Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 9.8.2023

QAnon

Armáda Spojených států se připravuje na nasazení sedmi námořních flotil mezi 180 až 350 válečnými loděmi, letadlovými loděmi, křižníky a jadernými ponorkami po celém světě ve 22 časových pásmech.

QAnon

Další námořní pěchota je v těchto operacích nasazena v několika zemích.

_zároveň přes 24 zemí v Africe podepíše dohodu s Ruskem a ruskou armádou v aliančním paktu o okamžité spolupráci a přerušení vazeb s OSN a hlavními severními zeměmi NATO Podpůrnými zeměmi jsou Německo, Francie Norsko…..

Několik dalších neutrálních afrických zemí plánuje podepsat spojenectví s Ruskem a více než 20 afrických zemí začalo vyvěšovat ruskou vlajku. Kdysi CIA ( ,> NATO) OSN africkými vojenskými národy a americkou smečkou ovládané státy jsou nyní propouštěny… Současně Rusko vysílá do afrického Nigeru Wagnerovu skupinu tváří v tvář nyní otevřenému vojenskému převratu, který svrhl loutkový vládní režim Cia, přičemž nedaleká vojenská základna USA a Francie v panice přihlíží… zatímco pomoc a vliv Ruska v Africe roste a Putin veřejně prohlašuje, že začal konec Nového světového řádu.

To vše přichází na podpatcích amerického ministerstva obrany Task Forces Jan Hayes přiznal v národní televizi, že prezident Trump podepsal exekutivní příkazy, které vytváří zákony proti zasahování do voleb ( > EOs jsou spojeny s vojenskými protokoly) a přímo uvedl, že Joe Biden je vůdce zkrachovalé americké korporace řízené britským monarchou, která se datuje od roku 1871 a Trump ukončil americkou korporaci v roce 2018 ( a instaloval EOs, který je spojen s vojenskými protokoly, zasahování do voleb, odhalení vojenských převratů )…..
_NYNÍ TRUMP ZVEŘEJNIL VIDEO A ZPRÁVU >>>> VOJENSKÉ KOMUNISTY>>>> dává lidem najevo, že je to správně..

> Nyní vidíte skutečné plány vojenských operací, které se odehrávají v reálném čase…… Jako volby v USA v roce 2020 byly vojenské operace k VYHLAZENÍ Deep State.
_Tento PLÁN je napojen na CIA. Kolaps Deep State a kolaps vlád po celém Světě, které jsou pod deep state cia. ROCKEFELLERY. Rothschild.mi6. Mossad pod kontrolou.

Zatímco zkrachovalá [ DS] americká korporace naposledy vydechuje, deep state se snaží vyvolat světový chaos , světovou válku. Vypustit další plandemii

ALE už jsem vám to říkal dávno.. vojenské plány GAME THEORY OPERATIONS jsou připraveny a probíhají poslední 3 roky, kdy je UKRAJINA odhalována, NATO se hroutí, světové banky se hroutí .._ Nyní jsou v závěrečné fázi PLÁNOVANÉHO
GAME THEORY WAR probíhá.
_Ale to, co se skutečně stane, je světová VÁLKA ZATČENÍ.
protože více než 30 velkých zemí zahájí VOJENSKÝ PŘEVRAT, aby svrhly své vlády…… A armáda v bílých kloboucích má připravené plány na obnovení pořádku do 30 dnů po světovém KOLAPSU a výpadku proudu.
( TEĎ už víte, proč američtí generálové a velitelé věděli, že USA v roce 2024 směřují do téměř OBČANSKÉ války).
> Už dávno jsem vás VAROVAL před všemi těmito událostmi, které se odehrávají , událostmi, které se mají stát a rozvíjejí se.. Které povedou k Blízké smrtelné CIVILIZAČNÍ UDÁLOSTI ( KOLAPSU. BLACKOUT. který spustí vojenské protokoly v téměř každé zemi na Zemi a povede k Marshallovým zákonům a vojenské okupaci, kontrole…. 11.3 >> zatýkací války)/////

SCÉNÁŘ NUTNÝCH _UDÁLOSTÍ >>>> STAGING se odehrává…..> 1_ scénář STAGED 3. světové války>> který povede k jaderným událostem STAGING >>> pak KLASIFIKOVANÉ SVĚTOVÉ VOJENSKÉ REKORDY.
BUDOU ZVEŘEJNĚNY A POVEDOU K ODHALENÍ PANDEMIE. VYTVOŘENÍ VIRU CIA NATO OSN VYTVOŘENÍ UKRAJINSKÉ VÁLKY..
>>>>TOTO ODHALENÍ POVEDE K VOJENSKÝM INTERVENCÍM A ZATÝKACÍM VÁLKÁM DEEP STATE VE VŠECH VÝZNAMNÝCH ZEMÍCH, PROTOŽE BUDOU ODHALENY ZRADA A ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI Tyto otevřené operace se spojí s KONGRESEM/ MUSKEM/ TRUMPEM/ROGANEM/ RFKJR několika špičkovými podcastery po celém světě, kteří VYTVOŘÍ SKUTEČNOU pandemii,>> sexuálního průmyslu obchodování s lidmi/dětmi napojeného na elity, vlády, zábavu a [ ds] armádu.

>>> Vzhledem k tomu, že americký KONGRES má v plánu POKRAČOVAT v odhalování spisů EPSTEIN, C IA . FBI je v naprosté PANICE, neboť se blíží VYŠETŘOVÁNÍ.

_v současné době SOUND OF FREEDOM jde po celém světě, protože miliardáři Aliance v EU tlačí na ODHALENÍ a připravují půdu pro film, aby se dostal z Velké Británie do celého světa. do Austrálie a dalších zemí…
> Bílé klobouky plánují masivní tah, který ZREDITUJE svět v rychlém grandiózním měřítku operace……. To vše souvisí s ODHALENÍM UKRAJINY. BIDEN. LOVCI NOTEBOOKŮ> EPSTEIN>
>>> GHISLAINE MAXWELL> MI6> cia> Mossad UN ODHALENÍ ( Proč myslíte, že nechali Ghislaine Maxwellovou naživu a cia. Clintonové. ROCKEFELLEROVÉ ji nemohou získat zpět, osvobodit nebo zabít?……
Kdo má Epsteinovy počítače, servery, data a úplné informace?……. //Většina to neví, ale speciální jednotky americké armády pronikly na Epsteinův ostrov několik týdnů předtím, než na ostrov vtrhla FBI).

____
Pokud sledujete pozorně, vidíte Pravdivé odhalení OBAMY, které odhalil jeho vlastní životopisec, který řekl, že Obama mluvil o milování s muži….. Dokonce i informátoři přišli s informacemi o jeho homosexuálních aktivitách, které se datují do doby, než se stal prezidentem.
… Tyto ne náhodné události vedou k úplnému odhalení Obamova tajného života, jeho manželství.
Vše bude souviset s tím, jak demokratičtí vůdci a strana a CIA naprogramovali svět na homosexuální agendu, která byla naplánována již v 60. letech a dokonce souvisí s veřejnou vodou ( co je ve vodě?).
_ Odhalení Justina Trudeaua a jeho rodinného dědictví a linií je spojeno s operacemi CIA a medovými pastmi… Jeho vlastní matka byla v 15 letech CIA vytvořenou prostitutkou a měla sex s Rolling Stones a slavnými lidmi a politiky, v 18 letech se provdala za Pierra Trudeaua, otce Justina Trudeaua, kterému bylo 50 let.
(který byl sám pedofil) a oba pořádali swingers party a orgie po celém světě s politiky a elitou….. Měsíc, kdy se Justin Trudeau narodil, byla jeho rodina jen sto mil od Fidela Castra‘ a Trudeauovi zablokovali všechna média na tajném víkendu, kdy jeli na Kubu ( to jsou fakta a a byla hlášena) …
Právě v tomto okamžiku byl počat JUSTIN TRUDEAU a bylo známo, že Pierre Trudeau byl neplodný a nikdy neměl děti ani do svých padesáti let …
Měsíce poté, co se Justin Trudeau narodil, byl představen svému skutečnému otci Fidelu Castrovi a byly pořízeny fotografie.
_Je dobře známo v CIA . a špičkových zpravodajských agenturách, že Arnold Schwarzenegger byl CIA zpracován a byl také používán jako elitní mužský prostitut … stejně jako Justin Trudeau, který byl mužským prostitutem pro elitu a byl používán v sexuálních medových [ ds] operacích a jeho cestu na vrchol prostřednictvím CIA/MI6 kontrolních operací, aby se stal premiérem.
_, Je také dobře známo, že CIA/ George H. W. BUSH také použili Obamu jako prostitutku a Obama byl dávno vytvořen, aby se stal prezidentem a využil černošské komunity jako voliče k udržení moci pro CIA

Vzhledem k tomu, že Trudeau se nyní rozchází se svou ženou a kanadská vláda skutečně kdysi vydala veřejnou zprávu, v níž trvá na tom, že Trudeau není Castrův syn ,… Dveře vojenské aliance se zavírají.

—–

Dnes_MILITARY GUIDED OPS směřující k policejním a vyšetřovacím oddělením v USA, Kanadě a EU se rozbíhají do vysokých otáček a operace na záchranu desítek tisíc sítí obchodování s lidmi/dětmi po celém světě během jediného roku, který již začal….. Očekává se, že obrovské množství informací, které se objeví, bude šokovat svět, protože EPIDEMIE OBCHODOVÁNÍ S LIDMI BUDE ODHALENA NA SVĚTOVÉ ÚROVNI….. Bude to mít souvislost s nejvyššími úrovněmi ve vládě. [ DS] VOJENSKÉ ZPRAVODAJSTVÍ/ ZÁBAVA/ SOCIÁLNÍ MÉDIA/SVĚTOVÉ ZÁLEŽITOSTI…

Vše je na dobré cestě, operace jsou ve hře a
NCSWIC

PLÁN NA ZÁCHRANU SVĚTA

POSLEDNÍ VÁLKA, KTERÁ UKONČÍ VŠECHNY VÁLKY.

____
V ZÁKULISÍ>] ;
7 KARTELOVÝCH RODIN VE STŘEDNÍ A JIŽNÍ AMERICE POMŮŽE TRUMPOVI ( už se stalo a pokračuje) ODHALIT REGIMENY OBCHODUJÍCÍ S LIDMI, SPOJENÉ S VOJENSKÝMI A KONTROLNÍMI OPERACEMI CIA, SPOJENÝMI SE SVĚTOVÝMI BANKAMI>>> zdravím JP Morgan financující EPSTEINA////

—–

KABELY>];
Uvnitř probíhajících vojenských kabelů a kanálů je masivní> ZDROJ.
„AMERICKÁ KORPORACE SKONČILA. A PADLA“

_To znamená, že všechny vrcholné významné země si plně uvědomují, že korporace Spojených států zkrachovala a Bidenova administrativa je falešná administrativa a zákulisní operace CIA se plně hroutí a země napojené na systémy praní špinavých peněz režimu CIA jsou pod útokem vojenské aliance bílých klobouků.

Poprvé začíná být většině politiků na celém světě jasné, že SPOJENÉ STÁTY MOHOU BÝT POD VOJENSKOU KONTROLOU A OCCUPACÍ BÍLÝCH Klobouků a že ukradené/zfalšované volby v USA v roce 2020 byly/jsou ve skutečnosti vojenskými operacemi USA k ODHALENÍ celosvětového korupčního systému, který je napojen na světové banky, vlády a jejich mocné elity.
( Většina ANONS. PATRIOTŮ A Q FOLLOWERŮ o těchto informacích věděla již několik let dopředu….. Kdysi spiknutí nyní zasahuje ZA SKRÝŠÍ světové politické hlavy a vůdce a panuje velká PANIKA…… Že se TRUMP nechal záměrně zatknout a jeho obvinění byla všechna VOJENSKÁ OPERACE, která povede k DŮKAZŮM o vojenském převratu Deep State a exekutivním příkazu podepsaném již v roce 2018, který se spojuje s vojenskou okupací v případech budoucích protokolů o zahraničním vměšování do voleb 2020)///
_více než PANIKA, která zasáhla EU, je to, že ODHALENÍ Vměšování CIA ( s/sociální média/msm) do voleb PŘIVEDE K ODHALENÍ VLASTNÍCH UKRADENÝCH VOLEB A UKRÝVÁNÍ V PŘEDCHOZÍCH 12 LETECH a jejich korupce spojené s WHO. CIA. NIH FAUCI. MSM LŽI. PANDEMIE, ÚMRTÍ NA VAKCÍNY.

ZÁKULISÍ >] MILIARDOVÁ ALIANCE, která v minulých letech přišla o biliony dolarů kvůli demokratickým hnutím, , PANDEMIE, VIRUS VYTVOŘENÝ ČLOVĚKEM. CIA BAREVNÉ REVOLUCE … Zmanipulované finanční zprávy EU a HROZBY/ VRAŽDY vlastních rodin ze strany režimů kabaly Deep State EU nebyly nikdy zapomenuty.
( Před třemi lety jsem vám řekl, že se rozrůstá miliardářská aliance vytvořená mocnými italskými rodinami, která spolupracuje s Trumpovou aliancí a vojenskou aliancí a stará se o to, aby bylo prozrazeno ODHALENÍ PLANDEMIE…. Od vakcín až po zisk funkcí pro vlády napojené na obchod s lidmi, obchod s drogami. Praní špinavých peněz, válečné profitieren EU elity)
_tato miliardářská aliance je proti tomu, aby WHO BILL GATES blokoval sluneční agendu. Klimatické agendy a všech věcí deep state…… A tato ALLIANCE přináší ve velkém měřítku Hnutí za velké probuzení…… Z vojenských operací. Přes policejní vyšetřování až po soudní žaloby a SOCIÁLNÍ MÉDIA ODHALUJÍ>>> OPERACE Uvnitř A.I. SEKTORŮ, které se chystají zaútočit na A.I. agendu deep state /EU Projekty, které chrání deep state. >> WEF/BILDERBERG GROUP/ SCHWAB režim CIA EU ve Švýcarsku////.

_____
PŘICHÁZÍ mohutná BOUŘE
jako téměř všechny země EU včetně Austrálie. Kanada a jejich vojenské SÍTĚ se připravují na vzájemné zatýkání za ZRADU …

Všichni se připravují na světové převraty.
Zatýkací války…….. A TRUMP/VOJENSKÁ ALIANCE má v rukou klíče od.
VYŠETŘOVÁNÍ> CIA> 2020 MILITARY COUP / VYŠETŘOVÁNÍ viru. > EPSTEIN< _ Dobrý den, McAfee, vaše terabajty dat a vaše nabourání se do světových sítí a [ ds] počítačových systémů vládních/ [ ds] vojenských zpravodajských služeb bylo uměleckým dílem.....a mistrovským dílem, které obdivuje USSF CHEYENNE MOUNTAINS+ALLIANCE _____ WWGIWGA ----- "ZABRÁNÍM SVĚTU III" _Donald J. TRUMP ___ Proč to TRUMP řekl? Proč QTSR řekl, že vše, co se nyní děje, je STAGING? Proč jsem vám od začátku roku 2021 říkal, že jdeme do jaderného STANDOFF...... Ale všechno mělo být v pořádku a všechno to byl 🎥 STAGING a vojenské OPERACE VŠEOBECNÝCH VOJSK. _____ Většina lidí si stále myslí, že TRUMP je jen jeden člověk, který bojuje proti celému zkorumpovanému vražednému systému CIA a jejich BUSH. CLINTONŮ . OBAMOU. BIDENSOVI ROCKERFELLEROVI. VOJENSKO-PRŮMYSLOVÝM VRAŽEDNÝM KOMPLEXEM..???????????????..... REŽIMEM. ______ Kdy už lidi pochopí, že TRUMP BĚŽÍ DÁL A DÁL S VOJENSKÝMI OPERACEMI A JE VYSOCE OCHRÁNĚN A ZABEZPEČEN. ----- PUTIN zničil všechny 5G věže po celém Rusku , jeho INTEL agentury věděly, že 5G se používá z několika důvodů od sonaru mapování měst, domů, budov domů, včetně vojenských základen ....5G bylo dávno známo, že je to špionážní mechanismus...ale také se používá jako vojenská zbraň , menší verze vysoce kvalitních zbraní se směrovanou energií..... Nyní se čeká na to, až se KONGRES přihlásí k věžím 5G, které vytvářejí nemoc a napodobují účinky COVID... Tito WHISTLEBLOWEŘI pocházejí z TOP OBORŮ ve studiích a vývoji 5G. _ Zákulisí>]; Věže 5G byly po celém světě rozmístěny záměrně ještě před AGENDOU PŘÍZRAČNÉ INVAZE.

Zdroje uvádějí, že výkon 5G mohou napodobit i 3D hologramy smíchané s vojenskými rozprašovanými aerosoly, které obsahují zmagnetizovanou hliníkovou nanotechnologii….. Stejná věc, kterou chce Bill Gates zablokovat slunce . ( Dvojitá AGENDA<) ___ Před více než rokem jsem vám řekl, že během ukrajinské VÁLKY bude vypuštěn PROJEKT Blue Beam.....( Deep State Rockefellerové původně chtěli na Ukrajině rozpoutat falešnou invazi mimozemšťanů... Ale stalo se příliš mnoho věcí a RUSKO zemi vysoce monitorovalo pomocí SATS a pokročilých technologií... A až příliš mnoho věcí se změnilo v ukrajinské VÁLCE, když se>>> OPERACÍM CIA nepodařilo zaútočit na RUSKO a zmocnit se ho – uvádí také koloniální Douglas McGregor <<<)///. _ Nyní tedy dochází k pokusu o INVAZI mimozemšťanů a v PERU probíhá rozsáhlý beta test, protože [ DS] MSM prosazuje operace v rámci projektu Blue. Zprávy jsou přesyceny mimozemskou invazí v Peru. __ V zákulisí>]; zpravodajské agentury Bílých klobouků v jižní Americe monitorují
Falešnou invazi mimozemšťanů a budou podnikat protitahy.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x