Generál Smith vyzývá Trumpa: „Nevzdávejte se!“

General Eric M. Smith

Prozíravě opatrný generál Eric M. Smith ve čtvrtek vyzval prezidenta Donalda J. Trumpa, aby se nevzdával Deep State v obavách, že Sorosem financovaný okresní prokurátor Alvin Bragg ho hodlá obvinit z 30 vykonstruovaných obvinění z podnikatelského podvodu, uvedl zdroj z generálovy kanceláře.

General Eric M. Smith

Již dříve ve čtvrtek zkorumpovaná newyorská velká porota prezidenta obvinila a Braggův úřad uvedl, že jednal s Trumpovými právníky, aby mu usnadnil předání počátkem příštího týdne.

Nezákonné obvinění, které zůstává zapečetěné, přichází po týdnech neúspěšných předpovědí. Před dvěma týdny Trump napsal na Truth Social, že bude zatčen 21. března; před několika dny řekl, že se doslechl, že Bragg „to vzdal“ pro nedostatek důkazů.

Také generál Smith přehodnotil své předpovědi a taktické hodnocení toho, co nazval „pohyblivým bojištěm.“ Jak jsme informovali 19. března, generál Smith se vyslovil proti Trumpově kapitulaci, ale uvedl, že kontingent jeho sil je připraven duchapřítomně ho odvést do bezpečí, pokud by Deep State měl v úmyslu ho nechat zmizet. Nyní Trumpa prosí, aby se pod vojenskou ochranou ukryl v Mar-a-Lago, odkud by v případě potřeby mohl zahájit zdlouhavou obranu.

Náš zdroj uvedl, že prezident Trump a generál Smith spolu ve čtvrtek večer hovořili po šifrované lince, přičemž generál Smith řekl, že jakýkoli pokus o obranu Trumpa v ulicích Dolního Manhattanu by měl za následek „krvavou lázeň s extrémními vedlejšími škodami.“

„Generál Smith vidí potenciál pro nepředstavitelný masakr,“ uvedl náš zdroj. „Město New York aktivovalo 9 600 uniformovaných policistů a federální vláda bude mít na bojišti 2 200 agentů FBI a finančního úřadu pro vyšetřování trestných činů. Ačkoli Trump „podporuje modré“, generál Smith ho varoval, že nikdo z nich ho veřejně nepodpoří v baště Deep State, jako je Manhattan. Generál Smith se domnívá, že záchranná operace by za těchto podmínek mohla z Manhattanu udělat rozbombardovaný Bagdád.“

Generál, jak dodal, Trumpovi řekl, že pokud vstoupí do soudní budovy, svěřuje svou bezpečnost Deep State a vkládá důvěru do několika agentů tajné služby, jejichž politická nestrannost je přinejlepším pochybná. Připomněl Trumpovi, že ředitelka Tajné služby Kimberly Cheatleová podléhá řediteli Národní bezpečnosti Alejandru Mayorkasovi, nejhlubšímu z Deep State.

„Pokud vás zradí, pane prezidente, můžete zůstat úplně sám,“ řekl generál Smith Trumpovi.

Trump však obavy generála Smithe odmítl a prohlásil, že jeho zmizení nebo náhlá smrt v New Yorku by téměř okamžitě vyvolaly revoluci, „jakou tato země ještě nezažila“, a podnítily by neúnavný odpor. Jeho plánem, řekl generálovi, by bylo přijmout vydání a nepřiznat se k Braggovým nepodloženým obviněním.

„Mám plán, generále. Pokud se pokusí o něco směšného, vyhrajeme. Pokud to nezkusí, vyhrajeme my. Ať tak či onak, vyhrajeme,“ řekl prý Trump.

Generál Smith nabídl poslední prosbu, poslední návrh, a požádal Trumpa, aby ho doprovodil do bezpečí buď ve Fort Bragg, nebo na Guantánamo, kde oba disponují arzenálem schopným odrazit ozbrojený vpád Deep State.

„Generál Smith vyložil své obavy, ale zdá se, že Trump je odhodlán jet do New Yorku,“ uvedl náš zdroj.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x