Studie: U 1 ze 100 teenagerů se po druhé mRNA injekci proti COVID-19 společnosti Pfizer objevil zánět srdce

zánět srdce

Nedávný výzkum provedený v Thajsku na dětech ve věku 13 až 18 let odhalil, že u jednoho ze 100 dětí se po podání dvou dávek vakcíny proti COVID-19 objevil zánět srdce.

zánět srdce

Kardiolog Anish Koka uvedl, že u tří z 301 dětí zařazených do studie se po druhé injekci mRNA společnosti Pfizer rozvinula myokarditida (zánět srdečního svalu) nebo perikarditida (otok a podráždění tenké, vakovitě uspořádané tkáně obklopující srdce neboli osrdečník).

„U jednoho dítěte se vyvinula myokarditida a u dvou dětí perikarditida. Všechna tři děti byly hospitalizovány. Dítě s myokarditidou bylo pravděpodobně na jednotce intenzivní péče,“ uvedl Koka ve zprávě.

Studie také zjistila, že téměř 30 % dospívajících účastníků mělo komplikace související se srdcem.

„Kardiovaskulární projevy byly zjištěny u 29,24 procenta pacientů, od tachykardie nebo palpitace až po myoperikarditidu. Myoperikarditida byla potvrzena u jednoho pacienta po očkování,“ uvádí se dále ve výzkumu.

Koka vyjádřil obavy, protože během tak malé studie zahrnující dospívající, kteří dostali druhou injekci od společnosti Pfizer, bylo odhaleno tolik poškození srdce. Lékař upozornil, že vakcína Moderna způsobuje myokarditidu třikrát až čtyřikrát častěji než injekce Pfizer.

Odborníci rovněž považují za znepokojující, že poškození srdce u malých a zdravých dětí je některými zdravotnickými úředníky a agenturami odmítáno jako „mírný“ stav.

Vědec a podcaster Dr. Vinay Prasad napsal na Twitteru: „Neexistují kardiologové, kteří by chtěli vidět, že jejich dítě má po podání nějakého léčiva srdeční troponin 2x normální nebo 40x normální. Upřímně řečeno, tato studie měla být provedena v USA.“

Známá moderátorka talk show a novinářka Kim Iversenová na to reagovala slovy: „Podle nové studie se u jednoho ze 100 dospívajících po dvou injekcích od společnosti Pfizer objevila srdeční infekce. U dalších čtyř z 300 účastníků se vyvinula subklinická myokarditida. To je mnohem více než 1/3000 nebo 1/10 000 nebo 1/50 000, jak původně tvrdili (a dále snižovali).“

Na svůj vlastní tweet odpověděla: „Vzpomeňte si na všechny ty lidi, kteří nad tím pokrčili rameny se slovy ‚je to mírné poškození srdce‚. Naprosto k vzteku.“

Dr. Mary O’Connorová, praktická lékařka s 30letou praxí, v exkluzivním rozhovoru pro RAIR Foundation USA uvedla, že rodiče vystavují své děti velmi vážnému riziku, když je nechávají očkovat. Uvedla také, že to bude znamenat kratší život pro děti, u kterých se vyvinula myokarditida nebo perikarditida.

„Bohužel to znamená, že budou mít trvalé jizvy, které navždy ovlivní jejich srdce,“ řekla O’Connorová.

CDC: Případy zánětu srdce nesouvisí s vakcínami COVID-19
Ještě v říjnu 2021 Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) tvrdilo, že není známa žádná souvislost mezi zánětem srdce a injekcemi proti COVID-19.

Jedná se o odpověď CDC na žádost podle zákona o svobodném přístupu k informacím o zprávy týmu agentury, který se zaměřuje na analýzu rizika postvakcinační myokarditidy a perikarditidy. „Národní centrum pro nově se objevující zoonotické infekční nemoci provedlo rešerši našich záznamů, která neodhalila žádné dokumenty týkající se vaší žádosti,“ sdělil pracovník CDC pro záznamy Roger Andoh.

„Nebyly k dispozici žádné abstrakty nebo zprávy, protože v té době nebyla známa souvislost mezi myokarditidou a očkováním proti mRNA COVID-19,“ dodal.

Barbara Loe Fisherová, prezidentka Národního informačního centra pro vakcíny, řekla: „Očkování proti COVID-19 je pro nás velmi důležité: „Buď pravá ruka neví, co dělá levá ruka v CDC, nebo federální zdravotničtí úředníci šíří dezinformace o tom, co věděli o myokarditidě po očkování vakcínou mRNA proti COVID-19 a kdy to věděli.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Obrazově dokonalá jablka jsou obvykle výsledkem syntetického barviva a/nebo povlaků z nepoživatelného vosku, aby se zabránilo hnilobě. Protože se však žlutá jablka neprodávají tolik jako červená, mnoho z nich se maluje.
Pokud milujete jablka, zvláště ta červená, ujistěte se, že kupujete pouze bio. Je známo, že jablka jsou jedním z nejvíce stříkaných druhů ovoce a mohou způsobit alergickou reakci na všechny herbicidy a pesticidy.
https://t.me/awakenspecies/721

1
0
Would love your thoughts, please comment.x