Nový kryptoměnový systém ovládaný globálními elitami

Nový kryptoměnový systém ovládaný globálními elitami

Dr. Vladimir Zelenko, americký lékař ukrajinského původu, známý propagací kombinace tří léků hydroxychlorochinu, síranu zinečnatého a azitromycinu jako součásti ambulantní léčby COVID-19, nazývané Zelenkův protokol, se domnívá, že virus SARS-CoV-2, který jej způsobuje, je biologickou zbraní.

Nový kryptoměnový systém ovládaný globálními elitami

Zelenko navíc uvedl, že podle jeho názoru byla vyvinuta i jednoduchá protilátka proti viru, ale světová globální elita tlačí na to, aby se co nejvíce lidí nechalo očkovat, což je podle něj způsob, jak je označit pro otrokářský systém Nového světového řádu.

„V roce 2015 Bill Gates prohlásil, že kvůli globálnímu oteplování je třeba snížit světovou populaci o 15 % pomocí vakcín,“ říká Zelenko. „Tentýž Bill Gates v roce 2020 řekl, že je třeba očkovat 7 miliard lidí. Takže řečnická otázka zní: Proč bych si měl vzít vakcínu pro své zdraví od někoho, kdo obhajuje používání vakcín za účelem snížení světové populace?“

Dále poznamenal, že v následujícím roce Klaus Schwab, německý ekonom a zakladatel Světového ekonomického fóra, vyslovil názor, že do deseti let (2026) budou všichni lidé označeni nějakou formou digitálního identifikátoru.

„Co to znamená a proč?“ Zelenko se zamyslel a pak vylíčil „sled událostí“.

„Je vyrobena biologická zbraň s protilátkou, která je potlačována a skrývána. Biologická zbraň je vypuštěna. Je nesmírně snadné ji léčit. Tato informace je však potlačována, přístup k těmto lékům je potlačován a lékaři, kteří se o to zasazují, jsou pronásledováni,“ řekl.

Dr. Zelenko pak připomněl, že vše, co se zdá dávat lidem naději v souvislosti se současnou pandemií, je „okamžitě očerňováno, dokonce i včasná intervence“.

Uvedl, že současná doporučení Národního ústavu zdraví v USA říkají, že „se COVID nemá léčit, pokud pacient „není v nemocnici s poškozením plic“.

„To nedělejte!“ varoval Zelenko.

Dodal: „Pak jsem si něco uvědomil. Všiml jsem si dvou patentů. Dělí je od sebe jeden rok, ale jsou propojené ve skládačce, v konceptu. Jeden byl z 31. srpna 2021, který popisuje … nanotechnologické inženýrství. V podstatě popisuje následující… Že v těchto vakcínách již existuje schopnost, technologie, která umožňuje měření biometrických údajů, to znamená srdeční frekvence, dechové frekvence, teploty, a pak přenos těchto údajů s vaší polohou třetí straně.

To mi vůbec nedávalo smysl. Ale pak jsem si uvědomil, že existuje další patent, který vlastní Microsoft. Ten si pamatuji nazpaměť. Je to mezinárodní patent WO202060606. Tohle se nedá vymyslet. Ten patent popisuje propojení přenosu biometrických údajů s kryptoměnou.

Microsoft samozřejmě založil Gates, který je i nadále generálním ředitelem společnosti.“

Od letošní zimy se v televizních reklamách propagujících kryptoměny objevují i velké hvězdy jako Matt Damon nebo quarterback NFL Tom Brady.

„Pak jsem to pochopil,“ pokračoval Zelenko. „A mimochodem, rok 2026, kdy má být každý označen digitálním průkazem, říkejme tomu vnitřní osvětimské tetování, je rok před začátkem platební neschopnosti Medicare a začátkem ekonomického kolapsu. A tak se mi skutečná agenda stala zřejmou“.

„Nikdy nešlo o zdraví. COVID-19 se snadno léčí. Vždy šlo o využití strachu a masové psychózy, aby se 7 miliard lidí dobrovolně nechalo naočkovat technologií, která jim umožní účastnit se nového systému založeného na kryptoměnách, systému, který bude svět používat pro finance,“ pokračoval.

„Fiat měna a všechny tradiční způsoby transakcí zmizí. Jediný způsob, jakým se skutečně budete moci účastnit transakcí, řekněme nákupu chleba, je mít vysílací senzor informací s vaší polohou. Je to znamení šelmy. S tím pak můžete koupit chléb pro svou rodinu,“ vysvětlil.

Svět se v příštích několika letech změní, a to dramaticky, a ne způsobem příznivým pro svobodu a volnost.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x