srpna 1990 napadl sousední Kuvajt, Spojené státy pod vedením tehdejšího prezidenta George Bushe okamžitě zasáhly a vyslaly do oblasti americká letadla, válečné lodě a vojáky, kterých každým dnem přibývalo.

Joe Biden

V polovině následujícího měsíce se Bush cítil natolik dobře, že mohl Kongresu prohlásit, že invaze nemůže obstát a že na druhém konci porážky iráckých sil a vyhnání z Kuvajtu čeká „nový světový řád“, údajně „období mezinárodní spolupráce a míru, v němž vláda práva nahradí vládu džungle“, uvedl Air Force Magazine v reflexi o 17 let později, 1. srpna 2007.

Tento termín se ujal mezi globalisty na celé planetě, většinou ze Západu, a v následujících letech se ukázalo, že západní elity podle něj jednají. Světové ekonomické fórum, hnízdo globalistů a začínajících mladých autokratů a autoritářů, tento termín často používalo ve smyslu přetváření světa způsobem, který byl jednoznačně výhodný pro ně, nikoli nutně pro jejich vlastní země nebo jejich vlastní lid.

Za tímto účelem se důsledně vedly války, vykořisťovaly se trhy, manipulovalo se s měnami, výroba se přesouvala do zemí s obrovskou mladou pracovní silou, která stála jen zlomek toho, co na Západě, napadaly se a svrhávaly vlády. A tak dále.

A i když se tento termín v posledních letech v „mainstreamu“ příliš nepoužívá, Joe Biden – který byl u toho jako americký senátor, když ho Bush poprvé použil, protože „vláda“ se stala Bidenovou „kariérou“ – tento termín vzkřísil právě tento týden, nepochybně k velkému rozčilení svých manipulátorů.

V souvislosti s rozvíjející se válkou na Ukrajině, která následovala po ruské invazi minulý měsíc, pronesl Biden své poznámky během projevu před čtvrtletním setkáním generálních ředitelů Business Roundtable, v němž uvedl, že události, k nimž v současné době ve světě dochází, vytvářejí „významné příležitosti k provedení některých skutečných změn“ ve světové ekonomice.

„A právě teď je čas, kdy se věci mění. Jdeme, bude tam nový světový řád a my ho musíme vést a musíme k tomu sjednotit zbytek svobodného světa,“ řekl Biden k šoku davu WEF a našeho vlastního Deep State.

Ti, kdo pochybují o tom, že jde o dlouhodobé spiknutí Západu s cílem ovládnout planetu, by měli zvážit několik věcí, z nichž první je skutečnost, že se tato fráze nezměnila již více než 30 let.

Také je třeba si položit otázky týkající se této konkrétní fráze:

Co je to nový světový řád? Co přesně znamená? Co s sebou nese?

Co je to starý světový řád, který má nový světový řád smést a nahradit?

Kdo bude stát v čele nového světového řádu? Kdo vede starý světový řád?

Schvalovali by naši zakladatelé globální řád národů, nebo by trvali na žárlivém střežení americké suverenity?

Jakými pravidly se bude tento nový světový řád řídit a kdo o těchto pravidlech rozhoduje – vládci nebo ti, kterým chtějí vládnout? Bude to systém založený na americké ústavě? Budou existovat zaručená práva chráněná tímto řídícím orgánem světového řádu?

Bude řídící orgán světového řádu volen? Kým? Kdo může a kdo nemůže hlasovat ve volbách vůdců nového světového řádu?

Budou občané jednotlivých národů nuceni vzdát se svého bohatství, aby se o něj mohli podělit s ostatními? Budou ještě existovat vlastnická práva?

A konečně, bude existovat funkční a reálný způsob, jak pohnat vůdce nového světového řádu k odpovědnosti za špatné jednání, tyranské způsoby nebo korupci?

Na mnohé z těchto otázek již pravděpodobně známe odpovědi, takže zbývá jediná reálná možnost: Země by měly zůstat suverénní, svobodné a schopné samosprávy podle přání svých občanů, tečka.

Ale díky tomu, že Biden opět vypustil kočku z pytle, víme, co se skutečně chystá.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x