Studie: Každé 500. dítě, které se nechá očkovat proti COVID-19, skončí v nemocnici

Coronavirus Ventilator

Časopis Journal of the American Medical Association (JAMA) právě zveřejnil nový výzkum, který ukazuje, že jedno z 500 dětí, které se nechají „očkovat“ proti Covid-19, utrpí natolik vážná poškození, že si vyžádají hospitalizaci.

Coronavirus Ventilator

Studie se zabývala 7 806 dětmi ve věku pěti let a mladšími, které byly sledovány v průměru 91,4 dne po první injekci s mRNA (messenger RNA) společnosti Pfizer.

Retrospektivní kohortová studie byla provedena pomocí autentikovaného online průzkumu s mírou odpovědí 41,1 %. Zahrnovala rodiče a/nebo opatrovníky, kteří přihlásili děti ve své péči na očkování v jednom z mnoha německých ambulantních zařízení.

Veškeré nežádoucí příhody hlášené u těchto dětí byly porovnány s nežádoucími příhodami u ostatních dětí z „kontrolní skupiny“, které dostaly jiná očkování, ale ne vakcínu proti COVID-19. Důvod, proč dáváme „kontrolní skupinu“ do uvozovek, je ten, že skutečnou kontrolní skupinou by byly děti, které nedostaly žádné očkování, ale „věda“ při zkoumání bezpečnosti vakcín takovou skutečnou kontrolní skupinu nikdy nepoužívá.

Na základě této chybné metodiky, kdy kontrolní skupina je tvořena jinými vakcínami, dospěl článek k závěru, že nežádoucí účinky hlášené po očkování vakcínou Pfizer byly „celkově srovnatelné“ s nežádoucími účinky hlášenými ve skupině bez vakcíny – případ je uzavřen. Nebo ne?

Problémy s ušima, nosem a krkem u dětí, které byly plně očkovány, jsou o 537 % častější než u dětí, které očkovány nebyly
Bližší pohled na odhalení v této studii ukazuje, že „mírně zvýšené“ nežádoucí účinky ve skupině dětí, které byly očkovány proti COVID-19, nebyly zase tak mírné. Zde je velmi statisticky významné rozdělení:

– Muskuloskeletální (svalové a kostní) příznaky: o 155 procent vyšší
– Dermatologické (kožní) příznaky: (118 procent)
– Otolaryngologické (uši, nos a krk) příznaky: o 537 procent vyšší
– Kardiovaskulární (srdce apod.): o 36 procent vyšší
– Gastrointestinální (žaludek apod.): o o 54 procent vyšší

Celkově bylo zjištěno, že výskyt jakýchkoli příznaků je v průměru o 62 procent vyšší u skupiny dětí s očkováním proti COVID-19 v porovnání se skupinou dětí bez očkování. Jak tedy mohli výzkumníci prohlásit, že obě skupiny byly „celkově srovnatelné?“

Odpověď je samozřejmě taková, že vědci, kteří se na tom podíleli, použili určité vědecké triky, aby se skutečný rozdíl mezi oběma skupinami zdál minimální a nevýznamný. To se ve vědecké komunitě, která je silně ovlivňována dolary Big Pharma, stává často.

Údaje obsažené ve studii je třeba extrapolovat dále a jiným způsobem, než jak jsou prezentovány, abychom se dostali ke skutečné pravdě o očkování, která spočívá v tom, že zabíjí mnohem více dětí, než „věda“ připouští.

„Ukázalo se, že úmrtnost dětí do 20 let je 0,0003 %,“ píše Sean Adl-Tabatabai.

„U dětí mladších pěti let bude toto číslo ještě nižší. Ale i kdybychom nerealisticky předpokládali, že toto je míra úmrtnosti dětí do pěti let a vakcíny ji sníží na nulu, stále to znamená, že na každý život, který vakcíny zachrání, připadá nejméně 500 hospitalizovaných dětí. Ve skutečnosti bude tento poměr mnohem horší.“

Přesto regulační orgány v Evropské unii (EU) a ve Spojených státech povolily očkování malých dětí. Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) má rovněž v plánu schválit očkování proti COVID-19 pro zařazení do oficiálního očkovacího kalendáře pro děti.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x