Armáda zatkla demokratického guvernéra Kalifornie Gavina Newsoma

Gavin Newsom

Americká námořní pěchota zatkla 1. listopadu zneuznaného kalifornského guvernéra Gavina Newsoma, čímž zasadila další velkou ránu plánům hegemonie Deep State na zavedení trvalého uzamčení a zotročení zákonů dbalých amerických občanů.

Gavin Newsom

K zatčení, jak nyní informují Akta X, došlo v Newsomově honosném sídle za 4 miliony dolarů v kalifornském Fair Oaks několik dní poté, co dostal injekci proti Covid-19 a prudce onemocněl. Jeho poslední veřejné vystoupení 27. října bylo PR akcí, která ukazovala, že se nechal potřetí očkovat, a 31. října jeho účet na Twitteru, který možná ovládají jiné osoby než Newsom, zveřejnil na Twitteru fotografii jeho rodiny vyzdobené v halloweenských kostýmech. Dokonce i MSM, jako je Daily Mail, vyjádřily znepokojení nad Newsomovým nevysvětlitelným mlčením.

Vojenský zdroj, který hovořil pod příslibem anonymity, sdělil redakci, že Newsom 36 hodin po vakcinaci „vážně onemocněl“, ale raději se pokusil zotavit doma, než aby se nechal hospitalizovat.

„Když se Úřad vojenských komisí dozvěděl, že Newsom je oslabený a bez větší ochrany, rozhodl se jednat,“ uvedl náš zdroj.

1. listopadu brzy ráno pronikl do Newsomova sídla neznámý počet příslušníků námořní pěchoty vyslaných speciálním velitelstvím námořní pěchoty Spojených států a napadl dva policisty kalifornské státní policie, kteří byli přiděleni ke střežení guvernéra státu Deep State. Podle našeho zdroje mariňáci nabídli státní policii možnost vzdát se, ale policisté vytáhli zbraně a donutili mariňáky odpovědět smrtící silou. Oba policisté dostali několik zásahů, které je usmrtily, a při krátké přestřelce nebyl nikdo z mariňáků zraněn.

Po eliminaci Newsomovy ochranky mariňáci prošli rezidencí a spatřili Newsomovu manželku Jennifer a jejich čtyři děti, jak se řítí chodbou, která končila falešnou stěnou vedoucí do „bezpečné místnosti“, což je opevněná místnost, která se instaluje v soukromém sídle nebo podniku, aby poskytla bezpečný úkryt nebo skrýš pro obyvatele v případě vloupání, vniknutí do domu, tornáda, teroristického útoku nebo jiné hrozby.

Paní Newsomová s dětmi vstoupila do místnosti, kde vládla panika, než je mariňáci stačili chytit a vyslechnout, uvedl náš zdroj.

„Vojáci vyklidili zbytek bytu a v hlavní ložnici našli Gavina Newsoma a jeho osobního lékaře. Doktor okamžitě rozhazoval rukama a říkal, že je tam jen proto, aby se o Newsoma postaral, a že nechce žádné potíže,“ uvedl náš zdroj.

Newsom upoutaný na lůžko ležel na zádech s intubační trubicí zasunutou v krku a nosní kanylou zasunutou v nosních dírkách. Vedle postele stála řada přenosných pacientských monitorů.

„Když mariňáci řekli, že Newsoma odvážejí, lékař je varoval, že pokud ho odpojí od přístrojů na podporu života, zemře. Zdravotník z týmu zavolal vysílačkou o pomoc a brzy přijela vojenská sanitka. Odvezli Newsoma i lékaře, pravděpodobně k výslechu. Jeho ženu ani děti se však nepokusili zatknout,“ uvedl náš zdroj.

Newsom byl převezen na ošetření do neznámého zdravotnického zařízení, a až bude zdravotně způsobilý, bude zpracován JAG a poslán na Guantánamo, kde bude postaven před vojenský soud.

Na otázku, proč námořní pěchota jednoduše „nezatáhla kohoutek“, pokud armáda hodlá usilovat o hrdelní trest, náš zdroj odpověděl: „To nebylo jejich úkolem. Newsom možná zná odpovědi, které potřebujeme. Pokud přežije, bude čelit stejným obviněním jako Cuomo.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x