Od Covidu ke změně klimatu: Nástroje globálního autoritářství

COVID Autoritářství

Jak jsem již v minulosti uvedl, západní svět se ocitl na pokraji nože, aby si ho koalice vládních úředníků, globalistických zájmů a korporátních partnerů zcela podmanila a uvrhla ho do věčné lékařské tyranie. Analytici hnutí za svobodu často hovořili o „otevřeném spiknutí“, ale teprve v reakci na pandemii jsme byli svědky skutečného sejmutí masky a odhalení většího plánu.

COVID Autoritářství

Ještě před pěti lety byla nejčastější námitkou skeptiků, že takové spiknutí je „nemožné“, protože je „příliš složité na to, aby se dalo zorganizovat.“ Dnes tito lidé vypadají spíše jako hlupáci. Je to nepopiratelné – existuje spiknutí mocenských elit, jsou vysoce organizované kolem globalistické ideologie a chtějí totální centralizovanou kontrolu společnosti. Je to nezvratný fakt podložený nekonečnými důkazy. Debata je u konce. Ukončila ji Covidová reakce.

Seznam zločinů proti občanským svobodám je dlouhý. Establishment a politická levice (s pomocí hrstky neokonzervativců) se pokusily zavést bezprecedentní autoritářská opatření od zavírání podniků a církví přes nucené maskování (studie prokázaly, že masky jsou k ničemu) až po nucené očkování pomocí experimentálních mRNA produktů bez dlouhodobého testování bezpečnosti. V některých zemích (včetně Nového Zélandu a Austrálie) byly skutečně vybudovány tábory pro tajné služby, v nichž byli vězněni nejen občané cestující do zámoří, ale i necestující občané. V USA byla prosazena legislativa pro vybudování takových táborů.

Velké procento demokratů v průzkumech podporovalo ještě extrémnější politiku, mj:

55 % demokratů si přálo pokuty pro Američany, kteří nejsou očkováni.
59 % demokratů chtělo, aby neočkovaní byli násilně zavřeni doma.
48 % demokratů chtělo vězení pro každého, kdo zpochybňuje očkování.
47 % demokratů bylo pro vládní sledování neočkovaných.
29 % demokratů bylo pro odebrání dětí neočkovaným.

Pokud vám tedy někdo tvrdí, že „neexistují žádné strany“ a že konflikt je iluzí vytvořenou „falešným paradigmatem levice/pravice“, vězte, že kydá hnůj. Strany rozhodně existují a globalisté nejsou naší jedinou starostí. A i když vždy existují nuance, které je třeba brát v úvahu, výjimky z pravidla pravidlo nemění.

Jak mnozí levičáci otevřeně přiznávali v průběhu mandátů, cílem bylo znepříjemnit neočkovaným lidem život natolik, aby se nakonec podřídili, aby přežili. Tímto způsobem mohly establishmentové elity a levičáci tvrdit, že lidé se k očkování „přihlásili dobrovolně“ a nikdo nebyl nucen. Ve skutečnosti tím chtěli říct, že nikdo nebyl nucen pod hrozbou použití zbraně, ale všichni jsme věděli, že tato hrozba bude následovat.

Mějte na paměti, že všechna tato opatření byla racionalizována ve jménu „záchrany životů.“ Žádné životy nebyly těmito nařízeními zachráněny. Oficiální medián úmrtnosti na infekci COVID-19 je pouhých 0,23 %. Jinými slovy, všechny tyto pokusy o porušení ústavy se týkaly viru, který by nevyhnutelně chytilo a snadno přežilo 99,8 % lidí. Stále mám podezření, že establishment očekával, že Covid zabije mnohem více lidí, než se stalo – když se laboratorně vytvořené nemoci dostanou do volné přírody, rychle se mění a obvykle se vyvíjejí tak, aby byly infekčnější, ale méně smrtelné.

Kabala není všemocná a už vůbec ne neomylná. Často dělají chyby. Covid agenda se opírala o mnoho nesourodých faktorů, které bylo obtížné předvídat a většina z nich musela působit v tandemu. Jedním z těchto faktorů byla závislost na politické levici (skupině slabochů), která fungovala jako užiteční idioti a vykonavatelé davu. Upřímně řečeno, levičáci prostě nejsou dostatečně děsiví, aby inspirovali k dodržování pravidel.

Dalším faktorem byl předpoklad, že reakce konzervativních a nezávislých volnomyšlenkářů bude omezená a snadno kontrolovatelná. A konečně, většina, ne-li všechny státní vlády v USA musely po dobu trvání mandátu prosazovat jeho dodržování.

Zdá se, že globalisté značně podcenili potenciální odpor proti své agendě, konkrétně v USA, kde bylo více než 50 milionů ozbrojených občanů připraveno jít do války kvůli drakonickým omezením. Myslím, že pasy pro očkování byly KLÍČEM k tomuto plánu; pasy pro očkování by establishmentu zajistily plnou nadvládu nad ekonomikou, přičemž lidé by nemohli získat práci nebo si koupit věci nezbytné k životu, aniž by se podřídili mandátům.

Právě zde se mnoho konzervativců, nezávislých a desítky červených států (k mému překvapení) postavily na odpor a najednou jako mávnutím kouzelného proutku Covidová hysterie zmizela. Mediální propagandistická kampaň utichla (ve srovnání s předchozími dvěma lety) a od mandátů se na většině míst světa upustilo. Globalisté nebyli připraveni riskovat boj proti masovému povstání.

Objevily se názory, že se chystá návrat COVID-19 s novým kmenem viru. Pokud je tomu tak, pak pokus narazí na zeď. S ještě větším počtem Američanů, kteří si uvědomují nesmyslnost mandátů a masek, je nepravděpodobné, že by získal velkou podporu. Samozřejmě, dokud lidé stojící za těmito plány zůstanou nepotrestáni, budou to moci zkoušet znovu a znovu, dokud se něco neuchytí.

Vládní agentury a úředníci jako Anthony Fauci zůstávají za své četné tajné lži nepotrestáni. Joe Biden zůstává nepotrestán za své pokusy nahradit Listinu práv. Média hlavního proudu a velké technologické společnosti zůstávají nepotrestány za své spolčení v propagandě a cenzurních snahách.

A nezamlčujme skutečnost, že Donald Trump prosazoval urychlené programy mRNA vakcín (přiznávám, že pokud vím, nikdy nevyzýval k tomu, aby byli lidé nuceni se jim podřídit).

Do svého kabinetu také dosadil mnoho technokratů a globalistů, kteří později pomáhali zavádět autoritářskou politiku. Do jaké míry ho tito lidé ovlivňovali nebo mu lhali, je na diskusi, ale jeho současné trestní stíhání nepopírá jeho roli, která vedla k výlukám. Pokud budou v roce 2024 volby a Trump se znovu dostane do Bílého domu, pamatujte, že žádný prezident nás z tohoto boje nezachrání, musíme se zachránit sami.

Cílem globalistů bude rychle přejít k dalším krizovým událostem, ať už skutečným, nebo vymyšleným, a dostat tak obyvatelstvo na kolena. Dnešní hysterie o změně klimatu…

Covid agenda a agenda klimatických změn jsou si velmi podobné v tom, že se opírají o základní omyl. Lež spočívá v tom, že tyto události jsou ve skutečnosti diktovány lidským chováním, a proto je třeba lidské chování kontrolovat ve jménu „vyššího dobra.“ Tato myšlenka však jde ještě dál, do oblasti kolektivismu; globalisté a levičáci totiž tvrdí, že každý jednotlivý čin ovlivňuje životy zbytku populace ve velkém a jednotném úlu. Proto musí být život každého jednotlivce mikromanipulován státem, aby se zabránilo nějaké řetězové reakci, která by vedla ke katastrofě pro vzácnou kolonii brouků.

To se tvrdilo během frašky s Covidem a tvrdí se to i v případě klimatických změn a omezení emisí uhlíku. Vymysleli si další záminku pro likvidaci osobních svobod. V případě Covidu to byl vzduch, který každý z nás vydechuje, a který údajně zničí veřejné zdraví, a v případě změny klimatu je to opět vzduch, který vydechujeme a který údajně zničí svět. Náhoda? Myslím, že ne.

Během výluk řada globalistů a na globalisty napojených klimatologů veřejně vyjádřila radost nad tím, že by Covidové výluky mohly být užitečné pro snížení emisí uhlíku. Fráze „klimatické výluky“ začala kolovat po významných konferencích a v různých globalisty financovaných studiích.

Tyto studie samozřejmě ukazují prudký pokles emisí uhlíku způsobených člověkem během výluk, ale stále neposkytují žádný důkaz, že emise způsobené člověkem skutečně způsobují změny klimatu. To zůstává základem podvodné hry klimatického narativu – výzkumníci v oblasti klimatu, kteří mají přístup k miliardám z vládních fondů a fondů think-tanků, vesele pracují s PŘEDPOKLADEM, že emise způsobují oteplování, i když ve skutečnosti nemají žádné důkazy, které by tento postoj podporovaly. Korelace není příčinná souvislost.

Letos v létě média neúnavně bušila do bubnu klimatické propagandy v míře, která napodobuje Covid propagandu před několika lety. Nihilistické zprávy o hrozícím „globálním varu“ jsou postaveny na domečku z karet. Téměř všechna tvrzení o klimatické krizi jsou založena na záznamech starých něco málo přes 100 let. Historie zemského klimatu je rozsáhlá a v minulosti proběhla četná období oteplování, která byla mnohem teplejší než ta dnešní. Všechna tato oteplení se odehrála v obdobích hojného výskytu živočichů a rostlin a bez viny lidského průmyslu.

změna klimatu

Klimatický strašák není ničím jiným než dalším podvodem podobným COVID-19, nástrojem k uchopení moci a vymazání našich svobod. Žádná hrozba neexistuje, a i kdyby existovala, lidé s ní nemohou nic dělat, protože na vývoj teplot na Zemi nemáme žádný vliv. Světové klima se mění už miliony let a mezi dnešními změnami a změnami v minulosti není žádný rozdíl.

Globalisté vědí, že k dosažení „Nového světového řádu“ nebo „Velkého resetu“, po kterém touží, musí být na palubě velké procento obyvatelstva. A protože většina lidí má určitou míru svědomí i vlastního zájmu, musí být jejich zotročení prezentováno jako pozitivum. Je třeba je přesvědčit, že přijetím otroctví zachraňují planetu a životy ostatních.

Nic z toho samozřejmě není pravda, ale dokud si obyvatelstvo myslí, že koná dobro, lze ho často zmanipulovat k podpoře obrovského zla.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krpo
Host
krpo
10 měsíců před

Kéž by si to přečetl každý a sám posoudil – je to užitečná informace či snůška nepravd.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x