Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 20.9.2023

QAnon

FOX NEWS VYPOUŠTÍ ČERVENÉ PILULKY<

QAnon
.
Před více než dvěma lety jsem vám řekl, že FOX News a CNN budou nuceny vypustit UTAJOVANÉ INFORMACE ( tyto operace jsou zákulisní vojenské operace .. To bude pokračovat a růst).

> FOX _DOPLŇUJE 2 SOUČASNÉ BOMBY NA DEEP STATE AGENDU a CIA.

_První zpráva FOX: Whistleblower tvrdí, že CIA nabízela úředníkům peníze, aby změnili názor na původ COVID-19.

Informátor CIA ŘEKL KONGRESU, že agentura nabídla úředníkům z týmu, který zkoumal původ COVID-19, „významnou finanční odměnu“, aby změnili svá stanoviska z toho, že COVID-19 pochází z úniku z laboratoře ve Wuhanu, na „neschopnost určit“ původ, zjistila digitální televize Fox News.

☝️ Tato důležitá informace zasáhla liberální komunitu jako BOMBA a donutila ji hlouběji se zabývat vznikem viru a vazbami FAUCI a CIA na COVID a jeho tvorbu. 🔥
_

_Druhá stanice FOX informovala o zprávách v Missouri o (CIA) americké armádě, která z letadel rozprašuje do černošských komunit látky způsobující rakovinu („chem trail“) a záměrně instaluje na střechy budov výfukové systémy, které rozprašují radioaktivní izotopy a materiály do černošských a chudých komunit.

_
NYNÍ> V ZÁKULISÍ>]; KONGRES PROHLEDÁVÁ VŠECHNY STÁTNÍ ZÁZNAMY A ARCHIVY A ZÍSKÁVÁ VŠECHNY DŮKAZY O TOM, ŽE CIA. VOJSKO [ DS] PROVOZOVALO RAKOVINU ZPŮSOBUJÍCÍ CHEMICKÉ OPERACE VE VŠECH MĚSTECH OD KONCE 50. LET DO SOUČASNÉ DOBY //// A PROJEKTY CIA ZAVEDLY VE VŠECH MĚSTECH SYSTÉMY NA BUDOVÁCH, KTERÉ ROZPRAŠUJÍ RADIOAKTIVNÍ IZOTOPY A RAKOVINU ZPŮSOBUJÍCÍ CHEMIKÁLIE A AEROSOLY NA VEŘEJNOST VE VŠECH HLAVNÍCH MĚSTECH ⚠️

_
Tato velmi důležitá informace, která se objevuje, byla zveřejněna v 90. letech, ale málokdo ji naslouchal a pak znovu v roce 2014 a příběh byl okamžitě pohřben… Ale TEĎ se hlava příběhu vrátila a několik novinářů a Kongres nyní prochází všechny archivy států USA a nacházejí další drahocenné informace o depopulační agendě napojené na CIA, kterou vytvořili Rockefellerové a I.s. ELITY v kontrastu s OSN Henry Kissingerem……

__
Před vámi se odehrává příběh, kdy bílé Klobouky a Vojenská aliance vykreslují obraz vytvoření CIA a jejich operací Deep State……. A kdo ovládá CIA A ODKUD VYCHÁZÍ JEJICH PRAVÝ PŮVOD.//// …. Jak probíhá ODHALENÍ CIA, další úrovní je odhalení ROCKEFELLERŮ, kteří řídí operace s dalšími ELITNÍMI RODINAMI, a jak ovládají sítě vakcín a lékařský průmysl po celém světě….. A jak [ oni] vytvořili FAUCIHO… VYTVOŘILI CIA , KTERÁ VYTVOŘILA GEORGE W. BUSH A GEORGE W. BUSH, který vytvořil Projekt pro biologické zbraně a dal moc FAUCIMU ještě v roce 2000, aby vytvořil zisk funkce a biologické zbraně pod
Vlastenecký zákon. >A> Projekt pro nové americké století, který byl předán OBAMOVI, který pomáhal financovat Wuhan a FAUCIHO.

__

Ze zákulisí>] ; Vojenská aliance se stará o to, aby CNN a FOX NEWS pokračovaly v házení BOMBY ČERVENÝCH PILULEK pro liberály a spící ovce, a armáda se stará o to, aby se TAJNÉ INFORMACE DOSTÁVALY DO CIVILNÍCH SEKTORŮ.

UTAJOVANÉ INFORMACE / ÚNIKY SE BUDOU NADÁLE DOSTÁVAT NA INTERNET A DO VYBRANÝCH MÉDIÍ MSM A K VYBRANÝM CIVILISTŮM, ABY SE ZAJISTILO, ŽE ]Odtajnění [ DROPY BUDOU POKRAČOVAT A INFORMACE ZASÁHNOU VŠECHNY ZEMĚ
V JEJICH JAZYCÍCH .
___
PŘICHÁZÍ PLANDEMIE II A JEJÍ NEÚSPĚCH
A SVĚTOVÉ POVSTÁNÍ PROTI GLOBALISTICKÝM ELITÁM JE ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ PRO VOJENSKÉ OPERACE, KTERÉ INSCENUJÍ SVĚTOVOU REVOLTU ODPORU PROTI DEEP STATE CABAL AGENDĚ OPS.

___
Dokonce ani Rupert Murdoch( majetek CIA), majitel Fox News, nedokázal zcenzurovat dvě masivní ZPRÁVY a DROPY, které přišly z FOX NEWS.

V ZÁKULISÍ>]; VOJENSKÁ ALIANCE VĚDĚLA, ŽE TUCKER CARLSON ZÍSKÁ VÍCE ZHLÉDNUTÍ PROSTŘEDNICTVÍM TWITTERU, NEŽ KDYBY BYL NA FOX NEWS /// TAKŽE SCÉNA BYLA PŘIPRAVENA A TUCKER BYL PROPUŠTĚN Z FOXU NA TWITTER X ZÁMĚRNĚ.

( Rupert Murdoch byl donucen armádou k vydání Tuckera< nyní a vojenská aliance nutí Ruperta Murdocha FOX, aby liberální masy rudě PILULKOVAL nejnovějšími fox dropy)/. __ NIC NENÍ NÁHODA Armáda je jediná cesta ----- DEEP STATE G20 síla v KOLAPSU To znamená, že OSN je v KOLAPSU a NATO je v KOLAPSU, protože tyto operace ovládají stejné elity deep state a kabalistické síly< _Rothschildové ROCKEFELLEROVÉ CIA atd. atd. režim OSN> Operace G20 v panice, protože více než 70 % afrických národů se odmítlo zúčastnit summitu a největším překvapením, že se nezúčastnil prezident ČÍNY a vedení ČKS.

NATO/OSN/CIA/MI6/G20 zachvátila panika, že jejich operace na praní špinavých peněz prostřednictvím zemí G20 končí< protože AFRIKA SKRYLA SVÉ ZDROJE a stala se spojencem Ruska Číny a nadcházejícího pozvání BRICS pro africké země, aby se připojily. V okamžiku, kdy panika zasáhne CIA/ ROCKEFELLERY /NATO OSN /REGIMEN, začíná mocné ODHALENÍ vakcín, když se KONGRES ponoří do ODHALENÍ napojení FAUCIHO.cia na vakcíny a zahájí soukromé zákulisní vyšetřování. ...... a veřejně TRUMP VYSTOUPÍ PROTI VAKCÍNÁM A LOCKDOWNŮM. ___ Armádní generálové si jsou dobře vědomi, že volby 2024 se konat nebudou a ODHALENÍ PLANDEMIE PŘICHÁZÍ na rok 2024 a smrt VAKCÍN a Trump bude vypovídat a poskytne všechny informace ve vojenských TRIBUNÁLECH SOUVISEJÍCÍCH S PRVNÍMI VÁRKAMI FALEŠNÝCH VAKCÍN/ SOLÍ/ PLACEBA/, které byly uvolněny prostřednictvím jeho WARP SPEEDU ( jeden den poté, co Trump vakcíny zveřejnil. DEEP STATE PFIZER Uvolnil SVÉ SMRTÍCÍ VAKCÍNY SOUČASNĚ<). NADCHÁZEJÍCÍ VOJENSKÉ TRIBUNÁLY SPOJÍ CIA.JFK ATENTÁT /DARPA./ SVĚTOVÝ OBCHOD S DROGAMI / OBCHOD S LIDMI / SVĚTOVÉ PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ S UKRAJINOU. IZRAEL. EU. // VYTVOŘENÍ EPSTEINA A TÝDENNÍHO BLACKMAIL EXPORTNÍHO KRUHU SPOJENÉHO S PEDOFILIÍ A OBCHODEM S DĚTMI ADRENOCHROMOVÉ OPERACE SPOJENÉ S ELITAMI , VLÁDAMI, HOLLYWOODEM, Vlivnými osobami, Hvězdami atd. A JAK CIA DARPA VYTVOŘILA FACEBOOK. GOOGLE. YOUTUBE A ŘÍZENÉ OPERACE CELOSVĚTOVÝCH MÉDIÍ MOCKINGBIRD A JAK CELÁ TATO AGENDA DEEP STATE SOUVISÍ S VYTVOŘENÍM VIRU. VAKCÍNY SVĚTOVÁ DIGITÁLNÍ MĚNA OVLÁDANÁ ODNOŽÍ CIA WEF DAVOS A OSN.NATO OPERACÍ DEEP STATE OVLÁDANOU ROCKEFELLERY. ROTHSCHILDOVÉ Z EVROPY A DALŠÍ ELITNÍ RODINY........ PROBÍHAJÍCÍ KOLAPS CIA. Moc G20 dochází a ve Spojených státech Trumpův Kongres bílých klobouků a vojenské operace odhalují FAUCIHO. CIA. Blížící se odhalení atentátu na JFK ze strany CIA... PŘÍCHOZÍ ODHALENÍ EPSTEINA, KTERÉ ODHALÍ SVĚTOVÉ BANKY. Korporace a ELITY.... __ OBRAZ, KTERÝ SE MALUJE PRO VÁS PATRIOTY a levice je ČERVENÁ PILULKA CELÉHO SVĚTA, protože ve všech zemích stále přibývají další ODHALENÍ. WWGIWGA Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x