Začíná být Deep State zoufalý?

Deep State

Poté, co vrchní velitel (ehm) „Joe Biden“ předvedl, že jsme schopni sestřelit čínský špionážní balón, který si v klidu brouzdal tryskovým proudem napříč Severní Amerikou, vypustil letectvo na všechny ostatní hrozivé vzdušné objekty vznášející se na našem výsostném nebi a… Ira Tonitrus… mise splněna!

Deep State

„Američtí představitelé nevědí, co to bylo za objekty, natož jejich účel nebo kdo je vyslal,“ napsal deník The New York Times a vypůjčil si hlášku z každého hororu padesátých let. Kdy se na Fremont Street v Las Vegas objeví obří mravenci?

Prezidentovi trvalo další týden, než ovšem přiznal, že tři další cíle byly „s největší pravděpodobností balóny spojené se soukromými společnostmi, rekreačními nebo výzkumnými institucemi“, a nikoli mimozemští vetřelci z jiné galaxie, jak naznačovali mluvčí režimu a jak to několik dní rozehrávala zpravodajská média.

Poznámka pro americkou komunitu horkovzdušných balonů pro nadcházející jarní sezónu startů: „Buďte velmi vystrašení!“

„Dezinformace“ je synonymem pro „pravdu“
O co tu jde? Zdá se, že všechny obvyklé fráze, které Deep State používá k zastrašování svých odpůrců – sympatizant Putina, nadřazenost bílé rasy, pravicový extremismus, rasismus, misogynie, transfobie, bla bla – ztratily svou sílu zastrašit ty, kteří nejsou nepříčetní.

Stále méně Američanů věří oficiálnímu tvrzení, že Amerika je „v bezpečí“ před „dezinformacemi.“ Nyní je naprosto zřejmé, že „dezinformace“ je synonymem pro „pravdu.“

Co jim tedy zbývá? Invaze UFO? K tomu to dospělo? Asi ano.

Pokud na Rusko úspěšná balónová operace udělala dojem, nijak to nekomentovalo. Rusko bylo zaneprázdněno neutralizací amerického mazlíčka, nešťastné Ukrajiny.

Tito chudáci byli vysláni do ringu, aby obměkčili Rusko pro revoluci, jejímž cílem je svrhnout zlého Vlada Putina – alespoň podle naší současné ministryně zahraničí (a válečné show na Ukrajině) Victorie Nulandové, která tento týden vystoupila před Carnegie Endowment, think tankem ve Washingtonu.

WTF?
Když už mluvíme o tancích, naši spojenci v NATO se začínají bát poslat do ukrajinského kotle válečné vozy Leopard-2. Něco na tom má odstrašující odér válečného činu, stejně jako mimochodem vyhození plynovodů Nord Stream do povětří, jak tvrdí veterán Seymour Hersh – i když ten kousek byl ve skutečnosti namířen proti členu NATO a údajnému spojenci USA, Německu.

WTF?, jak s oblibou říkají děti. Začíná být počínání západní civilizace příliš složité?

Každopádně se ukázalo, že jednatřicet tanků Abrams, které Amerika slíbila Ukrajině, ještě nebylo v tankové továrně sešroubováno. Je to speciální objednávka, protože nechceme posílat nejnovější modely vyrobené se supermoderním pancířem, který by Rusové mohli ukořistit a poučit se z něj… takže pan Zelenskyj si bude muset prostě zchladit žáhu čekáním na dodávku, řekněme kolem Vánoc… pokud si do té doby nebude zpívat Izprehdi Vika někde na Miami Beach.

Umístění bomby na prahu Ruska
Největším problémem Ruska při řešení tohoto konfliktu na jeho hranicích je udělat to tak, aby se Joe Biden a jeho parta válečných štváčů nezbláznili natolik, že se uchýlí k létajícím atomovým zbraním, které ukončí svět, k rozuzlení typu Thelma a Louise.

Amerika v podstatě položila bombu na ruskou verandu a Rusko teď musí tu zatracenou věc pečlivě zneškodnit. Samotný žert byl jen posledním z dlouhé řady hloupých amerických vojenských eskapád, které pro nás skončily ponížením, naposledy afghánským fiaskem.

V nejlepším případě je tento konflikt na Ukrajině – který jsme skutečně začali v roce 2014 – na nejlepší cestě potopit NATO, uvrhnout Evropu do chladu a temnoty a vyřadit USA z pozice hlavní světové supervelmoci.

Pokus o sebevraždu nebo vraždu?
Mezitím se Amerika rychle rozpadá na domácí frontě. Je to pokus o sebevraždu, nebo vraždu? Těžko říct. Od moře k zářícímu moři vybuchují věci – potravinářské závody, obří drůbežárny, regionální elektrické sítě, ropné rafinerie.

Nejnovějším případem je samozřejmě únik chemikálií z havarovaného vlaku společnosti Norfolk-Southern v East Palestine v Ohiu, který zapálilo konkláve vládních úředníků, aby údajně zabránili úniku toxických kapalin do povodí řeky Ohio a dále.

Samozřejmě, že během váhání před zapálením se do potoků napájejících velkou řeku dostalo tolik vinylchloridu, že zahynulo nespočet ryb. A pak zapálení zbývajících chemických bazénů vyvolalo hřibovitý mrak dioxinů a dalších jedů, který zabil volně žijící zvířata, domácí mazlíčky a kuřata v okolí, než se zhoubná směs roznesla po větru na východ k hustě osídlenému pobřeží Atlantiku.

Člověka napadá, zda po celé zemi nepobíhá armáda sabotérů. Vzhledem k tomu, že hranice s Mexikem je dokořán, proč by sem američtí protivníci neposílali celé demoliční čety, které by narušovaly naši infrastrukturu?

Hmmm…
Není pochyb o tom, že se přes Rio Grande plíží lidé z celé planety. Někteří z nich mají jistě nějaké poslání. Amerika je plná „snadných“ cílů, věcí nestřežených a nechráněných – v neposlední řadě desítky tisíc kilometrů železničních tratí.

Ze všech důvodů, proč být zneklidněn politikou otevřených hranic „Joe Bidena“, je tento důvod nejméně diskutovaný, a to i v alternativních médiích. Zdá se však, že pro nekalé zájmy, které by nás mohly chtít zmást a znemožnit, je to naprosto bezvýznamné.

Netvrdím, že se to stalo v Ohiu. Ale mohlo by to některým zlým ombrés vnuknout myšlenku. Přemýšlejte o tom, co by mohl Vlad Putin udělat jako odvetu za americké zapojení do bombardování Nord Stream 2.

Nemohli jsme si vybrat horší místo než Ukrajinu
Smutnou pravdou tohoto historického okamžiku je, že USA mají nyní příliš mnoho problémů s vlastními záležitostmi doma, než aby se pouštěly do nějakých zahraničních neplech – a nemohli jsme si k tomu vybrat horší místo než Ukrajinu.

Samotná logistika je nedůvěryhodná. Geografické podmínky jsou smrtelně nepříznivé. Místo je již po staletí nesporně ve sféře ruského vlivu a Rusko má v úmyslu zpacifikovat tento kloub za každou cenu.

Mírové rozhovory zřejmě nepřipadají pro naše představitele v úvahu. Je zapotřebí něco dát, a tím něčím je pravděpodobně finanční systém západní civilizace. Stejně je připraven k výbuchu, a až se tak stane, budeme mít jiné starosti.

Síly se nyní spojují, aby otřásly tímto vrzajícím systémem až do základů. Kritický okamžik s největší pravděpodobností nastane, až se finanční trhy zhroutí a americký dolar bude mezinárodním výsměchem rozbit na téměř bezcenný symbol úpadku. Veřejnost zjevně snese strašně moc světelných efektů, dvojího podvodu a ponižování.

Ale to všechno se změní, když už nebude možné koupit si jídlo.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x