Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 13.1.2024

QAnon

Dvojitý převrat > POLSKO< NATO/CIA/MI6 zahajují převrat v Polsku Vojenská aliance WH v Polsku zahajuje převrat

_Vtrhnutí policie do polského prezidentského paláce za účelem zatčení elitních osob podezřelých z korupce bylo naplánováno a povoleno [ ds] & Bílými klobouky.. ( oba chtěli, aby došlo k zatčení, které by odstartovalo různé pohyby a důsledky).
> Vojenské zdroje a rozvědka poskytují informace, že jak Mariusz Kaminski, tak Maciej Wasik hrají dvojité agenty v masivním korupčním zátahu, který vede k občanským nepokojům a téměř občanské válce ( předpověď na pozdní léto) v Polsku.
_
_
_tyto události přicházejí v době, kdy je polská armáda vysoce kompromitována CIA NATO MI 6
Operace.
Poslední dva týdny sdílí vyšší velení polské armády tajné zpravodajské informace s nižšími veleními a dává jim najevo, že se blíží velká událost s falešnou vlajkou, protože západní tajné služby využívají Polsko k vytvoření scénáře 3. světové války> falešná událost, kdy Rusko zaútočí raketou///.
( Polské vojenské bílé klobouky se snaží pohnout nekompromisními vojenskými vůdci proti operátorům CIA z NATO).
_Skutečné velení polské armády má přímé zpětné kanály na velení Ruska a vojenské kanály USA (bílé klobouky).
////

____
_Dlouho před polskými volbami jsem důrazně varoval, že se všechny tyto události stanou, protože Polsko míří do bouře roku 2024.

Vše, co se v Polsku děje, se musí stát…. Pád vlády v Polsku v roce 2024 na podzim zahájí Vojenské protokoly, které zablokují všechny vnější vlivy a směry a zavedou krátkodobé vojenské vedení . {To znamená operace Bouře, která byla vždy ZÁMĚREM///)

Očekává se, že POLSKO se zároveň postaví proti NATO ( CIA/MI6/UN OPS ).
USA zahájí MASOVÉ ODHALENÍ vojenské korupce mezi operacemi NATO a globální agendou////
>
>
>
>Německo se připravuje na masivní korupční skandál a velké události zasáhnou německou evropskou supervelmoc do konce jara a kolaps německé vlády začne s velkým nátlakem německého lidu a občanů, když se objeví supermasová inflace a panika a Německo uvidí jedny z největších protestů století a události blízké 3. světové válce, které spustí masové odhalení W.H.O . GATESE. PLANDEMIE
CIA. NATO KORUPCE

.
VÍCE NEŽ 40 ZEMÍ PO CELÉM SVĚTĚ ZAŽIJE PROBLÉMY SE ZASAHOVÁNÍM DO VOLEB A MASIVNÍ OBČANSKÉ NEPOKOJE>>>>> A VŠECHNY TYTO ZEMĚ ODHALÍ MASIVNÍ KORUPCI, KTERÁ VEDE DO SVĚTOVÝCH BANK. WEF . DAVOS CIA. DEEP STATE SVĚTOVÁ VOJENSKÁ AGENDA …

SVĚTOVÁ BOUŘE < Přichází 🔥 _____ SÁGA [EPSTEIN] OTŘESE SVĚTEM>>>> VČETNĚ [ OSN ] BRUSELEM.

ZA SCÉNOU>]; RON DESANTIS SE VZDÁ PREZIDENTSKÉHO VOLEBNÍHO KLÁNÍ A PLNĚ PODPOŘÍ TRUMPA< Už na začátku jsem vám říkal, že Desantis bude kandidovat na prezidenta ( a už tenkrát zasvěcené KABELY>]; naznačovaly, že ho armáda a Trump záměrně využívají…. Bylo mi řečeno, že spolu tajně spolupracují a že falešná nenávist a svár jsou jen Operace<) a že existuje plán, jak Trump pohltí Desantisovu stranu/voliče _ _v ČASE po září bude Desantis veřejně na pódiu vedle TRUMPA a bude mu veřejně vyjadřovat masovou podporu a také odhalovat klimatické změny a agendu WEF ( DAVOS) _____ NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD. + W.H.O. Chystají se prosadit světovou kontrolu uvnitř PANDEMICKÉ SVĚTOVÉ SMLOUVY, která má být schválena v květnu nebo brzy poté. (I kdyby Pandemická smlouva smlouva neprošla, Bílé klobouky. Armáda. Chystají se na DAVOS WEF WHO + GATESE++). ☝️ ( Tato událost je velmi důležitá. Souvisí s vojenským zásahem a ODHALENÍM DAVOSu. WEF WHO CIA ROCKEFELLER/ ROTHSCHILDS SVĚTOVÉ BANKY+ ATD).... _Toto je VELKÁ VELKÁ část důvodu, proč TRUMP+ demokraté a mnoho lidí uvnitř Senátu hodlají vystoupit, aby odhalili [ DAVOS] Světovou pandemickou smlouvu KORUPCE na národní a světové úrovni. __ Právě TEĎ_ bilionový průmysl a vyděračské korupční kruhy a sítě na praní špinavých peněz KABALA/DAVOS. WEF. WHO >SVĚTOVÉ BANKY>>>>>
>>>>>>>SPOJENÉ NÁRODY JSOU UVNITŘ MASIVNÍHO KOLAPSU<<<<<<< [sc name="wi" ][/sc] _ _ *PRÁVĚ TEĎ> SPOJENÉ NÁRODY ZAVŘELY SVOU KANCELÁŘ A HLAVNÍ POBOČKU VE ŠVÝCARSKÉ ŽENEVĚ A NA NĚKOLIKA MÍSTECH PO CELÉM SVĚTĚ AŽ DO ASIE.
( MSM uvádí, že OSN zavřela své kanceláře kvůli financování)

__
Rozumíte tomu, co se děje?
Nejmocnější elity jako Davos. BLACKROCK. Rothschildové/CIA/Rockefellerové nemají peníze na splácení svých operací světové struktury Deep State a masivně zadlužují své úplatkářské kruhy, vyděračské kruhy a své operace na praní špinavých peněz.
( Většina z nich má pouze 15% skutečných aktiv a skrytých peněz , o které se nechtějí dělit, aby financovali své operace).

Říkám vám už 4 roky, že jsou uvnitř masivního kolapsu. Zprávy o penězích na světovém trhu jsou falešné jako falešná čísla Wall Street a jsou falešné jako skutečné bohatství Oprah Winfrey…..> Většina miliardářů žije pod kontrolou falešného systému fiat peněz a nikdy nevidí své peníze pouze prostřednictvím digitálních čísel, která jsou hyper nafouknutá prostřednictvím pyramidového schématu.

Přestože> TRUMP. CHEYENNE MOUNTAIN. USSF. BÍLÉ Klobouky a operace SVĚTOVÉ aliance bylo možné ZRUŠIT pouze prostřednictvím jejich vlastních Plánů plandemie ……. BÍLÉ KLOBOUKY ZÁMĚRNĚ POSUNULY OPERACE NWO DEEP STATE O TÉMĚŘ 8 LET DOPŘEDU… To způsobilo, že vakcíny proti smrti se vyráběly v omezeném množství a většina z nich byla placebo na bázi fyziologického roztoku ( přesto na následky plného působení vakcín zemřelo celosvětově přes 16 milionů lidí a stále se to děje, protože imunitní systémy byly rozvráceny).

Prosazení plandemické agendy o několik let dříve („OPERACE TEORIE HRY“) způsobilo, že deep state korporace okamžitě zkrachovala, protože BLACKROCK okamžitě vyhlásil bankrot a miliony pojišťoven, bank a investičních firem byly během dvou let zavřeny po celém světě. DEEP STATE se z KOLAPSU NIKDY NEDOSTAL a VATIKÁN okamžitě stáhl všechny peníze a majetek, Rothschildové chtějí soukromě také skrýt svůj kolaps. Švýcarsko ( DAVOS / CIA/MI6 /MOSSAD) ukrylo všechny své poslední zbývající prostředky uvnitř hor.

Světový korupční systém je propojen prostřednictvím německých ELITNÍCH mocností, které jsou napojeny na dřívější CHAZARSKOU mafii, která dosadila Rockefellery a Rothschildy, kteří ovládají světové organizace a vlády prostřednictvím masivní korupce do OSN a jejich agendy. OSN( BRUSEL) NATO. NĚMECKO. UK .USA(Izrael) + stojí za válkami a vytvářením virů a vakcín smrti.

_Teď _ sledujete důležité VOJENSKÉ OPERACE HRAJÍCÍ DŮLEŽITÝ ZÁVĚREČNÝ ROK, kdy Aliance jde po OSN ( DAVOS/4ŘÍŠE ) CIA. + ETC

>Bílé klobouky vykreslují obraz, který ukazuje, že evropská ELITA DAVOS ETC+ je uvnitř světového převratu , a je zodpovědná za systém falšování voleb 2020 a 2023 prostřednictvím úplatků. [Ds] vojenská rozvědka ovládá sociální média, MSM, , vyděračský kruh nad americkými vládními složkami a celosvětový pedofilní vyděračský kruh obchodníků s lidmi >>>>[ EPSTEIN]

Téměř smrtící civilizační událost v průběhu..
Blízkost smrti znamená, že ZAŽIJEME velmi velmi TEMNÝ okamžik a budeme mít pocit, že jsme prohráli bitvu a válku ( smrt) …… Ale PLÁNOVANÉ JSOU MOCNÉ POHYBY VOJENSKÉ ALIANCE SVĚTOVÝCH OPERACÍ K ODHALENÍ WEF. DAVOS. W.H.O. GATESE. CIA. ELITY .[ DS] VOJENSKÉ ROZVĚDKY ATD. ATD. ATD. ATD. ATD. ATD. ATD. ATD. ATD. (již sledujete tyto ODHALUJÍCÍ UDÁLOSTI, které se dějí v reálném čase ).
__&
.
Připoutejte se, světoví vlastenci.

PLÁN na záchranu světa.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x