Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 25.2.2024

QAnon

ALEXEJ NAVALNYJ> AGENT CIA/MI6, KTERÝ BYL ZÁMĚRNĚ NASAZEN DO OPERACÍ, ABY SE STAL RUSKÝM PREZIDENTEM. < ⚠️ NEÚSPĚŠNÉ OPERACE///

Tady je PRAVDA ;
_NAVALNYJ byl kontaktován/ CIA + MI6 informátory v Rusku na začátku roku 2000 v rámci operací CIA, která zahajovala barevnou revoluci [ převrat] proti Putinovi pomocí vysokoškolských studentů.
( CIA dobře věděla, že bílé klobouky jako admirál Rodgers a několik generálů a plukovníků dobře věděli, že 911 byla vnitřní práce CIA/DARPA/ [ ds] U.S. MIL. s elitami na zahájení Patriot act ( špehovací programy na občany U.S.> velitelé U.S. armády na vystopování bílých klobouků, kteří byli proti deep state) .. Věděli také, že útok 911 byl na ukradení a ukrytí bilionů dolarů z amerických daní uvnitř operací Pentagonu ……. A generálové bílých klobouků jako Wesley Clark všichni věděli, že útok 911 byl iniciační plán a událost pod falešnou vlajkou, aby se začaly plány deep state na vyvolání válek na Středním východě a šlo se po ropě a převálcování nepoddajných zemí jako Írán. Libye a 3 další země v regionu..

>Deep state Rockefellerova CIA + [ ds] armáda si byli vědomi, že existuje aliance BÍLÝCH Klobouků s Ruskem, Čínou a EU….. A deep state věděl, že Putin v roce 2002 zlikvidoval operace CIA/mi6/mossad v Rusku a Putin bral všechny peníze z operací a dělal vojenské čistky v Rusku.

_KABALA/CIA iniciovala plány na svržení Putina a zahájení barevné revoluce, převratu.
>Navalnyj byl kontaktován prostřednictvím studentských operací CIA a prověřen ( CIA našla svého člověka…. normálního člověka z ulice bojujícího za revoluci ) a po čase byl Navalnyj přivezen do Spojených států na Yaleovu univerzitu, kde probíhaly tajné výcvikové programy CIA. .právě zde CIA rozhodla o operacích, které měly Navalného dosadit na post budoucího prezidenta Ruska.
( prezident Dmitrij Medveděv, který byl dosazen Putinem, chtěl nakonec zůstat u moci //// Medveděv tiše spolupracoval s vedením CIA a poskytl Navalnému plné mediální pokrytí, aby zdiskreditoval Putina) a pokusil se o převrat//////.
_
_Pokus o převrat se nezdařil a Putin v roce 2012 znovu získal moc

>NAVALNYJ byl v roce 2013 obviněn ze zpronevěry peněz ze státní dřevařské firmy a podvodu s miliony ve prospěch svého kamaráda, který dřevo z dřevařské firmy prodal a Navalnyj vyplatil odměny guvernérovi a oligarchům ( aktiva CIA).
Spolu s Petrem Oficerovem, majitelem společnosti Vjatka Logging Company (VLC), ukradl Navalnyj v roce 2009 ze státního podniku Kirovles přes 10 000 metrů krychlových dřeva, když byl poradcem liberálního gubernátora Kirovské oblasti Nikity Bělycha. VLC měl dřevo koupit za nižší než tržní cenu a Navalnyj zřejmě pomohl nevýhodnou zakázku smluvně zavázat. Navalnyj a Ofičerov byli obviněni ze zpronevěry státních prostředků a zpronevěry podle článku 160 trestního zákoníku Ruské federace.

( Tímto způsobem chtěl Putin zatknout Navalného a nechtěl, aby se veřejnost dozvěděla, že Navalnyj je špionem CIA a že byl nasazen na budoucí prezidentský úřad….. Zatčení Navalného dalo Putinovi čas, aby zjistil, kdo jsou zrádci v jeho vládě, kteří pracují na dalším pokusu o převrat)
>Po odpykání trestu ve vězení byl Navalnyj propuštěn na svobodu a mohl odjet z Ruska do Německa ( falešná zpráva o otravě byla prosazena posměvačnými médii CIA a několik lékařů potvrdilo, že žádný jed nebyl nalezen. Ale pravdivý příběh byl utajen)

_brzy poté, co CIA vytvořila dokumentární filmy pro Navalného ( natočené během několika týdnů , všechny záběry a střih a speciální efekty a hudební partitury a natáčení na místech …..
> Žádný hollywoodský tým není tento týden vybaven tak, aby takový dokument natočil během týdnů…
SKUTEČNÁ PRAVDA, DOKUMENT VYTVOŘILA CIA A DALA HO NAVALNÉMU …..
>A velký nátlak CIA OPERACÍ MOCKINGBIRD VYTVOŘILO > DOKUMENTÁRNÍ FILM O JEHO ŽIVOTĚ///. > a byly vytvořeny plány, aby se Navalnyj vrátil do Ruska a byl znovu zatčen… .

CIA mu slíbila, že počátkem roku 2023 dojde v Rusku k vojenskému převratu na základě dohody trojitého agenta MI6 a CIA PRIGOŽINA > VŮDCE WAGNEROVY SKUPINY ( tento neúspěšný pokus o vojenský převrat byl falešným pokusem PRIGOŽINA , který v zákulisí spolupracoval s Putinem a poskytoval informace o CIA OPERÁTORECH uvnitř Ruska).

Plán CIA na dosazení Alexeje Navalného na post příštího prezidenta Ruska pro rok 2024 MISTROVSKY ZKLAMAL… Nakonec měl Navalnyj pouze 2-5% podporu ruského lidu. Jen v západním zpravodajství CIA Mockingbird News , byl Navalnyj oslavován jako velký hrdina.
( Toto vyprávění bylo celé protlačeno proto, aby byl Navalnyj protlačen do pozice ruského prezidenta)

Neúspěch operace CIA, která se pokoušela o barevný revoluční puč, a panika z toho, že se Navalnyj chystá přejít na proputinovskou stranu a stát se whistleblowerem, vedly k Navalného vraždě.
*CIA vnitřní práce. Prostřednictvím manipulátorů a aktiv přes mafiánské konexe se mohou dostat téměř ke každému člověku ve vězení v Evropě.
(mnozí lidé ze zpravodajské komunity tvrdí, že ho 48 hodin předtím otrávil jeho vlastní právník a přinesl mu lék přímo jménem CIA).
__
Pokud chtěl Putin Navalného zabít, měl na to 22 let a stovky příležitostí s profesionálními a vojenskými zabijáky.
Proč ho Putin nikdy nezabil?

Hrál si Navalnyj na trojitého agenta?

___
*(Poznámka na okraj pro čtenáře)
_Nejsem Putinův obhájce.
Jen uvádím skutečné ZÁKULISNÍ OPERACE, KTERÉ ZAHRNUJÍ NĚKOLIK ZEMÍ A VEDOUCÍ LIDI SPOJENÍ S CELOSVĚTOVOU VOJENSKOU OPERACÍ NA ZNIČENÍ DEEP STATE.
____
WWG1WGA

DEEP STATE W/globalisté+CCP iniciují >BETA _CYBER-ÚTOKY na USA.
____
Skutečná sluneční erupce se nezaměřuje pouze na síť AT&T (pokud by šlo o skutečnou sluneční erupci, která by zatemnila mobilní síť, ovlivnila by také 100 různých korporací a SAT, včetně Space x).

Tady je, co se skutečně děje
👇
KABELY>]; U.S. CIA+MI6 NATO DAVOS GLOBALISTÉ + [ DS] ARMÁDA+[ ds] Intel
Už dlouho mají plány na útok na Čínu.
_Válka Ukrajiny s Ruskem byla jen branou k útoku na Čínu.

>PRAVĚ TEĎ_Vojenská aliance instruuje několik různých mocných národů a jejich velení a armádu CIA/Rockefeller/Rothschild+mi6+NATO +DAVOS +GLOBALISTÉ+ETC+ vojenských operací, aby šli po > _ČÍNĚ ( ČKS je součástí operací CIA/Rockerllers + + na svržení čínské aliance BÍLÝCH Klobouků s PUTINEM. MÓDÍ, BIN SALÁM+TRUMP+EU VOJENSKÁ ALIANCE BÍLÝCH KLOBOUKŮ)

_Již nějakou dobu vám říkám, že uvnitř Číny vypukne vojenská občanská válka („převrat proti převratu“), protože XI se snaží ČKS ZRUŠIT.
> Posledních 10 let špionážní kruh CIA ( Rockerfellerů/ Rothschildů+) a kontrola CIA nad velkou částí ČKS/Číny byla XIEM zničena ( Dokonce i New York Times o tom informoval již v roce 2017, kdy byl zvolen Trump, že ČÍNA ZRUŠILA americké špionážní operace a zabila agenty CIA…..
////.. Do dnešního dne byly v Číně za XIHO zabity tisíce špionů CIA a amerického ministerstva zahraničí a Mi6 , Mossadu)

V SOUČASNÉ době> NĚMECKÝ GENERÁL HARALD KUJAT , někdejší předseda NATO a velitelství a náčelník štábu německých ozbrojených sil, informuje vysoké německé velitele a německé představitele, včetně Řecka, Turecka, Itálie, Francie, Spojeného království, Španělska a AUSTRÁLIE, o probíhající korupci v NATO.
_v brífincích generála Haralda Kujata popisuje a poskytuje kompletní INTEL a stvrzenky o CIA, MI 6 , KORUPCI NATO (VŮDCI A VOJENSKÉ SÍLY) a jejich PRAVDIVÝCH PLÁNECH na útok na Rusko a plánech, které se již dlouho chystají na útok na Čínu ( tyto operace již začaly)

_Generál Kujat soukromě podporovaný německými vysokými veliteli a americkými operacemi Cheyenne mountain ALLIANCE a EU bílými klobouky ALLIANCE hodiny podrobně popisuje, jak síť pere peníze prostřednictvím vojenských zbraní a vojensko-průmyslových sítí řídí operace a jak zahájili své plány na útok na Čínu prostřednictvím tchajwanských zástupných válek a válek s Ruskem.
_Poslední dva měsíce generál Kujat otevřeně veřejně přednášel o celé NATO KORUPCI A PLÁNECH DEEP STATE… (ale nyní informuje několik evropských vojenských a vedoucích představitelů o tom, co se skutečně děje….. Že USA využívají země NATO ke státní plné válce proti Rusku a ČÍNĚ)

>V EU panuje velká panika, protože vojenské velení se připravuje na otevřený puč proti deep state systémům.
(„BOUŘE“) operace
_KABELY>]; Velké probuzení zasahuje evropská vojenská velení, která byla kdysi neutrální vůči záležitostem deep state ( nyní mnohem více rozumí globalistické CIA MI 6 / švýcarské DAVOS ELITY++velmoci, která řídí jejich země a jejich [ ds] armádu.
_Velká panika v NATO, protože Turecko plánuje brzy opustit NATO a připojit se k BRICS.
( Turecko je největší vojenskou silou NATO…
To brzy skončí,,<) ____ Nyní byste měli pochopit, proč JFK . TRUMP. PUTIN XI MODI BIN SALÁM VŠICHNI NENÁVIDÍ CIA A KDO JE OVLÁDÁ Během studené války v Rusku CIA MI6 Mossad> Rockefeller/Rothchildové využili devastace a vytvořili v zemi masivní operace na praní špinavých peněz a masivní korupční systémy.
. Když se Putin dostal k moci, nejprve předstíral, že je přítelem USA, a restrukturalizoval finanční instituce a napumpoval do Ruska peníze a obnovil systémy a získal si lásku své země… Teprve potom šel přímo po globalistických operacích CIA ( banky. Rusko msm. politici , barevná revoluční hnutí atd.) ve své zemi a zabavil jejich peníze.

ZE SCÉNOU>]; ZADNÍ KANÁLY
AMERICKÁ ARMÁDA SPOLUPRACOVALA S RUSKOU ROZVĚDKOU A VYTVOŘILA MOCNOU ALIANCI, KTERÁ MĚLA ZNIČIT CIA+ETC+ELITY GLOBALISTICKÝCH OPERACÍ ….. Tyto operace se brzy staly známými jako BOUŘE< _ _Nyní nastává PANIKA V ČKS ( KOMUNISTÉ), protože XI. pokračuje v předsunutých operacích s cílem zlikvidovat ČKS a rozdělit Čínu na samostatná sjednocená území. ČKS spolupracuje s globalisty. CIA. Mi6 Rockefellerů, proto XI ZABIL VŠECHNY AMERICKÉ ŠPIONY a rozbil operace špionážních kruhů, které spolupracovaly s ČKS. (> Není náhoda, že XI začal zabíjet a ukončil operace CIA Rockefeller+ ve své zemi několik týdnů poté, co se TRUMP STAL PREZIDENTEM……. Není náhoda, že XI přijel na setkání s MUSKEM ( vrchní velitel v USSF dosazený Trumpem + Cheyenne mnt.)

_
Aliance bílých klobouků už dávno věděla, že KABALA/ DEEP STATE/ GLOBALISTÉ chtějí napadnout Čínu a vyvolat válku s Ruskem, aby převzali jeho HDP a moc a zdroje, proto chtěli vytvořit plně globální kontrolovaný mocenský systém zvaný NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD.
(JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA)

>Nyní nastává velká panika u Globalistů s oslabenou mocenskou strukturou ČKS, která se hroutí, a [ ONI] ZAČÍNAJÍ první
> test> BETA TEST> CYBER ATTACK proti USA.

___
Bezpečnostní opatření po největších kybernetických útocích, které se odehrají v roce 2024 ve světové historii…….. Ale to všechno se musí stát.
Už dlouho vám říkám přátelé a Patrioti, abyste se připravili na 10 dní temnoty a vojenské protokoly, které budou zahájeny poté a vše povede k vojenským tribunálům téměř ve všech velkých zemích ( to je oslava, kterou TRUMP dává COMMS na rok 2025 jeden rok oslavy)
_
Tak to muselo být.

Vojenská cesta je jediná možná.
____
🎥
ZADNÍ KANÁLY JSOU DŮLEŽITÉ

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
4 měsíců před

Navzdory všem intrikám Čína je pevnější než byla, Rusko je nejsilnější a politicky pevné. USA a NATO a EU se rozpadají.

Kim
Host
Kim
3 měsíců před

Jsem zvědav na Trumpovo proroctví, že po Velikonocích bude vymalováno.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x