Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 8.12.2023

QAnon

Země číslo 1 na světě s datovou základnou prvního stupně a nejlepší sítí IT je Nový Zéland s národní zdravotnickou , vládní a vakcinační datovou základnou.

>A jedna osoba, která měla na starosti budování datového systému a byla zodpovědná za síť prvního stupně, se právě přihlásila jako whistleblower se zatajenými údaji z vědecké sféry Novozélandské vlády
,zdravotní péče a datových záznamů první úrovně. A ukazuje, že každý čtvrtý člověk, který si vzal vakcínu, umírá. Barry Young, který měl na starosti základnu Tier one days, říká, že cítil, že je jeho povinností a posláním skrze Boha udělat správnou věc a odhalit pravdu o úmrtích na vakcíny, a že věděl, že ho za to zatknou a srazí na kolena v rozhovoru s předním novinářem v zemi. Během několika hodin po rozhovoru byl Barry Young zatčen a spolu s novinářem byl obviněn i jeho právník ( nyní se Novozélandská vláda snaží příběh překroutit)…… Naštěstí se ROZHOVOR a PRAVDA již dostaly na světovou síť a očekává se, že během několika dní dosáhnou více než miliardy zhlédnutí.

_Pentagon, který prosazoval vakcíny, má nyní svého vlastního lékaře, který vystupuje a říká, že srdeční selhání mezi vojáky vzrostlo o více než 900 %, což pochází z jejich vlastní armádní databáze a bylo odhaleno poručíkem Tedem Macie.
>Data Pentagonu ukazují, že v roce 2022 došlo mezi piloty k téměř 1000% nárůstu srdečního selhání: whistleblower

Aktuálně v Kongresu hovoří hlavní whistlebloweři z Amerických a špičkových pojišťovacích agentur v EU ( kteří mají k dispozici obrovské množství údajů o úmrtích klientů pojišťoven, k nimž došlo bezprostředně po podání vakcín, jejichž míra stoupla o 700 %, zatímco úmrtí neočkovaných zůstala stejná) s Kongresem a získávají ochranu, aby se mohli přihlásit jako whistlebloweři.

_Za scénou]]; Bílé klobouky Kongresu a Senátu jdou po krytí vakcín a korupci, které spojí celosvětové operace ELIT, které řídí globalisté ( v současné době několik senátorů a kongresmanů již prozradilo informace o ELITÁCH ovládajících WHO . napojených na Gatese > WEF).
> Senát čeká na operace vojenské alliance v několika zemích, aby odhalil HLAVNÍ whistleblowery ve zdravotnickém průmyslu, vojenských sítích a vládních orgánech,>>> včetně 2024 vojenských úniků informací o vytvoření COVID a plánované vakcinační agendě z let 1999 2007 2013 <<< _____ MASIVNĚ se prolamují zdi< pandemie COVID, kterou vytvořil člověk, vytvoření viru člověkem a vakcíny smrti vytvořené člověkem!!! A děje se to a roste to v reálném čase a v zákulisí zdravotnický průmysl, lékaři a jejich představitelé čelí pravdě, že pomohli zabít miliony lidí na celém světě..... PRAVDA začíná prosakovat a dochází k velké panice, protože zdravotnické systémy po celém světě žádají vlády, aby cenzurovaly internet a zavíraly whistleblowery a svobodu slova. Nastává PANIKA, protože vědí, že TOP WHISTLEBLOWEŘI PŘICHÁZEJÍ A ZÁHADNĚ SE DĚJÍ MASIVNÍ ÚNIKY DAT< _____ _Operace globalistické deep state kabaly selhává ve velkém měřítku ZA SCÉNOU>];
MASIVNÍ PANIKA UVNITŘ W.H.O. A WEF, PROTOŽE JEJICH POČÍTAČE A SYSTÉMY BYLY V POSLEDNÍCH 3 MĚSÍCÍCH NAPADENY KYBERNETICKÝMI ÚTOKY.
( [] zoufale se snaží úniky dat utajit).

______
Co se stane, když jsou Izraelské peníze napojeny na Antonyho Blickena, Obamu, Bushovu CIA, MOSSAD , [EPSTEINA]… GEORGE SOROSE
KONTROLA NAD AMERICKÝMI SOUDY ?
Jak Izrael financoval DNC a uplácel kongresmany a senát, aby se dostali pod Izraelskou moc a kontrolu?
Jak Izrael ovládá YouTube, Google Facebook?
Jak dlouho má CHAZARSKÁ mafie ( Rothschildové , Rockefellerové pocházejí ze stejného regionu a oba financovali 1. světovou válku 2. světovou válku s Bushovými a rodinami Bilderburské skupiny ( DAVOS +WEF +IMF +ETC) kontrolu nad většinou světových voleb* Už se to děje a událostí přibývá<<<<< Vše směřuje ke zločinům proti lidskosti. _nezapomeňte, že klíčem je >[ INFILTRACE]
ZA SCÉNOU>]; Bílé klobouky uvnitř OSN tlačí na válečné zločiny a zločiny proti lidskosti proti Izraelskému vůdci Netanjahuovi. A Valné shromáždění OSN tlačí na světové soudy, aby v roce 2024 vznesly proti NETANYAHUOVI OBŽALOBU.
( V téže době bude mít skutečný Dobrý Izraelský lid ve své zemi revoluci a dojde k vojenskému převratu proti Falešným CHAZARŮM]; MOCNÁ ZPRAVODAJSKÁ SLUŽBA POMÁHÁ

Velké probuzení vede k SUPER INTELIGENCI a pochopení, proč bylo lidstvo tak dlouho drženo v nevědomosti.

OBOJÍ – DEEP STATE a Bíle klobouky ALLIANCE chtějí odhalit MOCNOU SKRYTOU TECHNOLOGII…… Ale jen jeden z nich chce špičkovou technologii využít k záchraně lidstva.

A jen jeden se radí s budoucností.
Energie nulového bodu]]]TESLA. NEKONEČNÁ ENERGIE JE NEKONEČNÉ POZNÁNÍ UKRAJINSKÁ ARMÁDA. VLÁDA JE VE VOLNÉM PÁDU A DOCHÁZÍ K MASIVNÍMU ROZDĚLENÍ< _Od vnitřních vražd velitelů a Ukrajinských vládních činitelů až po Zelenského ve strachu o život. Za scénou>]; Zelenskyj již přesunul miliardy na účty ve Švýcarsku a na ostrovech a v USA.

ZA SCÉNOU>]: CIA A VLÁDA USA V SOUČASNÉ DOBĚ PŘIPRAVUJÍ ZELENSKÉMU AMERICKÝ PAS A PŘEDSTAVITELÉ CIA HO CHTĚJÍ NA FLORIDĚ.

____
Děje se toto . Zelenskyj zabil téměř půl milionu vlastních lidí ( a většina z těch Ukrajinců byli vojáci a specialisté ve vojenském věku ) a vysídlil více než
10 milionů ukrajinských žen, dětí a starců.
_Nejvyšší Ukrajinští vojenští velitelé se dostali k vojenským únikům, že Zelenskyj a jeho kabinet s vládními úředníky byli všichni podplaceni CIA. Světovou bankou. Nato.mi6 a globalisty, aby rozpoutaly válku, která by v naději vedla k tomu, že NATO OVLÁDNE MOSKVU RUSKO A PŘEVZME RUSKÝ HDP A TRILIONY V JEDNOM Z NEJVĚTŠÍCH ZÁSOB LITIA NA SVĚTĚ.
A NATO/OSN/DAVOS CIA měly v plánu zabít miliony Ukrajinců prostřednictvím zástupné války, která by získala světovou podporu ( což znamená biliony na obnovu Ukrajiny za světové peníze a vliv a přeměnu Ukrajiny zpět na mocenský dům pod kontrolou Chazarů a měly v plánu přivést židovský národ v rámci osídlovacích operací a vybudovat Ukrajinský národ.
Věnovat Rothschildům a Rockefellerům ČERNOU INFRASTRUKTURU a udělat z Ukrajiny největší SYSTÉM PRANÍ PENĚZ NA SVĚTĚ A UZEL GLOBALISTICKÝCH OPERACÍ S PŘIPOJENÍM NA RUSKÉ LIDI A NOVÉ INFRASTRUKTURY < ( ale nyní tento plán selhal) AKTUÁLNĚ _ EVROPSKÁ UNIE A SPOJENÉ STÁTY/ Biden vřelé odříznutí Ukrajiny bez peněz a příprava pro svět na špatné zprávy z Ukrajiny. _Náčelník generálního štábu Ukrajinské armády povstává proti Zelenskému a cia a mi6 nemohou zastavit blížící se převrat. _ Zelenskyj má velký strach, protože věří CIA. Mi6 se ho pokusí zabít... ale Zelenskyj má u svých nejbližších spojenců [ KILLSWITCH] pro případ, že by se mu něco stalo ( to znamená, že má všechny důkazy cia.mi6 . NATO un . Globalisty použili k vytvoření zástupné války a plánovali zabít miliony Ukrajinců pro získání sympatií mockingbird operací. Zelenskyj ví, kde jsou pohřbena drahocenná těla ( zná všechny zpravodajské informace CIA/ NATO/ Davosu / operace na Ukrajině..... Proto ho CIA nezabila v rámci operací pod falešnou vlajkou. _za scénou>]; Rusko se již pokusilo Zelenského přivézt do Ruska pod ochranou, pokud by odhalil operace deep state před soudy světového vojenského tribunálu.
Ale mi6 .cia MOSSAD už Zelenskému vyhrožují………. Jediné, co teď může cia udělat, je vyvést Zelenského z Ukrajiny

___
Za scénou>[: NATO SE HROUTÍ
Celý důvod, proč NATO existuje, je ten, že chce porazit Rusko.
Nebo chtělo bránit své místní země proti sovětskému impériu , které už více neexistuje.
>.. Nyní členské země NATO vidí, že NATO ukradlo zemím peníze a lhalo o vojenských vítězstvích a hodnocení… A země NATO nevidí potřebu NATO, protože selhal jejich jediný úkol porazit Rusko.
NATO nedokázalo poskytnout vojáky a armádu k porážce Ruska. A nyní se Turecko plánuje zapojit do války na Blízkém východě a opustit NATO .
_
_
_
Už dávno jsem vám řekl, že NATO se hroutí.
Už dávno jsem vám říkal, že na Ukrajině v tichosti probíhá vojenský převrat.

_Nyní jsou CIA a ministerstvo obrany v tiché válce, protože CIA plánuje obvinit ministerstvo obrany z neúspěchu války na Ukrajině./) Ale uvnitř ministerstva obrany ( generálové v bílých kloboucích. Velitelé se připravují na Bouři a odhalení korupce CIA spojené s Americkým vojenským převratem v roce 2020 kvůli ukradeným volbám a MASIVNÍ korupci spojené s FBI. Prezidenty. Deep State vojenských zpravodajských služeb< ) _____ Deep State v Evropě je v panice, protože operace CIA jsou ve volném pádu. Projekty WEF ohýbají odhalené celosvětové velké probuzení ( vojenské )projekty. Kolaps NATO v reálném čase. Nad Evropou se schyluje k BOUŘI a velký KOLAPS ovce probudí, až padnou banky< _2024 rok, který si zapamatujeme, protože WHISTLEBLOWEŘI Z ARMÁDY, BANKOVNICTVÍ, ZDRAVOTNICTVÍ, VLÁD, ESTABLISHMENTŮ>>>> POSTUPUJÍ NAPŘED//
___
Děje se spousta věcí Patrioti!!!!!

Velké probuzení
WWG1WGA

Trump dává COMMS instalovat vojenskou moc nad modrými státy a ukončit násilí a antifu a korupci v modrých státech >>>>>>>>>>>>>>>1785 zákon o povstání////

Máte víc, než si myslíte

Obvinění Huntera Bidena< Ministerstvo spravedlnosti ve čtvrtek vzneslo nové obvinění z trestného činu proti synovi Amerického prezidenta Joea Bidena, Hunterovi. Tento příběh se bude rozrůstat a od roku 2017 se rozrůstá ... A souvisí s jeho notebookem, který je napojen na vojenské operace, praní špinavých peněz na UKRAJINĚ, jP Morgan a samozřejmě EPSTEINA. _ Ať se stane cokoli, vše bude spojeno s největší korupcí v dějinách USA, protože Biden financoval biolaboratoře a obchod s lidmi....... Všechno to bude souviset s NATO. OSN. A OBROVSKÁ MASIVNÍ STOPA NAPOJENÁ ZPĚT NA PODESTU. CLINTONOVÝCH. OBAMU CIA Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
6 měsíců před

Válečné zločince Dunnovou a Bushe na gitmo a likvidovat!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x