IVERMECTIN pomáhá pacientům překonat poškození způsobené vakcínami proti COVID-19

IVERMECTIN

Zahájení operace Warp Speed na konci roku 2020 s sebou v následujících letech přineslo vážnou a zdánlivě nevysvětlitelnou krizi veřejného zdraví, která se podle doktorky Mary Talley Bowdenové z BREATHEmd s pomocí Ivermektinu zmírňuje.

Doktorka Bowdenová nedávno hovořila s moderátorkou pořadu „Beyond the Headlines“ na serveru The Gateway Pundit Ivory Heckerovou o tom, co vidí ve své praxi, což je děsivé z hlediska zdravotních problémů, které pozoruje, a zároveň slibné z hlediska toho, jak podle ní Ivermektin pomáhá.

„V posledních dvou letech tvořili sedm procent mých nových pacientů lidé s chronickými zdravotními potížemi způsobenými tímto očkováním,“ vysvětlila doktorka Bowdenová s odkazem na „vakcíny“ proti koronaviru COVID-19.

„Nikdy jsem nic podobného u žádného jiného lékařského produktu neviděla. A tito lidé – nevidím mnoho lidí, kteří by přišli s mrtvicí nebo zánětem myokardu. Vidím lidi s přetrvávajícími problémy, a ty jsou docela obtížné, jsou docela náročné.“

Doktorka Bowdenová říká, že u pacientů této kategorie dochází obecně ke zlepšení, ale obvykle mají stále přetrvávající problémy, které prostě neustupují, což naznačuje závažné problémy s obsahem vakcín.

„Nejčastěji se setkávám s POTS, což je stav, kdy vám divoce kolísá krevní tlak a puls, někdy zcela nevyprovokovaně,“ vysvětluje. „Vidím ošklivé vyrážky. Vidím silné, náhodné bolesti, které si nedokážete vysvětlit. Vidím únavu a hrozný pocit. Vidím třesavku. Vidím neuropatii.“

„Tito pacienti jsou velmi frustrovaní. Obvykle navštíví několik lékařů – nechají si udělat vyšetření za milion dolarů a většinou se nic pořádného nezjistí. Takže ostatní lékaři jim nasadí psychiatrické léky, prášky na spaní, prášky na úzkost a pošlou je dál. Je to velmi smutné.“

Dr. Bowdenová: Vyzvěme ke stažení vakcín z trhu
Doktorka Bowdenová sice připouští, že očkování proti COVID-19 by pravděpodobně nemělo být viněno ze všech případů, které vidí, ale připouští, že existuje společný vzorec příznaků, které vidí stále dokola u pacientů, kteří jsou plně očkováni.

„Začínáte pozorovat shluk stejného druhu příznaků, které se opakují,“ vysvětlila. „A dějí se u jinak normálně zdravých lidí, což prostě nedává smysl.“

Na otázku ohledně strategie léčby Dr. Bowdenová odpověděla, že obvykle začíná Ivermektinem, který se váže na spike protein. Ivermektin má také protizánětlivé vlastnosti spolu s 20 různými mechanismy účinku.

„Důvod, proč začínám s Ivermektinem, je jiný, než se píše v literatuře, ale z klinického hlediska jsem viděla některé pacienty s opravdu těžkými vyrážkami po těchto vakcínách, a ty se díky Ivermektinu docela rychle vyléčily,“ vysvětlila doktorka Bowdenová.

Na základě toho, co ona a její kolegové pozorují, Dr. Bowdenová a nejméně 50 dalších lidí vyzývá federální vládu, aby v zájmu veřejného zdraví okamžitě stáhla vakcíny proti COVID-19 z trhu.

„Už dlouho víme, že nejsou účinné, a lékaři jako já vědí, jak jsou nebezpečné,“ řekla. „Jakýkoli jiný výrobek by byl již dávno stažen z trhu a je načase, abychom udělali totéž s touto vakcínou proti COVID-19.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x