Putin zničil další sklad adrenochromu na Ukrajině

fregata ruského námořnictva

Ruské síly v pátek „vyřadily z provozu“ továrnu na výrobu adrenochromu na západě Ukrajiny, tentokrát ji zasáhly raketami s plochou dráhou letu odpálenými z fregaty v Severním moři, uvedl agent ruské FSB Andrej Zacharov.

fregata ruského námořnictva

Zpráva o zničení továrny přichází několik týdnů poté, co Specnaz zadržel tahač s adrenochromem směřující do Polska.

Vladimir Putin podle Zacharova nešetřil vyšetřováním zpráv o desítkách farem na výrobu adrenochromu, které se objevily po celé válčící Ukrajině, a nasadil „mnoho, mnoho vojáků“, aby zničili farmaceutický koktejl, který Putin označil za „ďáblův elixír.“

Minulý týden se FSB dozvěděla, že průmyslový sklad v ukrajinském městě Chmelnyckyj byl přestavěn na zařízení, které vypadalo jako zařízení na sběr adrenochromu. Satelitní snímky ukazovaly, že budova je vyklízena od obilí a plněna lékařským vybavením používaným v obchodu s adrenochromem – nemocničními nosítky, odstředivkami, lékařskými mrazáky a chladničkami, anesteziologickými přístroji, sterilizátory, světly a elektrochirurgickými jednotkami.

„Tyto předměty mohou být v jakékoli nemocnici, ale necelý kilometr od ní je dokonale dobrá nemocnice. A je to prázdná nemocnice. Vaše západní média lžou o tom, že ukrajinské oběti plní nemocnice. Tento sklad se nám zdál velmi podezřelý,“ řekl Zacharov.

Putin však nebyl ochoten budovu zničit, aniž by nejprve nasadil boty na zem a potvrdil, že skladiště slouží k odčerpávání krve a nadledvinek z unesených ruských dětí. FSB v utajení podle Zacharova nepozorovaně proklouzla na západní Ukrajinu a sklad si vyhlédla. Strávili dva dny jeho sledováním a viděli „kouřící zbraně“, které naznačovaly, že sklad není obyčejným válečným třídicím centrem.

Nejprve si všimli muže jménem Eldric Spitz, biotechnologa německé farmaceutické společnosti Fresenius Kabi, který do skladu vstoupil v poledne a opustil ho ve dvě hodiny ráno, tedy v neobvyklou pracovní dobu. Spitz byl v Putinově hledáčku od minulého měsíce, kdy Specnaz zničil centrum na sběr adrenochromu v ukrajinské Šostce. Spitzovo jméno se objevilo v dokumentech nalezených v notebooku, který Specnaz zabavil před zapálením zařízení.

Kromě toho si sledovací tým FSB všiml nákladního auta, které ve skladu vysazovalo krabice s plyšovými hračkami.

„Tito špinaví únosci používají hračky, aby děti uklidnili a navodili falešný pocit bezpečí, než je vysají,“ řekl Zacharov. „Naši muži použili termální optiku, aby viděli tepelné stopy uvnitř. Díky tomu si Putin myslel, že děti ještě nejsou unesené. Prezident Putin odvážně rozhodl o jejím zničení dříve, než byla uvedena do provozu.“

V pátek fregata ruského námořnictva odpálila salvu vysoce přesných řízených střel Kalibr pro pozemní útoky na skladiště, které bylo podle Zacharova zpustošeno, až jedinou stopou jeho existence byla hromada doutnajících trosek.

„Vyřadili jsme ho z provozu,“ řekl.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zuza
Host
zuza
1 rok před

škoda, že ten sklad Rusi odpálili, až keď Eldric Spitz odišiel vo svojho pracoviska… No nič, dúfam, že aspoň nejakí zamestnanci tam boli.

Mikael
Host
Mikael
1 rok před

😂😅🤣😆😂

Tourčitěkluku
Host
Tourčitěkluku
1 rok před

Trochu se zamyslete a ohodnoťte druhou stranu mince. Jakto, že dospělý člověk na to neskočí?

https://duckduckgo.com/?q=fact+check+realrawnews

3
0
Would love your thoughts, please comment.x