Speciální jednotky a tým Specnaz rozdrtily Adrenochromový kartel na Ukrajině

Specnaz

Zatímco svět čeká na další Izraelský krok v Gaze, ve východní Evropě zuří jako nezastavitelné peklo stejně důležitá bitva: boj za konečnou likvidaci Ukrajinských syndikátů obchodujících s dětmi a farem na výrobu Adrenochromu, což jsou dva cíle neoddělitelně spojené od doby, kdy zločinný Bidenův režim začal počátkem roku 2022 financovat Volodymyra Zelenského a jeho zločinné spoluspiklence.

Specnaz

V srpnu Real Raw News exkluzivně informoval o společném týmu Amerických speciálních sil a Ruských Specnaz, který sjednotil své síly a spojil své schopnosti, aby pátral po pohřešovaných dětech na Ukrajině a v Polsku, což schválili generál Eric M. Smith a Ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Jejich směrnice zahrnovala také zničení laboratoří na výrobu Adrenochromu a jejich provozovatelů, prostředníků a honců.

Podle zdrojů z kanceláří generála Smithe a Ruské Federální bezpečnostní služby FSB tato společná jednotka rozbila mnohamiliardový Adrenochromový kartel, který beztrestně operoval na Ukrajinsko-Polské hranici. Podle zdrojů jednotka strávila první polovinu října rozbíjením Radčenkova kartelu, který unášel nespočet dětí, vysával jim nadledvinky a poté, co je vyživil do přiměřeného zdraví, je prodával pedofilům a do sexuálního otroctví. Děti mohou být údajně vysáty několikrát, než se nadledvinky stanou inertními.

FSB uvedla, že kartel Petra Radčenka byl nepřímo financován Bidenovým režimem a zpracovával padesát procent Adrenochromu vyváženého za hranice Ukrajiny.

„Váš falešný pResident Biden dává psovi Zelenskému peníze. Zelenskyj je dává kartelům. Kartely vyrábějí a dodávají Adrenochrom,“ řekl RRN agent FSB Andrej Zacharov.

Hlavní informace, které vedly ke kartelu, pocházely z elektronických zařízení patřících Mykolu Taranovi, obchodníkovi s Adrenochromem, kterého speciální jednotky/Specnaz zabily v srpnu. Data na Taranových pevných discích dovedla elitní komando do nestřeženého přepravního skladu v Ukrajinském Ustylu, necelý kilometr od hranic s Polskem.

Na papíře byla budova pronajata společnosti Neptune Company Ltd., „jedinému domácímu výrobci žvýkaček pro děti s nálepkami a tetováním pro zvláště malé děti do 15 let na Ukrajině“, jak uvádí internetové stránky Ukrajinského ministerstva hospodářského rozvoje a obchodu.

Speciální jednotky/Specnaz budovu prozkoumaly a nenašly žádné žvýkačky ani tetování. Zdálo se, že ten, kdo sklad obýval, odešel ve spěchu a zanechal po sobě tři tucty chladniček pro lékařské účely, které se často používají k chlazení Adrenochromu, a 6000 gramů fentanylu, jednoho z několika syntetických opioidů, které se běžně používají při výrobě Adrenochromu. Našli také rozložené ostatky muže s kulkou v hlavě, jehož doklady a mobilní telefon vrazi příhodně zanechali na místě činu. Specnaz ho znal jako Sergeje Nikolaje, zdatného Ukrajinského obchodníka s drogami, který měl zálibu v prodávání drog školákům. Z neznámých důvodů kartel zřejmě svého nohsleda odpráskl.

Tým speciálních jednotek-Specnaz nastražil výbušné nálože a budovu zničil.

Informace z Nicholasova telefonu dovedly tým přes hranice do Polského Hrubieszowa, kde hledali muže jménem Arek Ordyan a jeho ženu Tamaru. Tito mezinárodní obchodníci s Adrenochromem se maskovali jako potulní aktivisté za občanská práva, zatímco měli přestávku v převážení tisíců litrů rafinovaného Adrenochromu po Evropě a do Spojených států. Podle FSB byli Ordyanovi přáteli Zelenského a nejziskovějšími prodejci Radčenkova kartelu.

Mezi jejich 13 domy v sedmi zemích byl i půvabný dvoupatrový dům s upraveným trávníkem vpředu i vzadu, pěstěnými keři, mříží z vinné révy, bílým plotem a čtyřmi strážci s kalašnikovy po obvodu. Jednotka se vypořádala s ochrankou a vstoupila do domu. V ložnici v horním patře našli manželský pár zfetovaný Adrenochromem vedle dvojice vyprázdněných infuzních vaků. Žena se snažila mluvit, ale její slova vycházela pomalu a podivně, nesouvisle, zatímco Arek Ordyan projevil nepřirozenou sílu, jednou rukou zvedl dvousetkilový cementový podstavec a mrštil jím po Specnazovi. Jestliže farmaceutický koktejl zvyšoval sílu, neposkytoval nezranitelnost vůči kulkám. Střely z AK-74 Specnazů a karabin M4 speciálních jednotek rozzářily Areka jako vánoční stromeček. Ležel mrtvý na chlupatém koberci nasáklém krví. Jeho žena měla bezvýraznou tvář, zbavenou emocí. „Je to jen malý bonbónek,“ řekla. Pak se pokusila vyjednávat a nabídla jednotce sex za svobodu.

„Máte něco, co chceme,“ řekl jí Specnaz, „a není to vaše tělo.“

Pohlédla na mrtvolu svého manžela. „Stejně to byl jen pytel masa. Znáš ten výraz? Ani nevím, kdy a kde se právě nacházím.“

„To zjistíme společně,“ řekl Specnaz a píchl jí svůj vlastní bonbon, naxolon proti omamným účinkům Adrenochromu a polonium, vysoce radioaktivní jed, který v koncentrovaných dávkách dokáže rychle zabíjet.

Ukázal jí injekční stříkačku. „Tohle tě rychle zabije. Pokud nám řeknete, co potřebujeme vědět, a budete mluvit pravdu, dám vám protilátku. Nebo tady zemřete a vykrvácíte každým otvorem,“ řekl Specnaz.

Zdroje Real Raw News v kanceláři generála Smithe a v FSB popírají nuance výše uvedené interakce. Agent FSB Andrej Zacharov uvedl, že šéf Amerických speciálních sil byl proti otravě, zatímco Smithova kancelář uvedla, že obě vedení souhlasila s otrávením „té mrchy.“

Bez ohledu na to promluvila a prozradila údajné místo pobytu Radčenka a jeho zásob na Ukrajině. Když se jí zeptali na desítky tisíc pohřešovaných a unesených dětí, na chvíli zmlkla. Pak řekla, že Radčenko děti neunášel ani neodčerpával Adrenochrom, že hotový produkt distribuoval až poté, co „jiní“ odvedli tu nejšpinavější práci. Vojáci jí nevěřili, ale ona se nezmohla na nic jiného než na: „Dejte mi ten lék!“

„Ach, protilátka neexistuje,“ řekli jí a nechali ji zemřít.

„Teď už víte, jak to u nás v Rusku chodí,“ řekli Specnaz svým Americkým kolegům. „Viníky před soud nevedeme. Ztrácíme tím čas. Zaslouží si mnohem horší věci.“

Její informace přivedly jednotku zpět na Ukrajinu, kde se rozdělila do dvou taktických týmů. Jeden pronikl do Kyjevského sabatu Deep State a nechal sledovat Radčenkův honosný městský dům v bohaté Pečerské čtvrti podél řeky Dněpr, v regionu, který se po dvou letech údajně nepřetržitého válečného konfliktu jako mávnutím kouzelného proutku nedotkl.

„Nebombardujeme civilisty, jak tvrdí vaše média,“ řekl Specnaz svému spolupracovníkovi ze speciálních jednotek. „My to děláme jako vy. Útočíme pouze na Deep State.“

Druhý tým se mezitím vydal na dlouhou cestu do historického Lucku na severozápadě Ukrajiny, kde pět kilometrů severně od města nalezl průmyslový park plný podezřelých aktivit. 8členné bezpečnostní týmy hlídaly plot z žiletkového drátu a kontrolovaly doklady osob ve vozidlech, které chtěly projet jediným vstupním bodem. Na parkovišti, které všude sledovaly bezpečnostní kamery, bylo zaparkováno nejméně 50 aut a tucet tahačů s návěsy. Klikatá štěrková cesta za plotem vedla k nekontrolovanému letišti s pětitisícovou zpevněnou dráhou, na které seděl na volnoběh turbovrtulový Antonov AN-140. Muži nakládali do letadla chladicí boxy se zdravotnickými potřebami. Po obou stranách dráhy hlídali nakladače a provoz vjíždějící a vyjíždějící z letištní plochy strážní v technických vozidlech – vojenském žargonu pro lehké improvizované bojové vozidlo, obvykle civilní pickup s otevřenou zadní částí nebo vozidlo s pohonem všech kol, na kterém byl namontován kulomet.

„Adrenochrom?“ zeptal se operátor Speciálních jednotek.

„Adrenochrom,“ potvrdil Specnaz.

Agent Zacharov řekl RRN, že jednotka zvažovala útok na letiště a průmyslový park, ale váhala, protože nemohla vědět, zda uvnitř nejsou unesené děti připoutané k lehátkům s jehlami a polyuretanovými trubičkami trčícími z krku.

„Pokud je tam byť jen jedno dítě, nechtějí riskovat,“ řekl Zacharov.

Toho večera si vytipovali jednoho dělníka, sledovali ho z průmyslového parku do jeho Luckého bytu a zadrželi ho u jeho dveří. Když voják Speciálních jednotek vyhrožoval, že mu podřízne hrdlo od ucha k uchu, muž se podvolil a svolil k požadavkům na informace, nicméně řekl, že v průmyslovém parku nejsou žádné děti, pouze 250 000 litrů chlazeného Adrenochromu a polovojenská jednotka dost velká na to, aby vedla malou válku. Řekl, že pokud se následujícího dne v šest hodin ráno nedostaví do práce, tato jednotka bude jeho nepřítomnost vyšetřovat.

„Řekni mi pravdu o tom, kolik je tam dětí, a my tě necháme žít,“ řekl mu jeden ze Specnazů.

„Žádné děti. Přísahám,“ odpověděl dělník.

„Jestli budeš lhát, přijdeme si pro tebe. Přijdeme si pro tvou rodinu. Pokud nemáš rodinu, tak tvé přátele. Nikdo z vašich známých, dokonce ani váš pes, pokud nějakého máte, nebude v bezpečí,“ řekl Specnaz.

„Přísahám,“ zopakoval muž, „nemáme žádné děti.“ „To je pravda,“ řekl.

Specnazy mu prořízly hrdlo od ucha k uchu a nechaly ho vykrvácet.

Oba týmy o svém postupu informovaly ministra obrany Šojgua a bylo rozhodnuto.

10. října ve 23:00, hodinu poté, co dělník vykrvácel na prahu svého domu, se na průmyslový park a letiště snesly Ruské řízené střely, které zničily přistávací dráhu a srovnaly budovy se zemí, až z nich zbyly jen hromady doutnajících trosek a pokroucené oceli.

Zatímco rakety zasypávaly park, Kyjevský tým provedl nálet na Radčenkovu vilu a zabil jeho, jeho milenku, dva tucty ozbrojených strážců a bohužel i devítiletého chlapce, kterého Radčenko znásilňoval.

„V mlze války někdy uvíznou i nevinní. Nic takového jako dokonalý plán neexistuje, je to mýtus,“ řekl náš zdroj z kanceláře generála Smithe. „Tohle by mělo udělat velkou díru do obchodu s Adrenochromem, ale pořád je tu tolik nezvěstných dětí.“

„Ministr obrany Sergej Šojgu označil misi za velký úspěch,“ řekl Zacharov RRN. „Adrenochrom by byl vyvezen do USA a Ruska, prostě všude. Ztráta mladého chlapce je tragická, ale jaký život mohl mít poté, co ho ta zrůda opakovaně znásilňovala. Teď je u Boha – ten chlapec, ne Radčenko. Je někde jinde.“

Tým podle zdrojů pokračuje v pátrání po uvězněných dětech.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
6 měsíců před

Blahopřejem Specnasu!!! Charašó!!!

jirik
Host
jirik
6 měsíců před

Zdokumentováno. Další odvážný člověk, tentokrát 1x očkovaná žena, podává trestní oznámení na vládu Andreje Babiše a vládu Petra Fialy pro genocidu národa experimentálními vakcínami.
Také mj. žádá o prověření, zda ve vládě máme fašisty. Informuje a žádá o prověření skutku, že rozdělení Československé republiky bylo protiprávní a namísto Československa vznikly protiprávně ČR, LTD, a SR, s.r.o. …
https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/04706523/officers
https://www.facebook.com/61551549951801/videos/593470599503692/

informace k rozdělení československa lze najít na
http://www.czechaslavakia.cz/ a http://dierzavi.cz/kontakt.html#

jirik
Host
jirik
6 měsíců před

Rozumní ľudia si uvedomujú, že obrovský nárast chorôb v posledných desaťročiach nie je náhoda. Kontrolóri využívajú ľudstvo na pokusy, pretože nás považujú za svoj majetok, hnuteľný majetok a v najlepšom prípade nie sme lepší ako domáce zvieratá. Chceli prísť na to, ako najlepšie zlikvidovať väčšinu z nás a zároveň spôsobiť čo najviac bolesti a utrpenia. Keď sa pozrieme na všetky toxíny, ktoré na nás v rôznych podobách vyvrhli, je naozaj zázrak, že sme ešte stále tu a bojujeme tento posledný boj o našu existenciu. Oni presne vedia, čo robia, a práve toto “vedome” bude posledným klincom do ich rakvy. Sú to psychopati v každom zmysle slova.
Táto každodenná chemikália spôsobuje rakovinu a Parkinsonovu chorobu | Dr. Ray Dorsey video
https://vitazstvosvetla.org/spravy-29-10-2023/

3
0
Would love your thoughts, please comment.x