Alec Baldwin se v roce 2007 pokusil o pasáctví své nezletilé dcery Ireland

Alec Baldwin

Vyšetřování Donalda J. Trumpa ohledně střelby na Aleca Baldwina odhalilo nechutné sousto informací, které zůstaly 14 let nezveřejněny. V roce 2007 se Alec Baldwin dostal na titulní stránky novin poté, co se stal veřejně známým rozvášněný hlasový vzkaz, který poslal své dceři Ireland. Maniakální Alec Baldwin v něm Ireland, které tehdy bylo 11 let, nazval „nevychovaným, bezohledným prasátkem“ a všemi krutými jmény pod sluncem, protože, jak později tvrdil, zmeškala plánovaný telefonát s ním.

Alec Baldwin

Trumpovi vyšetřovatelé, kteří v současné době vyšetřují Baldwinovu střelbu a vyslýchají spolupracovníky a přátele rodiny, však náhodou narazili na skutečný důvod, proč Baldwin slovně napadl svou malou dceru.

Vyšetřovatelé v pondělí hovořili s herečkou Kim Bassingerovou, Baldwinovou bývalou manželkou a Irelandovou matkou. Doufali, že se dozvědí, zda Alec Baldwin někdy vyjádřil touhu někoho zavraždit i ve skutečném životě, nejen ve filmu. Bassingerová se však chtěla svěřit s něčím jiným.

Vyšetřovatelům řekla, že Baldwin jejich dceři nadával, protože se odmítla účastnit dohody o „výměně dcer“ s jinými vysoce postavenými hollywoodskými celebritami.

Bassingerová vyšetřovatelům řekla, že se v této věci zavázala mlčet, aby Aleca a Ireland ochránila před mediálním tlakem, ale nyní, po zastřelení Halyny Hutchinsové, se cítila nucena zveřejnit pravdu, protože jí to poskytlo „osvícený pohled“ na to, kdo Alec Baldwin ve skutečnosti je.

„Takže jsem samozřejmě nechtěla, aby Ireland, tehdy malá holčička, byla zapletena do této všudypřítomné nemoci, která zachvátila celý průmysl. Víte, co mi Alec řekl? Dělají to všichni, to je to, co řekl. Řekla jsem mu: To sakra ne, s tím bychom nesouhlasili, a on se přesto snažil Ireland dotlačit k návštěvě svých přátel. Tak tomu říkal,“ řekla Bassinger vyšetřovatelům.

Dodala, že části nechvalně proslulého hlasového záznamu byly vymazány a nikdy nebyly zveřejněny. Na kompletní nahrávce podle ní Alec Baldwin říká: „Budeš poslouchat tatínka a budeš si hrát s jeho kamarády jako hodná, malá holčička“.

Bassingerová řekla, že lituje, že proti Alecovi nezaujala tvrdší postoj.

Když se jí vyšetřovatelé zeptali na jména celebrit, s nimiž chtěl Alec vyměnit dceru, Bassingerová se odmlčela a řekla, že doufá, že Alec za své zločiny zaplatí, ale že na sebe nechce přivolat hněv odporných celebrit, které jsou stále aktivní v průmyslu „výměny dětí“.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x