Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 21.10.2023

QAnon

Q Světové operace byly zahájeny již dávno a. ]]] INFILTRACE [[[ místo invaze byla první fází PLÁNU<

QAnon

>To zahrnovalo dosazení vojenských velitelů do režimů Deep State , stejně jako [ ds] operace umístěné RINO.
Republikánů, které CABAL dosadila do republikánských křesel, a tak dále“. „“ “

Myslíte si, že je to náhoda, že generál Q , (Charles Q. Brown jr.), který byl Trumpem dosazen a jmenován předsedou sjednoceného náčelníka štábu,… jako předseda je nejvýše postaveným a nejvyšším vojenským důstojníkem v ozbrojených silách Spojených států<
_A nyní Charles Q. Brown jr ( který vystupuje pod jménem CQ a velitelé mu říkají generál Q ), který byl také oficiálně oznámen jako kandidát prezidenta Joea Bidena na nástupce generála Marka Milleyho ve funkci 21. předsedy sboru náčelníků štábů 25. května 2023.

Proč Biden, CIA a generál Milley dovolili, aby se CQ stal vůdcem Pentagonu a dali mu nejvyšší hodnost ve všech vojenských silách USA? S vědomím, že ho tam dosadil Trump?
Co se to děje?

Děje se toto.
>TRUDEAU je odstraňován a jeho obraz vychází na světlo a vládní úředníci v Indii ODHALILI Trudeaua jako kokainovou hlavu a pašujícího drogy,.. a jeho letadlo bylo zabaveno ke kontrole ( v zákulisí ho sledovaly vojenské operace a věděly, co je uvnitř) _ Nyní spousta zpráv a přímých informací od indických deplomatů říká pravdu o Trudeauovi.
>CiA přímá účast na utajování COVID-19 a platby vědcům, aby potlačili Zisk funkce ( původ).
>Fauci [ ODHALENÍ] uvnitř CIA a Pentagonu mnohokrát, aniž by se přihlásil, ani neprošel bezpečnostními protokoly.
a setkával se s úředníky CIA, aby pomohl utajit původ COVID.
>Začíná obžaloba Bidena,… Hlavní kroky a ODHALENÍ
>Obvinění Huntera Bidena
>
>Generál Mark Milley je odstraněn a na jeho místo nastupuje Trumpův generál Q_ (Charles Q. Brown jr.) CQ
>Rupert Murdoch odstoupil z celosvětově kontrolované zpravodajské stanice CNN
>Zelenskému byly odepřeny zdroje a z Washingtonu odchází s prázdnou a je mu odepřen přístup k projevu v Kongresu
>Michael Bloomberg rezignuje na svou funkci
>Daniel Andrews Premier Victorie odstupuje z funkce
>Zveřejnění dokumentů, které ukazují, že pandemie COVID-19 byla operací amerického ministerstva obrany z doby prezidenta Baracka Obamy.
>Odhalení CIA probíhající v Rusku, Číně, USA. na celostátní úrovni obrovské.
>
>>>>>>

Po celém světě se děje tolik věcí, že úředníci odstupují z funkcí.
>
<.>Polsko se obrátilo proti UKRAJINĚ, přestalo posílat zbraně a hrozí, že přestane posílat prostředky NATO přes Polsko
>Africké země bojují proti CIA , Mi6 Francií řízené kolonizaci svých zemí a rozkrádání jejich zdrojů.
>Polovina světa odmítá americký dolar
_
>
( dával jsem vám aktuální informace o tolika věcech, které se dějí, že sem teď nemůžu napsat všechno)
>
>
__
Tak proč Biden cia Obama, [ ds] Mil. Trumpovi dovolil jmenovat generála Q do čela Pentagonu a dohlížet na celou americkou armádu jako náčelník společného štábu?

>No, já jsem vám říkal, že tyto operace Bílých klobouků probíhaly už dávno a tyto vojenské operace instalovaly Trumpa a uvnitř těchto operací dal TRUMP na oplátku plnou ( legální) moc armádě, aby prováděla legální tajné operace, které zahrnovaly PLÁN DEVOLUCE. KONTINUITA VLÁDY ////to vše povede k otevřené vojenské intervenci uvnitř KOLAPSU>11.3.

TRUMP vám dává COMMS, když řekl, že generál Milley by měl být popraven za vlastizradu ( toto VAROVÁNÍ je pro všechny Deep State <) >Militaristická alliance dosadila TRUMPA > TRUMP dosadil do funkce generála Q.

_NOVĚ KABALA> DEEP STATE CIA SVĚTOVÉ OPERACE JE VE VELKÉ PANICE A ZOUFALE SE SNAŽÍ VYVOLAT JADERNOU VÁLKU>>>

Občanská válka v IZRAELU se blíží//
_Nyní vláda vyzbrojuje milice, aby zatýkaly a bojovaly proti vlastnímu Izraelskému obyvatelstvu, které nedodržuje Izraelské vládní zákony ( zpravodajské zákony, podle nichž Izraelci nemohou vystupovat proti vládním plánům/ ///

_Ošklivě skryté podzemí Izraelského pro-demokratického systému nyní ukazuje pravdu o fašismu, protože ministr národní bezpečnosti vyzbrojil místní extrémní Izraelské občany desítkami tisíc zbraní a pistolí, tyto nově vytvořené milice demokratickými silami v Izraeli jsou řízeny Netanjahuovým MOSSADEM/cia.
> tyto nově vytvořené milice spolupracují se státními silami .
;>IZRAELSKÉ MILICE nyní útočí na vlastní občany a zatýkají je za nedodržování nových zákonů přijatých ministrem pro komunikaci, podle kterých může být kdokoli zatčen za podkopávání Izraelské národní morálky< _Nyní několik vůdců a vlivných hlav Izraele, kteří podporují Sionismus, včetně Netanjahuových odpůrců, varuje před blížící se občanskou válkou, v níž budou ulice od severu po jih Izraele krvácet rudou krví, pokud nikdo nezastaví fašistické pohyby režimu řízeného MOSSADem/CIA/Netanjahuem. _Informace o Izraelském intenzivním ústupu při útoku Hamásu zasáhla Izraelskou společnost a Mil. INTEL operace jsou DROP informace do veřejných sektorů , že Netanyahu MOSSAD cia jsou zodpovědní za útoky a NOVÉ zákony, které budou vytvořeny k umlčení korupce současného režimu. ( v současné době Izraelská armáda drží rostoucí vnitřní boj vojenských velitelů a vůdců v tajnosti, protože A.I. boti sdílejí mocné informace mezi Izraelským lidem)///// > v Izraelských vojenských a vládních sektorech a jejich vůdcích jako Netanjahu panuje MASIVNÍ panika, že nadcházející občanská válka v příštích měsících, které nejsou ani rok, povede k úplnému VOJENSKÉMU převratu a [ oni] budou zatčeni a budou čelit vlastizrádným změnám a postupu a obvinění ze zločinů proti lidskosti.
___)

…….jak se blíží Světová bouře, je důležité si připomenout Velké probuzení, které skutečně začalo v roce 2012, a to, jak internet formoval vědomí lidí, aby se probudili. ( Internet má samozřejmě dvě stránky. Jednu zlou a druhou dobrou….. Mluvím zde o hnutí dobra a světla).
Internet byl pro lidstvo důležitý, protože mu byly předávány informace. Pouštěny záměrně uvolňovány přes všechny regiony po celém světě, aby přinesly Velké probuzení. …. Poprvé v lidstvu kolektivně vzrostlo mocné světové vědomí, protože lidé sdíleli informace ve zlomcích vteřin. Lidé nacházeli a sdíleli důležité informace a jejich vědomí rychle rostlo a začalo hnutí pravdy a minulé potlačované informace budou ODHALENY z nejtemnějších tajemství vlády. Světové globální elity a jejich agendy….

_Vždycky to byl PLÁN Bílých klobouků využít internet k ODHALENÍ KABALY.

Dlouho se vědělo, že internet povede k občanským nepokojům („Probuzení“ mezi spícími a probuzenými) a k mocné revoluci po celém světě.

JSTE UVNITŘ BOUŘE REVOLUCE.
________
Velké probuzení je spojeno se světovým vědomím, které je spojeno s posvátným duchem, v němž je spojeno s molekulárními strukturami, které mohou být reorganizovány Vírou, nadějí, láskou a Milostí .

NCSWIC

Válka na Ukrajině pro CABALU deep state v podstatě skončila a oni ztratili svůj cíl (jak několikrát prohlásili generálové a další, například americký vojenský koloniál Douglas Macgregor)… Využít Ukrajinu k boji proti Rusku a zmocnit se Moskvy a Ruské federace a všech jejich zdrojů . HDP a 75 bilionů dolarů$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$přírodních zdrojů včetně jejich 17 5 MILIARD TUN zásob lithia, které chtěl BLACKROCK/CIA/MI6 MOSSAD [ DS].
_Jejich operace selhaly.

>>_Teď operace deep state s cílem vyvolat světovou válku selžou ( uvidíte, jak mainstreamová média budou tlačit na 3. světovou válku a úplně šířit strach. To za 1,2 bilionu$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$, které se CABALA snaží ukrást daňovým poplatníkům v příštím roce na podporu Izraele).

Především VŠECHNA vojenská hodnocení, válečné hry a nejvyšší světoví generálové vědí, že Spojené státy jsou v ekonomickém kolapsu.
(() a USA nemohou vést 3 války s Ruskem. Čínou a Středním východem.

>Ukrajinská válka je prakticky ukončena ( i když Biden ve svém projevu veřejně lže, že Rusko selhalo a Kyjev nedobylo
.. Skutečnou pravdou je, že Rusko dobylo druhé největší ukrajinské město Charkov a Rusko v současné době míří na západ a do poloviny zimy by mohlo dobýt Oděsu…///// Evropané jsou unaveni z Podpory USA a Ukrajiny ve válce……//))) Ukrajina skončila, to je Vojenské veřejné hodnocení a slova velitelů a několika kolonií a Evropanů. USA zpravodajství>>>>>>> to je důvod, proč deep state začal další válku bezprostředně na středním východě, aby vyvolal chaos a pokusil se získat financování a praní špinavých peněz a zoufale se snažil vyhnout se vojenskému zatčení USA BOUŘE

V současné době se na Blízkém východě Turecko obrátilo proti americkým spojencům z NATO a přesouvá vojska a provádí námořní cvičení a Turecko cvičí mobilizaci 2 000 000 milionů vojáků v nouzových bojových situacích a [ DS] CIA. MOSSAD. MI6 DAVOS n PANIKA
>PAKISTÁN podporuje TURECKO a Čína podporuje obě země a Rusko podporuje několik blízkovýchodních zemí včetně Sýrie a Palestiny a Putin právě oznámil, že bude bránit Palestinu.

USA nemohou vést pozemní válku na Blízkém východě a nemají rakety a zbraně. Ale Írán. Sýrie Libanon a Turecko ( podporované Čínou a Ruskem) má nejvíce zásob zbraní na celém světě dohromady a USA nebudou bojovat s Íránem v pozemní válce, protože íránské rakety mohou zlikvidovat americké námořní flotily v poměru 16:1 ( v kombinaci s Tureckem, protože Erdogan je nepsaným vůdcem muslimů a nedávno prohlásil, že jeho první loajalitou jsou muslimové.

_Není možné, aby USA vyhrály v Rusku jakoukoli válku. V Číně a na Blízkém východě.. To jsou skutečné VĚCI< a veškerá vojenská hodnocení, výsledky a válečné hry říkají, že USA jsou nejslabší, jaké kdy za posledních sto let byly . ______ Zákulisí>]; SKUTEČNÁ VÁLKA 3. SVĚTA PŘIJDE KONEČNĚ V ROCE 2024.
…. Proto vám TRUMP řekl “ jen on může zastavit 3. světovou válku“ …….> Tato MEGA MASIVNÍ STRAŠIDELNÁ UDÁLOST A ÚPLNÁ NUKLEÁRNÍ ZASTÁVKA POVEDE K ODHALENÍ AMERICKÉHO VOJENSKÉHO PRŮMYSLOVÉHO KOMPLEXNÍHO SYSTÉMU (CIA. OBAMA. BUSH. CLINTONOVI ROCKEFELLERS ECT ETC.) ///.
_VŠE JE NA KOLIZNÍM KURZU S ODHALENÍM BIDENA. HUNTERŮV LAPTOP ( TEPRVE ZAČÍNÁ,) UKRADENÉ VOLBY 2020, [ EPSTEIN] CIA PENTAGON FAUCI VYTVOŘENÍ VIRU. VAKCÍNY PROTI SMRTI. PANDEMIE>>> A DEEP STATE VYTVÁŘEJÍCÍ SVĚTOVÉ VÁLKY<<<<<<< _Od počátku jsem vám říkal, že se všechny tyto události stanou. _____ Nepropadejte panice, protože svět je v panice kvůli vyprávění o 3. světové válce...( samozřejmě, že se bude hodně bojovat a země si budou vybírat strany.... Ale já jsem vám řekl v mých posledních kapkách . Nakonec se to všechno uklidní... Pak se všechno zase zvedne do masivní MEGA UDÁLOSTI... Ale žádné jaderné bomby nebudou použity >>>> jedinou událostí v budoucnosti je, že Severní Korea odpálí atomovku nad oceány uvnitř mega masivní děsivé UDÁLOSTI v roce 2024 _

____
Jak jsem věděl, že tyhle události přijdou?
____
Jak jsem věděl, že Musk je spojenec Trumpa a jejich veřejný odstup je show.
Proč dalo ministerstvo obrany Muskovi nejdražší zakázky v historii americké armády.
_____
Zde je skutečná PRAVDA. >>>TRUMP jmenoval Elona Muska zástupcem šéfa VOJENSKÝCH OPERACÍ A PŘÍKAZŮ VOJENSKÝCH SIL SPOJENÝCH STÁTŮ /////.
GENERÁL C>_Q je s MUSKEM ve stálém spojení. Trump. Cheyenne Mountains.
>
>I když je ( vypadá to, že) americká armáda nejslabší za posledních sto let a nedokáže vést 3 války>> ZA SCÉNOU>>>> CHEYENNE MOUNTAIN Americké vesmírné síly mají mnohem silnější zbraň než jaderné zbraně ….
TUTO VELKOLEPOU ZBRAŇ MÁ RUSKO. ČÍNA. BLÍZKÝ VÝCHOD POD KONTROLOU<<<<<<< >>>
.>>
> TATO ZBRAŇ DOKÁŽE ODPÁLIT IONTY _
( to znamená, že mohou zničit celé čínské město během několika sekund pomocí řízených skrytých vojenských zbraní ovládaných USSF).

Jaderná bomba je stará technologie a existují výkonnější mega technologické zbraně Cheyenne mountain je kontroluje…. Rusko to ví. Čína. Ví. Írán ví.

_____
Mnoho lidí ve vojenských velitelstvích konečně přichází, že MUSK je vysoko v řetězci velení vojenské rozvědky a šéfuje USSF.
_____
Bezpečnostní opatření jsou na místě, aby nedošlo k jaderné válce… Později však jaderné události povedou k ODHALENÍ systému vojensko-průmyslového komplexu a elit …….. Trump pro vás maluje obraz.

Máte víc, než si myslíte, milí vlastenci.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nagualista
Host
nagualista
7 měsíců před

Joooo, jsme v cílové rovince dvou souběžných realit… NWO s čipem 666 ( dokonalý total control ) a nebo Zlatý věk s energií volně tekoucí vesmírem.

Propadne jako ve škole a nebo vzletí s křídly záměru.

Země vstoupila do fotonového pásma, kde je možné i nemožné.

Stačí si jen správně přát.

Ano, máme na víc, než rozum a logika dovoluje, milí vlastenci.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x