RFK Jr. varuje, že „vědci smrti“ vyvíjejí v Americe vražedné BIOZBRANĚ

Robert F. Kennedy Jr.

To, že „pandemie“ Wuhanského koronaviru (Covid-19) skončila, neznamená, že mocní skončili s vytvářením a vypouštěním smrtících biologických zbraní.

Robert F. Kennedy Jr.

Uchazeč o prezidentský úřad v roce 2024 Robert F. Kennedy Jr. v nedávném vystoupení v rámci kampaně s Tuckerem Carlsonem prozradil, že ve Spojených státech jsou tisíce takzvaných „vědců smrti“, kteří se neustále zabývají vývojem nových patogenů, z nichž se, jak doufají, stanou smrtící biologické zbraně.

Kennedy tvrdí, že to dělají v tajných biolaboratořích, které jsou na očích v Americké krajině; jednou z nich je tajná biolaboratoř v kalifornském Reedley nedaleko Fresna, kterou úřady nedávno uzavřely z bezpečnostních důvodů.

Ukázalo se, že biolaboratoří, z nichž tato pochází, je mnohem více. Kennedy Carlsonovi prozradil, že existuje 36 000 vědců, kterým vývoj těchto biologických zbraní zadal nikdo jiný než Tony Fauci, bývalý šéf Národního institutu pro alergie a infekční choroby (NIAID).

Bývalý prezident Barack Hussein Obama ignoroval četná varování před Fauciho experimenty, vysvětluje dále Kennedy. Namísto toho Obama povolil, aby projekty pokračovaly, a nyní jsme tady.

Teď, když Tucker Carlson opustil Fox News, může svobodně mluvit o mnohem více věcech: o Ukrajině, COVIDu a vraždě JFK.
Na toto téma přišla řeč, když Kennedy a Carlson diskutovali o biolaboratořích provozovaných Spojenými státy, které zamořují Ukrajinskou krajinu. Podle Kennedyho mají USA „na Ukrajině biolaboratoře, protože tam vyrábíme biologické zbraně.“

„Anthony Fauci nese veškerou odpovědnost za vývoj biologických zbraní,“ vysvětlil Kennedy.

V Americe se již objevily nejméně tři zabijácké viry, které „unikly“ ze samostatných biolaboratoří. Pokud bude situace pokračovat stejným způsobem, v příštích dnech jich unikne mnohem více.

„V roce 2014 napsalo 300 vědců prezidentu Obamovi: ‚Musíte Anthonyho Fauciho zavřít, protože se chystá vytvořit mikroba, který způsobí globální pandemii,'“ vysvětlil Kennedy.

„A tak Obama podepsal moratorium a uzavřel 18 nejhorších experimentů Anthonyho Fauciho, kde většinu z nich prováděl v Severní Karolíně vědec jménem Ralph Baric.“

Mnoho Fauciho programů biologických zbraní bylo přesunuto do zahraničí, aby se vyhnuly kontrole. Fauci chtěl v podstatě skrýt svou špinavou práci před veřejností i před orgány činnými v trestním řízení, protože to, co dělal, bylo nezákonné, nemluvě o ztělesnění zločinů proti lidskosti.

Tento videoklip obsahuje klíčové části rozhovoru Kennedyho s Carlsonem.

Pokud chcete, můžete se podívat na celý rozhovor.

Tucker se Roberta zeptal, jaká je nejmocnější organizace v Americe? Tato otázka byla položena, protože Robert říkal, že vláda stále nezákonně odmítá zveřejnit dokumenty o vraždě JFK a musí chránit nikoliv jednotlivce, ale entitu.

„Tou entitou je Výbor 300, který nařídil zavraždění JFK.“

Tucker umožnil RFK juniorovi mluvit pravdu o Ukrajině, COVID-19 a vraždě JFK. „Je to pravda, kterou média a establishment nechtějí, abyste slyšeli. Je to pravda, která by byla cenzurována, kdyby byl Tucker stále na Fox News.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x