Kate Middleton byla zavražděna při Iluminátské krvavé oběti

rod Windsorů

Princezna z Walesu Kate Middletonová byla zavražděna při krvavé oběti iluminátů, tvrdí nejlepší přítelkyně princezny Diany, která také prozradila, že rituální vražda byla dlouho plánována jako součást temných okultních tradic královské rodiny.

Podle Christine Fitzgeraldové, která tvrdí, že stejně jako její přítelkyně princezna Diana byla i Middletonová pečlivě vybrána pro roli oběti díky své osobnosti a pokrevnímu původu, byla skutečnost, že Kate bude obětována, veřejným tajemstvím mezi Britskou aristokracií již několik let.

Veřejnost v Británii i po celém světě požaduje, aby královská rodina zveřejnila důkazy o svém životě, a žena, která byla kdysi Dianinou nejlepší přítelkyní, vyzývá svět, aby si uvědomil temnou pravdu o luciferiánském rodu Windsorů.

Jak vysvětluje Christine Fitzgeraldová, Middletonová se svou osobností a pokrevním původem dokonale hodila pro roli královské rituální oběti.

Podle asistentů v paláci se Kate vždy snažila hrát svou roli při podpoře agendy elit.

Od doby, kdy se Middletonová naposledy objevila na veřejnosti, uplynulo již více než 80 dní. Od té doby byly v mainstreamových médiích zveřejněny tři údajné fotografie princezny z Walesu.

Naneštěstí pro královskou rodinu se rychle ukázalo, že všechny tři tyto fotografie jsou photoshopové podvrhy.

Chvíli o tom přemýšlejte. První falešná fotografie vyvolala titulky po celém světě. Královská rodina chápe, jakou míru spekulací to vyvolalo. Za jakých okolností by na tento rozruch reagovala zveřejněním druhé falešné fotografie?

…A pak třetí?

V tuto chvíli i normální diváci CNN, kteří si myslí, že Michelle Obamová a Brigitte Macronová jsou vzory ženskosti, chápou, že královská rodina není zcela transparentní v tom, co se zde děje.

Dokonce i novináři z Guardianu naskakují na vlak trutherů Kate Middletonové.

Přiznejme si to. Královská rodina byla zahnána do kouta a zoufale se snaží zločin ututlat. Podle Fitzgeraldové král Charles a královská rodina chápou, že nemohou zopakovat stejný kousek, jaký se jim povedl s princeznou Dianou, která předem věděla, že je její život ve vážném ohrožení.

Doba se od Dianiny smrti změnila a lidé se probouzejí. Britská koruna by nepřežila další rituální oběť vykonanou před zraky tisku v ulicích jednoho z největších Evropských měst.

Místo toho tentokrát královská rodina musela zamést stopy a předstírat, že je vše v pořádku a princezna z Walesu nebyla rituálně zmasakrována v souladu s prastarou královskou okultní tradicí.

Lidé se však ozývají. Poskládejme si kousky skládačky.

Podle palácového asistenta byla Kate Middletonová poprvé uvedena do lékařsky „indukovaného kómatu“ na začátku tohoto roku poté, co se rutinní operace břicha ošklivě zvrtla.

Čí bylo rozhodnutí uvést Middletonovou do kómatu? Podle Conchy Callejaové, královské reportérky na plný úvazek s kontakty v královské rodině, pokyn nevzešel od Middletonové, ale od královské rodiny.

Královská rodina na tato tvrzení zuřivě reagovala, ale Callejaová se drží své verze událostí a uvádí, že svému zdroji důvěřuje.

A není jediná, kdo má informace zevnitř, které potvrzují tvrzení Christine Fitzgeraldové, že Middletonová je mrtvá a jakákoli budoucí verze princezny z Walesu, kterou uvidíme na veřejnosti, bude dvojníkem, který má Britské veřejnosti zabránit, aby otevřela oči, sesadila královskou rodinu z její věže ze slonoviny a pohnala ji k odpovědnosti za její zločiny.

Dokonce i mainstreamová média ve Velké Británii jsou zasvěcena do otevřeného tajemství o Middletonové smrti.

Kdo se rozhodl umístit fotografii prince Williama a jeho pohřešované manželky vedle titulku o pohřešovaných mrtvolách? Je to záměr. Je to podprahové sdělení. Pomalé odhalování. Jako vždy se mainstreamová média jménem elity vysmívají veřejnosti.

Jak lidé na celém světě povstávají proti zlu globálních elit, jsou stále zoufalejší, aby si zajistili, že zůstanou pod kontrolou a dosáhnou svých cílů. Král Karel a královská rodina nejsou výjimkou.

Podle Charlese se doba stala tak zoufalou, že globalisté potřebují „rozsáhlou kampaň ve vojenském stylu“, aby uvedli v život luciferiánskou agendu WEF.

Nemělo by nás to překvapit, protože Charles celý život pracuje na zavedení Nového světového řádu. Koneckonců pochází z dlouhé linie Evropských tyranů.

Podle NPR princ Charles v roce 2011 v jednom rozhovoru řekl: „Transylvánii mám v krvi. Genealogie ukazuje, že jsem potomkem Vlada Napichovače, víte?“

Pro případ, že byste si potřebovali rychle osvěžit historii: Vlad III. – obecně známý jako Vlad Napichovač nebo Vlad Dracula – byl v roce 1400 Valašským knížetem (dnešní Rumunsko). Podle NBC přijal jeho otec příjmení Dracul (což znamená drak), což znamenalo, že Vladovo příjmení se stalo Dracula, syn draka.

Británie má nyní panovníka, který je potomkem tyrana, jenž si namáčel chléb v krvi svých probodnutých obětí.

Není tedy divu, že Charles zavraždil dvě princezny z Walesu. Jedná se přece o muže, který se úzce přátelí se zvrhlým Klausem Schwabem, jenž je střižen ze stejného zvrhlého sukna jako přátelé, které si Charles zvykl udržovat.

Charles byl nejlepším přítelem nejznámějšího Britského pedofila Jimmyho Savila, pravidelně ho hostil na královských sídlech a využíval ho jako poradce. Charles dokonce požádal Savila, který během desítek let na veřejnosti znásilnil stovky dětí, aby se stal kmotrem prince Williama.

Jaká je pravděpodobnost, že Charles i Andrew jsou nejlepšími přáteli nejznámějších mezinárodních pedofilů své generace?

Kolikrát lze tato odhalení smést ze stolu a prohlásit je za „náhodu“?

Nyní, když Savile a Mountbatten zemřeli a Charlesův zdiskreditovaný bratr Andrew byl odvolán z první linie, věnuje Charles svůj čas zavádění globalistické vize Nového světového řádu se vším protilidským zlem, které s sebou nese.

Tím však zlo nekončí. Ti na vrcholu pyramidy nemohou nic ponechat náhodě, a tak místo toho, aby se spoléhali jen na peníze, kterými korumpují a ovládají politiky, vůdce, hudebníky, vědátory a kohokoli, kdo má velké publikum, dosazují na vysoké mocenské posty zkompromitované pedofily a provádějí rituální okultní vraždy svému pánu a vládci Bafometovi, kdykoli a jakmile si bestie žádá čerstvou krev.

Lidé se však probouzejí a žádají pravdu.

Právník Middletonové nyní potvrdil, že už není mezi živými, a pokud bude palác pokračovat ve svých zvrácených iluminátských hrách, bude nucen odhalit pravdu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rad
Host
Rad
1 měsíc před

Bože čo to vypisujete za blbosť. Však 17hodin dozadu bola s princom Williamom na nákupe,kopa paparazzov.
Overujte!!!
Kvôli takýmto článkom nás potom majú všetkých proti systémových za blbcov s fóliami na hlave.

Jiřina
Host
Jiřina
1 měsíc před
Reply to  Rad

Jo, to chtěji královské milosti, aby si davy myslely a jak vidět, ,,někdo ,, jim to spolkne i s navíjákem!!Chachacha..😏😏

Drac
Host
Drac
1 měsíc před
Reply to  Rad

Má dvojnici…

Judita Pokorna
Host
Judita Pokorna
29 dní před
Reply to  Drac

Jasné ,ale niektorí “ spia“

Judita Pokirna
Host
Judita Pokirna
29 dní před
Reply to  Rad

Ešte ste nevideli foto jej dvojnicky??!! Je to oficiálne zamestnaná,!!! Keďže asi nie.

Tak googlite a nájdete články aj foto,treba mať otvorené oči aj myseľ…

čeští elfové
Host
čeští elfové
23 dní před

Královně se pokazil shifting a spočívá ve Windsoru jako leguán. V této pravé podobě ji nemohou ukazovat na veřejnosti, proto ji prohlásili za zemřelou. Narychlo museli do role krále upíchnout Charlese. Jenže ten na to neměl předpoklady, proto ho rituelně obětovali. Namaskovali Kate Middleton, a ta je teď king Charles. Tím pádem ale chybí na ceremoniích, na fotkách, na třídních schůzkách i v posteli. Prostě za Kate musí zaskakovat dublérka.
Takže zase vám ta konspiračka nevyšla, dezoláti! Sklaplo. Vysvětleno.

Frank
Host
Frank
20 dní před

Jděte s těmi kokotinami už opravdu do prdele!

Frank
Host
Frank
11 dní před

Jděte už s těmi pí.ovinami opravdu do hajzlu!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x