Rusko tvrdí, že vláda USA pracuje v ukrajinských biolaboratořích na „univerzální“ GMO biologické zbrani, která by způsobila masovou smrt lidí, zvířat a plodin

biologické zbraně na Ukrajině

Vyšetřování ruské parlamentní komise zjistilo, že Spojené státy pracují na vývoji „univerzální“ geneticky modifikované biologické zbraně, která by cíli způsobila škody ve stylu „jaderné zimy.“

biologické zbraně na Ukrajině

USA se nespokojí s hrůzami, které již světu způsobily, a chtějí si pořídit novou technologii, která smrtící biologickou zbraní nakazí nejen lidi, ale také zvířata a zemědělské plodiny.

„Její použití zahrnuje mimo jiné cíl způsobit nepříteli rozsáhlé a nenapravitelné hospodářské škody,“ napsala komise ve své závěrečné zprávě o operaci, která v současné době probíhá na Ukrajině v různých biolaboratořích provozovaných Pentagonem.

„Tajné a cílené použití takové zbraně v očekávání nevyhnutelné přímé vojenské konfrontace by mohlo vytvořit významnou výhodu pro americké síly oproti protivníkovi, a to i proti těm, kteří vlastní jiné typy zbraní hromadného ničení,“ dodává zpráva.

„Vlastnictví takových vysoce účinných biologických zbraní vytváří podle názoru americké armády reálné předpoklady pro změnu charakteru současných ozbrojených konfliktů.“

Zpráva uvádí, že taktika výroby biologických zbraní v USA se snadno maskuje jako „produkty používané pro mírové účely“
Všechny nejnovější pokroky v oblasti genového inženýrství, biotechnologie, toxikologie a syntetické biologie ve spojení s nekonečnou mašinérií na tisk peněz a výběr daní umožňují USA prakticky neomezený potenciál pro vývoj pokročilých biologických zbraní.

Zpráva dále uvádí, že odhalit a identifikovat jejich používání pomocí tradičních diagnostických nástrojů již není tak jednoduché jako dříve:

„Situaci zhoršuje skutečnost, že výroba těchto biologických látek může být snadno rozptýlena v různých průmyslových podnicích a maskována jako produkty používané pro mírové účely.“

Tradiční biologické zbraně, jako jsou neštovice a antrax, jsou také stále hrozbou, ale tyto biologické zbraně nové generace vyvíjené na Ukrajině za peníze amerických daňových poplatníků a fiat tiskařského stroje Federálního rezervního systému jsou na zcela jiné úrovni.

Stávající biologické zbraně lze snadno „vylepšit“ a vytvořit tak ještě smrtelnější hrozbu, varuje Rusko. To se zdá být pravým účelem války na Ukrajině: bránit biolaboratoře, kde se tyto biologické zbraně vyrábějí pro použití globalisty proti lidskému stádu.

„K tomu se přidává objektivní obtížnost určení skutečné příčiny propuknutí infekčních nemocí, které mohou být jak přirozené, tak umělé,“ varuje dále zpráva.

Jako obvykle zůstávají USA nejvýznamnějším jasným a přítomným nebezpečím pro biologickou bezpečnost celého světa, jak ukazují důkazy. Jinými slovy, krvežíznivost amerických globalistických vůdců nemá obdoby.

„Americký vojenský biologický program nejenže nebyl omezen, ale v posledních letech získal rozsáhlý charakter se zaměřením na útočné akce, prováděné pod rouškou činností, které jsou povoleny podle Úmluvy o zákazu biologických zbraní, a také protiteroristických projektů,“ uvádí se ve zprávě.

„Spojené státy podporují a rozvíjejí schopnost vyrábět biologické zbraně a v případě potřeby je použít. Došlo však ke změnám ve strategickém pohledu Washingtonu na roli biologických zbraní v geopolitické soutěži a na způsoby jejich možného použití.“

Než budou takové zbraně skutečně nasazeny, může to ještě nějakou dobu trvat, ale podstatné je, že v současné době se na nich pracuje. A kromě Ruska se nikdo nesnaží udělat nic pro to, aby tyto zločiny proti lidskosti nepokračovaly.

„U nás byli zajatí japonští militaristé (za druhé světové války) postaveni před soud v rámci Chabarovského procesu; v USA však bylo takovým ‚specialistům‘ zajištěno bezpečí, přičemž jejich práce fakticky žije dodnes v současných amerických programech na vývoj biologických zbraní.“ Uvádí dále Rusko o americké historii biologického terorismu.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aamater
Host
aamater
1 rok před

No ak to tvrdia Rusi tak na tom musí byť niečo pravda!!! Rusko má naj rozviedku na svete a tá zistí takmer všetko!!! Tak ako odhalili aj pripravovaný útok Banderovských fašistických svíň na Donbas!!! RF ich ale predbehla zhruba o týždeň. Preto západ tak penil a brechal.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x