RFK Jr. odhaluje hoax o povstání v Kapitolu: 6. ledna byla práce zevnitř

Robert F. Kennedy Jr.

Robert F. Kennedy Jr. vydal prohlášení, ve kterém odhaluje podvod demokratů s povstáním v Americkém Kapitolu 6. ledna 2021.

Podle RFK Jr. byl 6. leden „inside job“ zorganizovaný Deep State ve snaze potlačit hnutí MAGA.

Kennedyho prohlášení:

„6. leden je jedním z nejvíce polarizujících témat na politické scéně. Naslouchám lidem různých názorů na něj, abych si ujasnil smysl této události a toho, co následovalo. Chci slyšet všechny strany.

Je zcela zřejmé, že mnozí z účastníků protestu 6. ledna porušili zákon při akci, která možná začala jako protest, ale změnila se ve výtržnosti. Protože se tak stalo za podpory prezidenta Trumpa a v kontextu jeho bludu, že mu byly ukradeny volby, mnoho lidí to nevnímá jako výtržnost, ale jako povstání.

Důkazy jsem podrobně nezkoumal, ale rozumní lidé, včetně Trumpových odpůrců, mi říkají, že důkazů o skutečné vzpouře je málo. Poznamenávají, že protestující neměli u sebe žádné zbraně, neměli v plánu ani možnost převzít otěže vlády a že sám Trump je vyzval, aby protestovali „pokojně.“

Stejně jako mnoho rozumných Američanů se obávám, že motivem pro intenzivní stíhání obviněných z J6, jejich dlouhé tresty a tvrdé zacházení s nimi byly politické cíle. To by zapadalo do znepokojivého vzorce zbrojení vládních agentur – DoJ, IRS, SEC, FBI atd. – proti politickým oponentům.

Člověk může, stejně jako já, vystupovat proti Donaldu Trumpovi a všemu, co představuje, a přesto může být znepokojen nasazením vládních orgánů proti němu.

Jako prezident jmenuji zvláštního poradce – osobnost, kterou budou respektovat všechny strany -, aby vyšetřil, zda v tomto případě nedošlo ke zneužití pravomoci státního zástupce k politickým cílům, a napravím všechny zjištěné chyby. Bez nestranného právního státu neexistuje skutečná demokracie ani morální vláda. Proto John Adams, přesvědčený vlastenec, obhajoval u soudu Britské vojáky zapojené do Bostonského masakru. Pokud v honbě za ideálem zradíme spravedlnost, tato zrada zkazí vše, čeho dosáhneme.

Obě strany establishmentu využívají J6 k přilévání oleje do ohně Amerických rozporů. Každá strana tvrdí, že vítězství jejich protivníků znamená konec demokracie. Pak je ospravedlnitelné cokoli, co je zastaví. Riskujeme, že zničíme demokracii, abychom ji zachránili.

Namísto démonizování našich oponentů jako apokalyptických hrozeb pro demokracii se soustřeďme na otázky a priority, jak chtějí vládnout, a porazme je u volebních uren, a ne pomocí právních manévrů a špinavých triků. Prezidenti Trump i Biden předsedali pokračujícímu zhoršování našeho státního dluhu, epidemii chronických nemocí, vládní korupci, erozi občanských svobod a zahraničním vojenským pletkám. Možná právě proto, že se strany establishmentu v těchto klíčových otázkách liší jen velmi málo, vedou místo toho kampaň zaměřenou na démonizaci svých oponentů a všech, kdo je podporují.“

Breitbart.com uvádí: Kennedy opustil Demokratickou stranu poté, co se ukázalo, že díky antidemokratickému systému superdelegátů, který je překážkou pro povstalecké kandidáty v primárkách, nebude možné získat dostatek delegátů, aby mohl vyzvat současného prezidenta Joea Bidena.

Některé průzkumy veřejného mínění přisuzovaly Kennedymu dvouciferný náskok před Trumpem a Bidenem. Trump vede nad Bidenem ve většině rozhodujících států.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post RFK Jr. odhaluje hoax o povstání v Kapitolu: 6. ledna byla práce zevnitř first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x