Ve sklepě Gavina Newsoma byla nalezena kobka s dětským pornem

Gavin Newsom s detmi

Zahanbený kalifornský guvernér Gavin Newsom měl postranní úmysly bydlet ve svém luxusním sídle za 4 miliony dolarů, a ne v guvernérské rezidenci, jak je zvykem u guvernérů všech 50 států, protože mariňáci, kteří ho 1. listopadu zatkli, se vrátili do jeho domu ve Fair Oaks a učinili šokující objev: ve sklepě domu o rozloze 7 500 metrů čtverečních byla kobka s dětskou pornografií.

Gavin Newsom s detmi

Zdroj z JAG sdělil redakci, že 2. listopadu navštívil sídlo průzkumný tým námořní pěchoty, aby „shromáždil důkazy“ a zjistil, zda se paní Newsomová a čtyři děti manželů stále ukrývají v místnosti, kam utekli ráno v den Newsomova zatčení.

„Dům se zdál prázdný a mariňáci nedokázali říct, jestli je rodina stále zavřená v “bezpečné místnosti”. Použili termovizi a akustické zařízení, ale stále si nebyli jistí. A nechtěli do místnosti proniknout s výbušninami a děti zranit nebo zabít,“ uvedl náš zdroj.

Pak se jim to vyplatilo. Při prohlídce Newsomovy kanceláře našli mariňáci pod Newsomovým psacím stolem Jason Scott Castillo za 8 000 dolarů skryté dveře, které ústily do nemyslitelného – do komnaty s manželskou postelí pokrytou vycpanými zvířaty a obklopenou videokamerami. Po místnosti bylo rozházeno několik párů dětských pyžam. Také mariňáci získali ze zamčeného trezoru pod postelí množství SD karet a Compact Flash karet. Údajně si prohlédli úryvek, ze kterého se jim zvedl žaludek. Ukazovala mladou dívku – nikoliv jedno z Newsomových dětí -, jak provádí orální sex na pošpiněném guvernérovi.

Tento odporný zločin je o to odpornější, že Newsom má čtyři děti v předškolním věku: Montana Tessa – 12 let, Brooklynn Stacia – 8 let, Dutch William – 5 let, a Hunter – 10 let, kterého Gavin a jeho žena Jennifer pojmenovali na počest Huntera Bidena, podle přátel páru.

„Nález doplní obvinění proti Gavinu Newsomovi – pokud přežije. Máme toho na něj hodně, ale až doposud nebyl na našem pedofilním radaru,“ uvedl náš zdroj.

Newsom zůstává v bezvědomí a je intubován ve vojenském zdravotnickém středisku loajální hnutí „Bílých klobouků“.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x