Chris Cuomo uniká armádnímu zatčení

Chris Cuomo

Chris Cuomo, zdiskreditovaný liberální mediální moderátor a bratr zesnulého Andrewa Cuoma, unikl v úterý večer vojenskému zatčení krátce poté, co ho jeho bývalý zaměstnavatel, CNN, a jeho spojenci z Deep State hodili pod vlak v reakci na odhalení, že porušil novinářskou etiku a špehoval ve prospěch svého bratra.

Chris Cuomo

V úterý se generální ředitel CNN Jeff Zucker, který je sám poskokem Deep State, rozešel s Chrisem Cuomem alias Fredem poté, co se na veřejnost dostaly Chrisovy textové zprávy s Melissou DeRosovou – bývalou sekretářkou Andrewa Cuoma. Zucker předtím obhajoval podporu Chrise Cuoma svému bratrovi – „každý dělá chyby“ -, ale dal mu kopačky, když se kolegové z Deep State jednomyslně shodli, že jeho užitečnost již skončila.

Zdroj z Úřadu vojenských komisí, který hovořil pod podmínkou anonymity, pro redakci uvedl, že OMC a JAG obdržely „zákulisní informace“, které naznačují, že Deep State má v úmyslu zpřetrhat vazby s Chrisem Cuomem a „odříznout ho.“

Krátce po úterní půlnoci se do domu Chrise Cuoma v Southamptonu ve státě New York sjeli příslušníci americké námořní pěchoty, kteří pracovali na rozkaz velitele námořní pěchoty generála Davida H. Bergera, v domnění, že ho překvapí. Nepřesné zprávy zpravodajských služeb uváděly, že Cuomo se pozdě večer vydal z manhattanského sídla CNN do svého domu na Long Islandu. Průzkumný tým námořní pěchoty v civilních vozidlech sledoval to, o čem se domníval, že je Cuomovo SUV Mercedes z roku 2020, až do místa bydliště, ale brzy zjistil, že muž, kterého sledují, není Chris Cuomo. Cuomo zkrátka použil návnadové vozidlo, údajně proto, že dostal tip na zátah.

Po příjezdu do rezidence zadrželi mariňáci neznámého muže, který odpovídal Cuomově postavě. Měl na sobě paruku a divadelní make-up, aby lépe napodobil Cuomův vzhled. Při výslechu odmítl prozradit, kde se skutečný Cuomo nachází, a mariňákům řekl: „Přišli jste pozdě.“

Náš zdroj uvedl, že byl vzat do vazby a čeká na identifikaci.

Tři hodiny po zpackané razii však JAG obdržela „věrohodné důkazy“ o Cuomově útěku. Zatímco mariňáci zadrželi falešného Cuoma a prohledávali dům kvůli usvědčujícím důkazům, skutečný Chris Cuomo nastupoval do dvoumotorového letadla Cessna 340 na letišti Republic Airport ve Farmingdale ve státě New York.

Náš zdroj odmítl sdělit, jak armáda získala zmíněné důkazy, ale nabídl následující komentář:

„Známe registrační značku letadla a jméno pilota. Víme, že kdyby mělo plnou nádrž, jeho dolet by činil 1 400 mil. Víme také, že pilot nevyplnil letový plán a že na palubě byl nejméně jeden další cestující, když kolem půlnoci vzlétlo. Letadlo se nevrátilo do republiky a žádné kontrolované letiště nehlásilo, že by letadlo vidělo.“

Naprostá většina letišť v zemi je bez řídicí věže; existuje přibližně 20 000 letištních ploch bez řídicí věže, z nichž každá je schopna pojmout letoun Cessna 340, oproti 500 celostátním letištím s řídicí věží.

„Pracujeme na nalezení letadla a věříme, že se nám podaří zúžit Cuomovu polohu,“ uvedl náš zdroj.

Na závěr redakce uvádí, že Chris Cuomo mezitím reagoval na své pozastavení vysílání CNN ve svém pořadu na satelitním rádiu SiriusXM, který však může být vysílán odkudkoli a přenášen na antény SiriusXM. Pokud arogantní Chris Cuomo běžně vysílá ze svého skrytého stanoviště, nechtěně tím napomůže úkolu JAG postavit ho před soud.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x